Pille Sööt

juhatuse liige Pille.Soot@ivek.ee +372 514 5801

Lauri Jalonen

vanemkonsultant (Jõhvi büroo) lauri.jalonen@ivek.ee +372 5067018

Kersti Liiva

ettevõtluskonsultant (Jõhvi büroo) Kersti.Liiva@ivek.ee +372 515 8929

Stanislav Pirk

ettevõtluskonsultant (Narva büroo) Stanislav.Pirk@ivek.ee +372 521 0589

Krista Pedak

vabaühenduste nõustaja (Jõhvi büroo) Krista.Pedak@ivek.ee +372 508 7472

Tatjana Zamorskaja

vabaühenduste nõustaja (Narva büroo) Tatjana.Zamorskaja@ivek.ee +372 5300 6902

Kristi Goldberg

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool“ koolitusjuht kristi.goldberg@ivek.ee +372 5515311

Hälis Rooste

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" konsultant/koolitaja halis.rooste@ivek.ee 5296027

Kristi Krilovs

haridusprogrammi “Ettevõtlik kool“ üle-eestiline koordinaator kristi.krilovs@ivek.ee +372 501 2901

Kadri Jalonen

Ida-Viru turismikoordinaator, Viru Filmifondi koorinaator Kadri.Jalonen@ivek.ee +372 517 4236

Kristi Markov

Turismiinfokeskuse infokonsultant kristi.markov@ivek.ee +372 337 0568, +372 524 06 37