Logo EAS

Pille Sööt

juhatuse liige Pille.Soot@ivek.ee +372 514 5801

Lauri Jalonen

vanemkonsultant (Jõhvi esindus) lauri.jalonen@ivek.ee +372 5067018

Kersti Liiva

ettevõtluskonsultant (Jõhvi esindus) Kersti.Liiva@ivek.ee +372 515 8929

Anton Pratkunas

ettevõtluskonsultant (Narva esindus) anton.pratkunas@ivek.ee +372 529 1620

Jefim Aljoškin

ettevõtluskonsultant jefim.aljoskin@ivek.ee +372 5332 3596

Marju Uustalu

vabaühenduste konsultant (Jõhvi esindus), KredEx toetused korteriühistutele marju.uustalu@ivek.ee +372 5294 111

Tatjana Zamorskaja

vabaühenduste konsultant (Narva esindus); Europe Directi teabekeskus - Narva juhataja Tatjana.Zamorskaja@ivek.ee +372 5300 6902

Kerda Eiert

Ida-Viru Haridusklastri koordinaatori kerda.eiert@ivek.ee +372 523 6850

Hälis Rooste

haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" Ida-Viru võrgustiku koordinaator halis.rooste@ivek.ee 372 529 6027

Elisabeth Purga

noorte ettevõtlikkuse konsultant elisabeth.purga@ivek.ee +372 522 7489

Kadri Jalonen

Ida-Viru turismikoordinaator Kadri.Jalonen@ivek.ee +372 517 4236

Meelis Kuusk

Ida-Viru turismiklastri turunduse projektijuht meelis.kuusk@ivek.ee +372 5300 6106

Kristina Ernits

turismiinfo konsultant kristina.ernits@ivek.ee +372 502 6678

Piia Tamm

Viru Filmifondi koordinaator piia.tamm@ivek.ee +372 556 10 512