Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

БЕСПЛАТНО
НКО
Эст
Контактная встреча

Как привлечь и удержать членов НКО (мероприятие и описание на эстонском языке)

REGISTREERU
Когда?
26 Авг / 2023
11:00-15:30
Где?
Tallinn
Сколько?
0 EUR
Организатор
Ида-Вируский Центр Предпринимательства

Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid liikmete värbamise ja hoidmise koolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 26. augustil, kell 11.00-15.30 Euroopa Liidu Maja konverentsiruumis (Rävala pst 4, Tallinn).

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised ja oskused sellest, kuidas leida organisatsiooni uusi liikmeid ning neid hoida. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannatest. Koolituse lõpuks on osalejal baasteadmised ja esialgne plaan, kuidas uute liikmete värbamise protsessi läbi viia ning kaasata liikmeid nii, et nad oleksid organisatsioonis aktiivsed ja tahaksid panustada.

Koolitust viib läbi värbamisspetsialist ja JCI Estonia liige Katre Laan, kes on värbamisega tegelenud sellistes ettevõtetes nagu CV Online, birkle IT ja Starship Technologies. Hetkel juhib Katre ettevõttes Konecranes globaalset värbamismeeskonda ning värbab koos meeskonnaga uusi talente üle maailma. Vabal ajal panustab ta JCI-s projektijuhina ning koordineerib ja tutvustab rahvusvahelisi koostöövõimalusi oma meeskonnaga kohalikele JCI liikmetele.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.

Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.

Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks. Hüvitatakse vaid bussi- või rongipiletite kulu.

Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees