Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Eesti Kaubandus-tööstuskoda : Noore ettevõtja preemia 2022

Mis on noore ettevõtja preemia?

Tegu on konkursiga, millega otsitakse noort ja tegusat firma omanikku või juhti, kelle tegevus on olnud silmapaistev ja innovaatiline. Aasta nooreks ettevõtjaks valitu saab kuhjaga au ja kuulsust ning kõige tipuks 5000 eurot preemiat LHV pangalt. Konkurssi toetab president Alar Karis.

Kes saavad preemiale kandideerida?
Kandideerida saavad kõik kuni 35-aastased (kaasa arvatud) Eestis registreeritud ettevõtte omanikud ja/või juhid, kelle tegevus on olnud silmapaistev, kes kasutanud oma ettevõtluses innovaatilisi lahendusi ja juba ekspordib või plaanib seda tegema hakata.
Lisaks saavad kandidaadi esitada kõik (kolleeg, erialaorganisatsioon, koostööpartner, klient jne), kes teavad mõnda eelnimetatud kriteeriumitele vastavat inimest.

Miks kandideerida?
Noore ettevõtja tiitel toob endaga kaasa hulgaliselt meediakajastusi, märkamist ja tuntust avalikkuses ning ettevõtlusringkondades. Lisaks loob see paremad võimalused oma äri veelgi edendada.

Millal konkurss toimub?
Konkursile saab kandideerida vahemikus 03. august – 05. september 2022, preemia antakse kätte Eesti parimate ettevõtete galal 14. oktoobril.

Kuidas kandideerida?
Kandideerimiseks tuleb täita ankeet ning laadida üles digitaalselt allkirjastatuna motivatsioonikiri ning vähemalt üks soovituskiri veebikeskkonnas. Ankeet ja konkursi statuut on leitavad ka siin lehel.

Kes valivad võitja?
Võitja valib välja viieliikmeline komisjon, mis koosneb kaubandus-tööstuskoja, LHV, presidendi kantselei esindajatest ning ettevõtjatest.