Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Ettevõtluskonkursil kandideerib üle 500 ettevõtte

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS), Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatud ettevõtluskonkursil kandideerib üle 500 ettevõtte, kelle hulgast parimad kuulutatakse välja oktoobris.

Era – ja avaliku sektori koostöös toimub Eesti suurim ettevõtluskonkurss, mis koosneb Ettevõtluse Auhinnast ja Konkurentsivõime Edetabelist.

EASi konkursile Ettevõtluse Auhind 2014 esitati 70 tublit ettevõtet. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu poolt korraldatud Konkurentsivõime Edetabeli konkursil osales sel aastal 472 ettevõtet.

Edetabeli parimad selgitatakse välja nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid 12 valdkonnas: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Konkurentsivõime Edetabel on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt.

Sellel aastal valitakse esmakordselt välja mõlema konkursi parimate hulgast Eesti Parim Ettevõte 2014. Ettevõtluskonkursi eesmärgiks on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada parimaid Eesti ettevõtteid. Konkurss on pikaajaliste traditsioonidega ning igal aastal tunnustatakse Eesti parimaid ettevõtteid.

Ettevõtluskonkursi võitjad kuulutatakse välja 9. oktoobril pidulikul gaalal.

Loe kogu uudist siit – http://www.eas.ee/et/eas/pressikeskus/uudised?option=com_content&view=article&id=5568&utm_source=newsletter

Konkursi kohta info veebilehel: www.ettevotluskonkurss.ee