Me elame pidevalt muutuvas maailmas. See mis on täna tähtis ja oluline, on homme juba läbikäidud teeosa ja me oleme jälle uuel teel, avastades rõõme ja muresid.

Vabaühendused on tervikliku riigi, tugeva kodanikuühiskonna osa , mille

üks kindlaid tunnuseid on hoolivus. Kedagi ei jäeta üksi. Vabaühendused, võttes enda kanda ülesandeid, mida omavalitsused ei saa täita loovad nii silla riigi ja kodanike vahel.

Me teame hästi Herman Hesse mõttetera, mis väga täpselt sobib iseloomustama vabaühendusi. ”Maailm areneb kui inimesed teevad seda mille jaoks nad on loodud ja mida nende loomus nõuab ning mida nad seetõttu teevad innukalt ja hästi”

Meie kogumiku edulood tõestavad kahtlusteta eeltoodud mõttetera.

Miks me vajame edulugusid? Eelkõige selleks, et vaimustuda vabaühenduste juhtide meelekindlusest, eesmärgile pühendumisest, julgusest vaadata tulevikku, vajadusest jagada oma oskusi ja teadmisi meie elukeskkonna parandamiseks .

Teiseks leida innustust hindama oma ühendust ja rakendama teiste kogemust.

Kolmandaks- kui me ei räägi oma edulugusid- ei saa me ka aru, kui suur jõud on tahtel, avarapilgulisel meid ümbritseva märkamisel ja eesmärgikindlusel.

Maakonnas on sadu edulugusid. Edulugude loetelu täieneb pidevalt. Kui tunned, et mõni Sinu abiga loodud lahendustest võiks kuuluda nende hulka, siis anna sellest meile teada. Tutvustame seda teistelegi. 

Narva Invaliidide Ühing EENAR
Ljubov Zvereva
tel. +3725511631
ljubov.zvereva@hotmail.com
MTÜ Noorte Vanemate Kool
Tatjana Rudatšenko
tel. +3725533064
 
MTÜ Moeteater GLORIA
Galina Priymakova
tel. +37258373417
gal-prim@yandex.ru
MTÜ Maikelluke-Landõs
Ester Repson
tel. +37251991860
Muusika-lauluselts Metsakaja
Aire Jago
Tel. +37253426186
Aire.jago@hotmail.com
MTÜ Logovest
Natalja Tumanova
tel. +3725259168
nataljatum@hot.ee
Seltsing Tammispää Vaim
SirleTomson
sirletomson@hot.ee
Ida-Virumaa Naiste Tugikeskus- Varjupaik
Tel. +37253332627
naistetugikeskus@hot.ee
MTÜ Puuetega Laste Tugikodu Päikesekiir
Ursula Randlaine
Tel. +3725246584
ursula@sunbeam.ee
Vaivara Sinimägede Sihtasutus
Ivika Maidre
Tel. +37256474552
Ivika.maidre@vaivara.ee
MTÜ Avinurme Naiskoor
Kaiel Haav
Tel. +3725239489
kaiel.haav@mail.ee
Virumaa Koolituskeskus MTÜ
Ivo Okas
tel. +3725535933
ivo.okas@gmail.com
Sillamäe Lastekaitse Ühing
Irina Golikova
tel. +37255602993
info@sscw.ee
KARU KLUBI
Kirde Aktiivsete Rollimängijate Unioon
Aleksandra Volkova
tel. +37255657253
Sasha.wolkova@gmail.com
Pereprojekt MTÜ
Rita Ternos
tel. 56467088
ritat@hot.ee
Club Patchwork plus MTÜ
Natalja Kapajeva
tel.  +372 53993703
nkapajeva@mail.ru
SOPHIA MTÜ
Sofiia Škola
tel.+37255961689
skolfi@mail.ru
KIVIÕLI NAISSELTS
Imbi Vassiljeva
tel. +37251946638
imbi.vassiljeva@gmail.com
Loomingulise arengu ja vaba aja veetmise keskus Gagarin MTÜ
Juri Raud ja Tatsiana Kupratsevich
tel. +37256498326
info@gagarin.ee
Sa Kiviõli Seiklusturismi Keskus
Janek Maar
janek@tuhamagi.ee
+3725102704
Kõrtsialuse Küla Selts
Ott Penek
tel. +37253403296
ottpenek@hot.ee
EESTI PITSI GILD MTÜ
Olga Kublitskaja
tel. +3725531658
estonianlace@gmail.com
TULETORN MTÜ
Ida-Virumaa
Ilmar Kangur ja Signe Roost
info@lemmaku.ee
+372 5058115
Mürakaru Arenduskeskus MTÜ
Lüganuse vald, Ida-Virumaa
Marja-Liisa Rebase ja Kadri Kuusmik
tel. +37256607462
murakaru.arenduskeskus@gmail.com