Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Küpsised

Selle veebisaidi korrektseks töötamiseks, kasutamise analüüsimiseks ning külastajatele parima kasutusmugavuse pakkumiseks paigutame Teie seadme (sh arvuti, nutiseade vms) brauseri(te)sse nn küpsised (ingl. keelescookie).

 

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Teie seadme (arvuti, nutiseade vms) brauserisse. Igal Teie järgneval veebisaidi külastusel saadetakse küpsised tagasi sellele veebisaidile või mõnele teisele veebisaidile, mis küpsise ära tunneb, et saada ülevaade kasutaja võrgutegevusest.
Küpsised aitavad meil analüüsida, kuidas seda veebisaiti kasutatakse (näiteks millised lehed on kõige populaarsemad), et saaksime veebisaidi kasutajatele pakkuda parimat kasutusmugavust ja  kasutatada kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsised võimaldavad SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus pakkuda, arendada ja kaitsta SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus teenuseid ning tagada, et SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus pakkumused vastaksid paremini Teie vajadustele, samuti tagada mugavam ja turvalisem kasutajakogemus.

Küpsised ise kasutaja arvutist informatsiooni ei loe ega internetiavarustesse ei saada.

ivek.ee saidil kasutatavad küpsised

Tingimata vajalikud küpsised (ingl Strictly Necessary). 

Need küpsised võimaldavad Teil meie veebisaidil ringi liikuda. Need küpsised ei kogu Teie kohta teavet, mida võiks kasutada turunduseesmärkidel, ega mäleta, kus olete Internetis viibinud. Veebisait ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult. Neid küpsiseid ei saa keelata.

Küpsise nimi veebileht Aegumise tähtaeg Eesmärk
has_js www.ivek.ee Sessiooni põhiline Registreerib, kas külastaja brauseris JavaScripti aktiveerinud või mitte.
Javascripti abil luuakse veebilehele interaktiivset funktsionaalsust.

Analüütilised küpsised (ingl Statictics).

Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas Teie ivek.ee veebisaiti kasutate.

Küpsise nimi veebileht Aegumise tähtaeg Eesmärk
_ga www.ivek.ee 2 aastat Registreerib unikaalse ID, mida kasutatakse statistiliste andmete genereerimiseks selle kohta, kuidas külastaja veebisaiti kasutab.
_gid www.ivek.ee 1 päev Registreerib unikaalse ID, mida kasutatakse statistiliste andmete genereerimiseks selle kohta, kuidas külastaja veebisaiti kasutab
_gat www.ivek.ee 1 päev Google Analytics kasutab päringu määra vähendamiseks

Kasutame seda teavet oma saidi täiustamiseks anonüümse teabe kogumise kaudu (sh veebisaidi külastajate arv ja leht, kust külastajad saidile on tulnud, seadmete tehnilised andmed jne).

Kolmandate osapoolte veebisaitide küpsised

Selle veebisaidi võidakse kasutada sisu muudest veebisaitidest (näit Google Maps) või kasutamisel võidakse Teid suunata muudele veebisaitidele, mis võivad kasutada oma küpsiseid. Meil ei ole kontrolli küpsiste paigutamise üle teiste veebisaitide poolt, isegi kui Teid suunatakse nende juurde sellelt veebisaidilt.

Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.

Kuidas küpsiseid brauseris hallata ja kustutada

Sellel veebisaidil kasutatavaid küpsiseid saab brauseris lubada või keelata.
Küpsise või küpsisekategooria keelamine ei kustuta automaatselt küpsist Teie brauserist.

Juhised küpsiste haldamiseks: Chrome Internet Explorer Edge 

Piiratud ligipääs

Andmevahetus toimub krüpteeritult HTTPS protokolli kaudu.
Lisaks meile on võib ligipääs olla ka meie lepingupartnerite teadmisvajadusega töötajatel, kes veebilehti analüüsivad, hooldavad või arendavad.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks pöörduge turundusspetsialisti poole aleksandra.lestsuk@ivek.ee

Viimati uuendatud 23.08.2022