Logo EAS

Ida-Virumaa tegusate kodanike ja vabaühenduste konkurss 2020

 

 

MÄRKAME JA TUNNUSTAME IDA-VIRUMAA AKTIIVSEID KODANIKKE JA PARIMAID KODANIKUÜHENDUSI

Kutsume esitama kandidaate konkursile Ida-Virumaa 2020. aasta tegusate kodanike ja parimate ühenduste tunnustamiseks. Soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

Tunnustust jagatakse järgmistes kategooriates:

  1. Ida-Viru Aasta Parim KOP Rakendaja 2020 - tunnustatakse ühingut, kes on kohaliku omaalgatus programmi (KOP) toetusraha kogukonna hüvanguks tulemuslikult rakendanud. 
  1. Ida-Viru Aasta Eurorahade Rakendaja 2020 –  tunnustatakse ühingut, kes panustab kogukonna arengusse ja on toetusraha tulemuslikult rakendanud.
  1. Ida-Viru Aasta Kodanikuühendus 2020 – tunnustatakse ühingut, kes on 2020. aastal silma paistnud kohaliku elu edendamisega, on kutsunud või viinud ellu kogukonna jaoks olulisi sündmusi või muid kogukonda elavdavaid/abistavaid projekte ning on koostööaldis teiste ühenduste, ettevõtjate ja omavalitsusega, on tuntud ja hea mainega kohalike elanike seas.
  1. Ida-Viru Aasta Tegusaim Kodanik 2020– tunnustatakse initsiatiivikat isikut, kes on oma tegevusega 2020. aastal silma paistnud ning kaasa aidanud oma piirkonna, maakonna või valdkonna positiivsele arengule.
  2. Ida-Viru Aasta Ettevõtlik Õpilane 2020 – tunnustatakse initsiatiivikat õpilast, kes on oma tegevusega 2020. aastal silma paistnud ning kaasa aidanud oma kooli, piirkonna või maakonna  positiivsele arengule.

Kandidaate võivad esitada nii eraisikud, kodanikuühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused kui ka riigiasutused. Kandidaate saab Ida-Viru Ettevõtluskeskusele tunnustamiseks esitada kuni 13.11.2020.

Ankeeti saad täita SIIN

Võitjad tehakse teatavaks tunnustusüritusel Vaba Lava Narva teatrikeskuses 28. novembril 2020.

Üritusele ootame kõiki nominente eelregistreerimisega, mis algab novembri keskel.

 

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetavad Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, Europe Direct´i Narva teabekeskus.

 

Lisainformatsioon:

Marju Uustalu

SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus

E-post marju.uustalu@ivek.ee

Telefon 339 5620, mobiil +372 529 4111

Aadress Keskväljak 4, III korrus, 41531 Jõhvi