Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Ärimudeli ja strateegia praktikumid jätkuvad septembris!

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga BDA Consulting OÜ kutsuvad ettevõtete omanikke ja juhte osalema Ärimudeli praktikumis või Strateegia praktikumis. Uued grupid alustavad septembris.

Praktikumides on koolitus kombineeritud ettevõtte iseseisva tööga ja seda toetava mentorlusega. Ettevõtte käsutuses on rahvusvahelise kogemusega tippkoolitajad, personaalsed mentorid ja praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ja kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Soovite leida uusi ideid ja võimalusi äri uuendamiseks?
Ärimudeli praktikumi käigus analüüsite oma ettevõtte väärtuspakkumist ja ärimudelit ning jõuate konkreetsete uute lahendusteni – uued kliendisegmendid, jaotuskanalid, koostöömudelid. Ärimudeli praktikumi viib läbi Innovatsiooniakadeemia eestvedaja ning tunnustatud innovatsiooni ja ärimudeli ekspert Alar Kolk.

Soovite viia oma ettevõtte kontrollitud kasvu teele?
Strateegia praktikumi käigus on võimalus avastada uusi arengusuundi ning keskenduda ettevõtte järgmiste aastate strateegia ja tegevusplaani kavandamisele. Strateegia praktikumi viib läbi Eesti üks tunnustatumaid strateegilise juhtimise koolitajaid Priit Karjus.

Sel kevadel alustanud praktikumides teevad 23 tootmis- ja teenusettevõtet oma arendusmeeskonnaga mentorite toel tõsist tööd. Õhkkond koolitustel on asjalik, üksteist toetav ja positiivne.

Kandideerimine sügistesse praktikumidesse on avatud, avalduste esitamise tähtaeg on 31.august. Kiirematele kandideerijatele on kuni 30.maini osalemistasu soodsam. Täpsemat infot tingimuste kohta leiab EASi veebist: http://www.eas.ee/efilter/tegutsev-ettevotja/?lang=et

Koolitusprojekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ja osalejatasudest.

Lisainfo:
Riina Arvisto
Koordinaator (koolitused)
Ettevõtluse ja ekspordi keskus
Mob: +372 505 5624
Tel: +372 627 9451
riina.arvisto@eas.ee