Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
OFFLINE
MTÜ
Noored
Koolitus
Eng
Kohapeal

ProjectLab: kuidas maapiirkondade noorsootöötajad saavad kasutada rahvusvahelist noorsootööd pagulaste ja migrantidega töötamiseks

Kuidas olla efektiivsem raamatupidaja digitaliseeruvas maailmas e-arvete rakendamise näitel. Kuidas raamatupidaja saab aidata ettevõtja efektiivsust tõsta olles talle teejuhiks digitaalsete lahenduse valikul.

Registreerimine
Millal?
26 – 30 okt. / 2022
10.00-17.00
Kus?
Tallinn
Korraldaja
Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur

Eesmärk

ProjectLab: kuidas maapiirkondade noorsootöötajad saavad kasutada rahvusvahelist noorsootööd pagulaste ja migrantidega töötamiseks.

Koolituse info

  • Koolitusel tutvustatakse lähemalt Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmide rahastustingimusi ning antakse võimalus arendada oma idee projektiks. Seejuures on kõigil osalejatel hea võimalus leida rahvusvahelisi koostööpartnereid.
  • Seminarile oodatakse kuni 40 osalejat. Oodatud on osalejad nii Euroopa Liikmesriikidest kui ka lähiriikidest nagu  Armeenia, Aserbaidžaan, Gruusia, Ukraina jne, mis annab võimaluse leida partnereid nii inglis- kui ka venekeelseks koostööks.
  • Koolituse töökeeleks on inglise keel
  • Koolitus toimub Eestis, Tallinnas ning on osalejatele tasuta. Osalejatele kaetakse majutus- ja toitlustuskulud ning väljastpoolt Tallinna saabujatele ka reisikulud.

Lisainfo ja registreerimine