Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Eesti Vabariigi 106. aastapäeva vastuvõtul 23. veebruaril Sillamäe Kultuurikeskus anti üle Ida-Viru maakonna teenetemärgid.

Eesti Vabariigi 106. aastapäeva vastuvõtul 23. veebruaril Sillamäe Kultuurikeskus anti üle Ida-Viru maakonna teenetemärgid.

Ida-Viru maakonna teenetemärk on maakonna kõrgeim autasu, mida Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit (IVOL) annab välja neile, kellel on eriti silmapaistvad teened Ida-Virumaa ees.

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu 16.02.2024 juhatuse otsusega nr 6 sai teenetemärgi Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA vanemkonsultant Lauri Jalonen!

Lauri kirg on Ida-Virumaa ja Ida-Virumaa tänab teda maakonna kõrgeima autasuga- teenetemärgiga!

Lauri Jalonen on üle 20 aasta erinevate organisatsioonide koosseisus panustanud Ida-Virumaa arengusse peaasjalikult läbi arendustegevuste planeerimise, aga ka tegevuste elluviimise. Lauri on öelnud, et tema kirg on Ida-Virumaa ning selle suhtumisega on iga tema tegevus täidetud. Lauri Ta on koostanud Ida-Virumaa ning erinevate maakonna omavalitsuste ning ja nende allasutuste arengukavasid.

Lauri on panustanud ja panustab jätkuvalt ÕÜF meetmetega seotud tegevustesse. Ta algatas Lauri on algatanud Ida-Viru Teadusnõukogu tegevuse ning Ida-Viru ÕÜ platvormi kokkukutsumise algatus tuli samuti Laurilt. Lauri on algatanud Ida-Viru Teadusnõukogu tegevuse ning Ida-Viru ÕÜ platvormi kokkukutsumise algatus tuli Laurilt.

Lauri Jalonen väärib oma tegevuse eest maakonna heaks tunnustust, sest tema panus on alati suurem kui temalt oodatakse.

Palju õnne Lauri Jalonen!

Foto: Nadežda Morozova