Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
MTÜ
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Kohapeal

Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötuba vabaühendustele

Registreeru
Millal?
06 mai / 2023
10:00-16:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova
Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid praktilisele kommunikatsiooni baaskoolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 6. mail, kell 11.00-16.00 Euroopa Liidu Maja (Rävala pst 4, Tallinn) seminariruumis.
Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötoa eesmärk on anda vabaühendustele praktilised teadmised kommunikatsioonitegevuste planeerimisest ja strateegia koostamisest ning sisuloomest. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannetest.
Praktilist koolitust viib läbi Mart Soonik, kes on Tallinna Ülikooli avalike suhete lektor, koolitaja ja kommunikatsiooniettevõtte MSMedia juhataja. Mart on ise öelnud, et tema koolitustel vaagitakse päriselulisi juhtumeid, otsitakse taktikaid strateegilistele eesmärkidele ja lahendatakse aktuaalseid probleemülesandeid, kasutades selleks praktikas kinnitust leidnud teoreetilisi mudeleid.
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/JLQVm9gT2eD7nWqbA
PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.
Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.
Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks.
Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees