Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Esimene Eesti Zero Waste konverents 14.09.2022! Registreerumine algab 06.06.2022

allalaadimine (3)
Teeme Ära Sihtasutus ja Tallinna Ülikool kutsuvad teid osalema Esimesel Eesti Zero Waste konverentsil Tallinnas 14. Septembril 2022.

Paljude inimeste jaoks tähendab zero waste elustiili oma veepudeli ja kohvitopsiga. Zero Waste ehk jäätmeteta majandamine on aga palju enamat ja pakub tegelikult kohalikele omavalitsustele praktilist rakendusplaani kuidas tekitada ühiskonnana vähem jäätmeid. Rahvusvaheline ekspertidest koosnev meeskond on kokku pannud spetsiaalsed koolitusmaterjalid, et toetada selle muutuse elluviimist. Sel konverentsil just neid materjale tutvustatamegi!

Konverentsil toimuvad huvitavad esitlused Zero Waste hariduse teemal; neli paralleelset töötuba, mis tutvustavad kasulikke raamistikke ja teadmisi ja ka natuke ebatavaline paneeldiskussioon. Loodame, et konverentsi lõpuks olete inspireeritud ja paremini ettevalmistatud süsteemimuutuste elluviimiseks oma organisatsioonis, kogukonnas või õppijate seas.

 

Konverentsi töökeel on inglise keel ja on valitud osalejatele tasuta. Kohtade arv on piiratud.

Konverentsile registreerumine algab 6. juunil. Huvi korral soovitame juba praegu üles märkida konverentsi kuupäev ja panna end siin kirja, et registreerumise avamisel esimesena sellest teada saada.

 

Konverentsi korraldavad Teeme Ära Sihtasutus ja Tallinna Ülikool BEZWA (Building a European Zero Waste Academy) projekti raames, et tutvustada projekti tulemusi laiemale publikule.

BEZWA projekti kohta loe rohkem infot siit: https://letsdoitfoundation.org/2021/09/13/training-zero-waste-ambassadors/

Projekti ja üritust toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist.