Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

DEMOPÄEV: NAISED (IDU)ETTEVÕTLUSES (vene keeles) 09.03.2022

33182

Eurostati andmetel on Euroopa Liidus kõikidest ettevõtjatest 33% naised. Naisettevõtjate protsent on kõige väiksem Taanis, Eestis ja Leedus ning vaatamata kõikvõimalikele programmidele ei kipu see suhe eriti muutuma. See, et naised on ettevõtlusega alustamisel ettevaatlikumad kui mehed, on üldiselt teada. Miks nais(idu)ettevõitjad on vähe, ja kuidas saab seda olukorda muuta?

Rahvusvahelise naistepäeva raames Tehnopol Startup Inkubaator Narva koostöös Startup Estonia-ga korraldab Ida-Virumaa piirkonna nais(idu)ettevõtjate jaoks demopäeva, kus saavad sõna naised – tõelised arvamusliidrid äri- ja ettevõtlusmaailmast. Üritus toimub Narva Objektis, mis asub aadressil Linda 2.

Päevakava:

15:30 – 16.00 Uksed avavad, suupisted & joogid

16:00 – 16:15 Tervitavad sõnad: Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Vivian Loonela ja Tehnopol Startup Inkubaator Narva programmijuht Olga Kurdovskaja

16.15-16.45 Naised ettevõtluses Eestis: mis on viimase 5 aastaga muutunud? EENA Narva klubi president Ljubov Fomina

16.45-17.15 Tee teadusest ettevõtlusmaailma, PhD Strategy & R&D, Nanordica tegevdirektor Olesja Bondarenko

17.15-17.30 sirutuspaus

17.30-18:30 Paneel: Miks nais(idu)ettevõtjaid on vähe? Arutelus osalevad: OBJEKTi kaasasutaja ja Prototroni tegevjuht Jana Budkovskaja, ZenFlower`i kaasasutaja Vera Zemskova-Rusmanova, Narva-Jõesuu Spa & Sanatooriumi tegevjuht Karina Küppas ja EENA Narva klubi president Ljubov Fomina. Arutelu modereerib: Olga Kurdovskaja

18.30-19.30 Networking

Ürituse käigus avatakse ka demo ala, kus üritusel osalejad saaksid tutvuda Eesti iduettevõtete loodud innovaatiliste toodetega.

Üritusel osalemine on tasuta, kuid eelnev registreerimine on kohustuslik.

COVID-19: üritusel tuleb esitada kehtiv COVIDi tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta koos isikut tõendava dokumendiga.

Üritust toetab Startup Estonia.

Registreerun