Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

EASi ekspordi- ja tootearenduse valdkonna koolitustele registreerimine avatud!

Hea ettevõtja!

EAS koostöös Marketingi Instituudiga kutsub ekspordiga tegelevate ja ekporti plaanivate ettevõtete esindajaid osalema EASi koolitustel. Koolitused algavad septembris ning toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus. Registreeri kohe ja õpi Eesti tippkoolitajatelt ja praktikutelt, kuidas oma ettevõtet kasvatada!

 

Marketingi Instituut viib läbi järgmised teemakoolitused: 

TOOTEARENDUSE ABC

Koolituse eesmärgiks on anda teadmised ja oskused tootearenduse protsessi erinevatest etappidest ning tootearendusplaani koostamiseks, mille tulemusena valmib müügivalmis toode. Käsitletavad teemad: Tootearenduse põhitõed, tootearendusprotsess ja etapid, kaasaegsed praktikad, intellektuaalne omand, prototüüp, lähtepositsiooni hindamine ning sihtrühma määramine. Koolitust rahastab Euroopa Regionaalarengufond.

“Tootearenduse ABC” koolituspäeva hind on vaid 30€+km 

 

KUIDAS LEIDA KLIENTE VÄLISTURUL

Uurime, kuidas uuele sihtturule siseneda, kuidas kontakte luua ja esimesi kliente leida, millal kasutada agente, hulgimüüjaid, konsultante, EASi abi. Koolitusele ootame ekspordiga tegelevaid ja eksporti plaanivate ettevõtete esindajaid.  Koolitust rahastab Euroopa Regionaalarengufond. 

“Kuidas leida kliente välisturul?” koolituspäeva hind on vaid 50€+km

 

TOOTE KOHANDAMINE VÄLISTURULE MINEKUKS 

Koolituse eesmärgiks on anda teadmised ja oskused, kuidas kohandada olemasolev toode vastavaks välisturu vajadustele, kuidas selgitada välja välisturu klientide nõudluse eripära, mida ja kuidas konkurendid pakuvad ja millised on trendid. Samuti saab vastuse küsimusele, kuidas saada võimalikult kiiresti ja soodsalt sihtturult ka kohanduste kohta tagasisidet. Koolitust rahastab Euroopa Regionaalarengufond. 

“Toote kohandamine välisturule minekuks” koolituspäeva hind on vaid 30€+km

 

Vaata lisainfot ning täida avaldus siin!

 

EASi poolt Euroopa regionaalarengu fondi vahenditest koolituste läbiviimiseks tehtud kulu ettevõtte kohta on kuni 240 EUR olenevalt koolitusest ja see arvestatakse ettevõtte poolt saadud vähese tähtsusega abi (VTA) hulka.