Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

EAS kutsub taas tööstusjuhte strateegiakooli

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga Ajutrust OÜ kutsuvad tootmisega tegelevate tööstusettevõtete juhte osalema EASi Tööstusjuhi strateegiakooli uutes gruppides, mis alustavad Tallinnas, Rakveres, Pärnus ja Tartus märtsi alguses. Koolitusprojekti kutsus EAS ellu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

EASi Tööstusjuhi strateegiakool on väikese ja keskmise suurusega tootmisega tegelevate ettevõtete omanikest, tegevjuhtidest ja ettevõtte jaoks oluliste valdkondade juhtidest koosnevatele arendusmeeskondadele suunatud 6-päevane koolitus. Osalejad saavad nii kaasaegseid teadmisi strateegilisest juhtimisest kui neile tutvustatakse parimaid praktikaid, eesmärgiga suurendada ettevõtete konkurentsivõimet ja tagada edasiliikumine väärtusahelas. Lisaks traditsioonilisele auditoorsele koolitusele oleme lisanud programmi nn praktika mooduli, mille käigus külastatakse koolitusteemadega otseselt haakuvaid ettevõtteid, millede strateegilise juhtimise alasest tegevusest on osalejatel kasulik õppida. Koolituse käigus koostavad osalevad ettevõtted oma strateegiakontseptsiooni, mida lõpuseminaril teistele osalejatele „kaitsmiseks” ja tagasiside saamiseks esitletakse.

Koolitusele kandideerimise tähtaeg on 18. veebruar. Lisainfot programmi ja osalemise tingimuste kohta leiab EASi kodulehel www.eas.ee/strateegiakool.