Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
ONLINE
Noored
Est
Veebipõhine

Hariduskopter: Kuidas valikained saavad toetada õpilaste keeleoskuse arengut?

Kuidas teha nii, et iga õpilase huvi oleks toetatud ning saaksime pakkuda nendele valikainete näol just seda temaatilist kursust, mis neid päriselt kõnetab. Selge on see, et iga õpilase huvi järgi valikainete avamine koolis on rahaliselt võimatu. Ka seoses eesti keele õppele üleminekuga on vajalik otsida õpilastele lihtsaid võimalusi eestikeelse keskkonna loomiseks ning keele praktiseerimiseks.

Registreeru
Millal?
18 jaan. / 2023
14.00-15.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Hariduskopter
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
👉Hariduskopter kutsub selle aasta esimesele teemakohtumisele, kus keskendume valikainete võimalustele ning nende rollile õpilaste arengul.
💭Kuidas teha nii, et iga õpilase huvi oleks valikainete näol toetatud ning saaksime pakkuda temaatilisi kursuseid, mis neid päriselt kõnetavad. Iga õpilase huvi järgi valikainete avamine koolis on rahaliselt võimatu. 📍Ka seoses eesti keele õppele üleminekuga on vajalik otsida õpilastele efektiivseid lisavõimalusi eestikeelse keskkonna loomiseks ning keele praktiseerimiseks.
👉Hariduskopter kutsub Teid osalema selle aasta esimesel teemakohtumisel, kus keskendume just EDUMUS School võimalustele. Uuest aastast on avanemas Edumusel rohkelt uusi valikkursuseid, mida nad kohtumisel tutvustavad. Lisaks jagavad oma kogemust EDUMUS Schooliga koostööd tegevad koolid.
👉Kohtumisele on oodatud kõik haridustöötajad ning ka õpilased, keda kõnetavad EDUMUSE poolt pakutavad valikkursused.
Kohtumine toimub zoom keskkonnas 18.jaanuaril kell 14.00 – 15.00.