Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

EASi sügisesed programmid ettevõtjatele

EASil on koostöös BDA Consulting OÜga sügisel algamas veel viimased Ärimudeli praktikumi ja Tootearenduse meistriklassi grupid. Avaldusi nendesse programmidesse oodatakse veel kuni 15. juunini.

 

  • Ärimudeli praktikum

Ärimudeli praktikumis saavad ettevõtted tegeleda uute kasvuvõimaluste otsimisega näiteks läbi äri digitaliseerimise võimaluste.

Sügisel on võimalik valida kahe grupi vahel:

  • I grupi koolituste ajad: 06.09; 27.09; 11.10; 25.10; 08.11
  • II grupi koolituste ajad: 26.09; 10.10; 24.10; 07.11; 28.11

Ärimudeli praktikum koosneb 5 koolituspäevast ning mentori toest. Praktikumi viivad läbi rahvusvahelise kogemusega koolitaja ja mentorid (tutvustused).

Lisainfo: http://bit.ly/arimudel_lisainfo  

Avaldus: http://bit.ly/arimudel  

Praktikumi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 540 eurot +km. Praktikumi ülejäänud maksumuse summas 5088.60 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

  • Tootearenduse meistriklass

Tootearenduse meistriklassis saavad ettevõtted kaasajastada oma tootearendusprotsessi ja omandada uusi tootearenduse metoodikaid (disainmõtlemine, prototüüpimine, testimine jne), samuti tegeleda programmi jooksul mõne uue tooteidee väljatöötamisega.

Sügisene grupp alustab 27.09. Programm on üsna pikk ja põhjalik – 9 koolituspäeva + 30 h mentorlust ja kestab ca 7 kuud. Selle ajaga jõuab palju ära teha. Meistriklassi viivad läbi rahvusvahelise kogemusega koolitaja ja mentorid (tutvustused).

Lisainfo:  http://bit.ly/TMK_lisainfo

Avaldus: http://bit.ly/TMKavaldus  

Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 1900 eurot +km. Programmi ülejäänud maksumuse summas 10 950 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond. Osalustasu on võimalik tasuda osade kaupa.

 

Mõlemasse programmi saab sooviavaldusi esitada kuni 15. juunini.

Loodame, et programmid pakuvad huvi.