Logo EAS

Ida-Virumaa tegusate kodanike ja vabaühenduste konkurss 2019

 

MÄRKAME JA TUNNUSTAME IDA-VIRUMAA AKTIIVSEID KODANIKKE JA PARIMAID KODANIKUÜHENDUSI

 

Kutsume esitama kandidaate konkursile Ida-Virumaa 2019. aasta tegusate kodanike ja parimate ühenduste tunnustamiseks. Soovime esile tõsta ja tunnustada neid, kelle teod muudavad meie kodukohta paremaks, kogukonda ühtsemaks ning kodanikuühiskonda tugevamaks.

 

Tunnustust jagatakse järgmistes kategooriates:

 

1. Ida-Viru Aasta Parim KOP Rakendaja 2019 - tunnustatakse ühingut, kes on kohaliku omaalgatus programmi (KOP) toetusraha kogukonna hüvanguks tulemuslikult rakendanud. 

 

2. Ida-Viru Aasta Eurorahade Rakendaja 2019 –  tunnustatakse ühingut, kes panustab kogukonna arengusse ja on toetusraha tulemuslikult rakendanud.

 

3. Ida-Viru Aasta Kodanikuühendus 2019– tunnustatakse ühingut, kes on 2019. aastal silma paistnud kohaliku elu edendamisega, on kutsunud või viinud ellu kogukonna jaoks olulisi sündmusi või muid kogukonda elavdavaid/abistavaid projekte ning on koostööaldis teiste ühenduste, ettevõtjate ja omavalitsusega, on tuntud ja hea mainega kohalike elanike seas.

 

4. Ida-Viru Aasta Tegusaim Kodanik 2019 – tunnustatakse initsiatiivikat isikut, kes on oma tegevusega 2019. aastal silma paistnud ning kaasa aidanud oma piirkonna, maakonna või valdkonna positiivsele arengule.

 

Kandidaate võivad esitada nii eraisikud, kodanikuühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused kui ka riigiasutused. Kandidaate saab Ida-Viru Ettevõtluskeskusele tunnustamiseks esitada kuni 10.11.2019.

 

Ankeeti saad täita SIIN 

 

Võitjad tehakse teatavaks pidulikul tunnustusüritusel Jõhvi Vallavalitsuse saalis, mis toimub 27. novembril 2019 algusega kell 16:00. Üritusele ootame kõiki nominente eelregistreerimisega, mis algab novembri keskel.

 

Lisainformatsioon:

Marju Uustalu

SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus

E-post marju.uustalu@ivek.ee

Telefon 339 5620, mobiil +372 529 4111

Aadress Keskväljak 4, III korrus, 41531 Jõhvi

Arenduskeskus_IVEK_logod (004)