Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Avatud on konkurss “Ettevõtluse auhind 2024”

Hea partner ja ettevõtja!

 

Meil on hea meel teada anda, et oleme avanud konkursi „Ettevõtluse auhind 2024“. Konkursi raames tunnustame silmapaistvaid, leidlikke ja nutikaid Eesti ettevõtteid, kelle järjepidev töö on toonud edu nii ettevõttele, selle töötajatele kui ka laiemalt meie riigile.

 

Kutsume ka teid üles infot levitama, et silmapaistvad ettevõtted ja nende töötajad leiaksid väärikat tunnustust!

 

Ettevõtted on oodatud kandideerima 7 erinevas kategoorias, samas saavad erialaliidud, kliendid, partnerid ja ka kõik teised neid konkursile ka nomineerida.

 

Miks kandideerida ja nomineerida?

 

  • Majanduslik edu: konkursil osalemisega saavad ettevõtted esile tuua oma silmapaistvaid saavutusi ja uuendusi, suurendades usaldusväärsust nii seniste kui potentsiaalsete partnerite silmis ning edendades välissuhteid.
  • Töötajate tunnustamine: edu konkursil on varasemalt mõjunud positiivselt ettevõtete töötajatele ja tõstnud ettevõtete atraktiivsust tööandjana.
  • Avalik tunnustus ja meedia tähelepanu: osalemine toob kaasa avaliku tunnustuse ja positiivse meediatähelepanu.
  • Positiivne panus: nomineerimisega kaasneb hea tunne, et olete aidanud tunnustada väärilisi ettevõtteid ja andnud oma panuse nende eduloos.

 

Kandideerimine on avatud 7. juulini 2024 EAS veebilehel. Võitjaid tunnustatakse pidulikul auhinnagalal 2. novembril, mida saab jälgida ka teleülekandena.

 

Jagame erinevate etappidena konkursi infot  EASi ja KredExi ühendasutuse Facebooki ja LinkedIni kontodel, sama teeb konkursi kaaskorraldaja Eesti Tööandjate Keskliit. Oleme tänulikuid, kui saate neid postitusi aeg-ajalt enda kanalites edasi jagada. Julgustame teid võimalusel jagama üleskutset ka enda uudiskirjas.

 

Tunnustame üheskoos kõrge lennuga Eesti ettevõtteid!

 

Kati Kusmin

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse juhatuse esimees

NOMINEERI VÕI KANDIDEERI

 

+ Kuni 07.07: Tööstuse digitaliseerija

+ Kuni 07.07: Eksportöör 

+ Kuni 07.07: Innovaator 

+ Kuni 07.07: Välisinvestor 

+ Kuni 07.07: Kestlikkuse edendaja 

+ Kuni 07.07: Turismiedendaja 

+ Kuni 07.07: Pereettevõte