Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

EAS kutsub taas väikeettevõtjaid arenguprogrammi

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) koos koolituspartneriga Invicta OÜ kutsuvad ettevõtjaid osalema EASi Väikeettevõtja arenguprogrammi uutes gruppides, mis alustavad Tallinnas ja Tartus märtsi alguses. Koolitusprojekti kutsus EAS ellu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

EASi Väikeettevõtja arenguprogramm on mikro- ja väikeettevõtjatele suunatud koolitus. Moodulitest koosneva 8-päevase koolituse eesmärgiks on värskendada osalevate ettevõtete juhtide ja omanike teadmisi ning anda neile igapäevatööks vajalikke uusi oskusi. Väikeettevõtja arenguprogrammi on EAS erinevate koolituspartneritega nii eesti kui vene keeles läbi viinud alates 2010.a lõpust, osalenud on juba üle 300 ettevõtte. Osalenute hinnang koolitusele on väga kõrge ja nad soovitavad programmis osalemist arengule suunatud ettevõtetele. Väikeettevõtja arenguprogrammi läbimine on kaasa aidanud ettevõtete jätkusuutlikkusele ja kasvule, mille eelduseks on hästi läbimõeldud otsused ja investeeringud.

Arenguprogrammi kandideerimise tähtaeg on 7.veebruar. Lisainfot programmi ja osalemise tingimuste kohta leiab EASi kodulehel www.eas.ee/vkearenguprogramm