Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Ajujahi aasta areneja 2014 on Taxify

Ajujahi eelmise hooaja meeskondadest valiti aasta jooksul enim arenenud ettevõte, kelleks osutus takso tellimise rakendus Taxify. Runner-up tiitli pälvis toitumisnõuandeid jagav portaal erikorgu.ee.

EASi esindaja Anu Puusaagi sõnul on hea meel tõdeda, et neljakümnest konkursil osalenud meeskonnast jätkab tegevust vähemalt kaks kolmandikku. „Muutunud võib olla küll toode, teenus või meeskonna koosseis, kuid positiivne on see, et ettevõtlusega siiski jätkatakse. Ajujahi eesmärk – olla ettevõtluse inspireerija, on täidetud,“ nentis Puusaag.

Staažikas Ajujahi žüriiliige ja SEB äriinnovatsiooni juht Mart Maasik sõnas, et konkursile järgnenud pool aastat on paljudele Ajujahist alguse saanud ettevõtetele proovikivi. “Mul on hea meel, et praeguseks tegutseb eelmise hooaja neljakümne finalisti hulka pääsenud meeskondadest üle poole. See on väga tubli tulemus. Kuigi pool aastat on näidanud, et kõik aasta areneja tiitlile kandideerinud tiimid on intensiivselt töötanud, väärib Taxify tunnustust oma ärimahtude kasvu kiiruse eest,” lisas Maasik.

Aasta areneja valimise žüriisse kuulusid Mart Maasik (SEB), Andrei Korobeinik ja Anu Puusaag (EAS).

EASi poolt ellu kutsutud ettevõtluskonkursi Ajujaht partner on SEB ning suurtoetaja Nortal. Konkursi meediapartner on arileht.ee ning ruumipartner Eesti Hotellide ja Restoranide Liit. Ajujahi toetajate hulka kuuluvad: Advokaadibüroo Borenius, Buildit, Deloitte, EBS, Levira, Nasdaq Tallinn, Pärnu linn, Solaris, Tallinna Ettevõtlusamet, Tartu linn, Tartu Loomemajanduskeskus, Tehnopol, Ülemiste City.