Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Koosloome: kaasamisest sisulise koostööni. Kuidas luua kogukonnas koosloomeks vajalikku usaldust

Registreeru
Millal?
19 apr. / 2023
15:00-16:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova

Usaldus on koosloome ja koostöö nurgakivi. Usalduse loomine väga erineva tausta, huvide ja vajadustega inimeste seas ei ole aga lihtne ülesanne.
Kuidas luua ja hoida kogukonnas koosloomeks ja koostööks vajalikku usaldust?

Mis on sellega seotud suuremad väljakutsed ja kuidas neid ületada? Neil teemadel arutleb ja ootab just Sind kaasa mõtlema SiLabi koosloomejuht ja teenusedisainer KAIE KOPPEL.

Vebinar toimub 19.aprillil kell 15.00 – 16.30 Zoom ja Miro keskkonnas. Osalemine on tasuta. Aktiivseks osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri: https://forms.gle/y8Zj6K93Fznds92W9

Viimaste aastatega on koosloome arenenud sihtrühma kaasavatest töötubadest uudseks avaliku sektori juhtimisviisiks, mille eesmärgiks on koos strateegiliste partneritega avaliku hüve defineerimine ja loomine. Vebinaride sarjaga tutvustab Sotsiaalse Innovatsiooni Labor koosloome erinevaid tahke.

Vebinaride sarja toetab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Sotsiaalse Innovatsiooni Labor on sõltumatu vabaühendus, mis töötab koos avaliku sektori, kahalike omavalitsuste, teadusasutuste ja vabaühendustega, et lahendada probleeme, mis eeldavad erinevate osapoolte aktiivset koostööd ehk koosloomet.

Rohkem infot:
evelin@koosloome.ee