Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Film Production inkubator

Filmitööstuse inkubaatori eesmärk on edendada loomemajandust audiovisuaalse valdkonna raames.

Eesmärgid
ja tegevused
01

Keda oodatakse programmi?

Me ootame programmi nii tegutsevaid kui ka alustavaid ettevõtjaid ja eraisikuid, kes soovivad ettevõtlusega alustada.

02

Kuidas toetame osalejat?

Ettevõtte arendamiseks saavad programmis osalevad inkubandid toetust mentorluse, nõustamise ja koolituste vormis.

Lisaks loob inkubaatorprogramm võimaluse ühenduda kogukonnaga, mis koosneb sarnase suunitlusega ettevõtjatest ning võimaldab luua sidemeid filmitootmise valdkonna professionaalidega.

03

Miks filmindus?

Meie eripäraks on filmitootmise suund, kuna rajamisel on filmi ja multimeedia innovatsioonikeskus IDA Hub, kus nõutakse tugevat tugevat kaadritagust taustajõudu.

Kas tunned ennast ära?

Oled filmihuviline või oled juba alustanud oma teekonda filmimaailmas?

Töötad fotograafina, graafilise disainerina, elektrikuna, juuksurina, toitlustajana, õmblejana või hoopis puusepana? Kas sa teadsid, et paljud sellised tegevusvaldkonnad leiavad rakendust ka filminduses!

Kas soovid laiendada oma erialast tegevust filmivaldkonda? 

Tahad astuda sammu edasi ja olla kostüümikunstniku assistent, grimmitiimis, rekvisiitide valmistaja, valgustaja või filmi järeltöötluse tootja? Võib-olla paelub sind kaameratöö, helitöötlus või pildimontaaž? Sul on teeninduskogemus ja oled suurepärane suhtleja, kes sobiks ideaalselt lokatsioonitiimi?

Kontakt

Filmitööstuse inkubaatori projektijuht

Britta Merirand

Inkubaatori projektijuht

Language of consultation
Est
Eng
Rahastus

Toetatavaid tegevusi rahastatakse Õiglase Ülemineku Fondist ja nendega panustatakse Ühtekuuluvuspoliitika fondide rakenduskava perioodiks 2021–2027 prioriteedi „Õiglane üleminek“ erieesmärgi „Võimaldada piirkondadel ja inimestel tegeleda liidu 2030. aasta energia- ja kliimaeesmärkide saavutamise ja Pariisi kokkuleppe alusel 2050. aastaks liidu kliimaneutraalsele majandusele ülemineku sotsiaalsete, tööhõivealaste, majanduslike ja keskkonnamõjudega“ tegevussuunda „Majandus ja tööjõud“.

Kõik klastrid