Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Infoseminar vabaühendustele “Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kuulumise eelistest ja maksusoodustustest”. SALVESTUS JA MATERJALID

Registreerimine
Millal?
06 märts / 2023
14:00-15:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja kuulumine annab ühingule võimaluse saada tulumaksusoodustust annetustelt/kingitustelt, vastuvõtukuludelt ning maksta teatud tingimustel tulumaksuvabalt stipendiumeid.
Enne tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmise taotluse esitamist tasub ühingul kaaluda, kas nimekirjas olemine on ühingu tegevuseks vajalik sest lisaks teatud maksusoodustustele tekivad ühingutel ka täiendavad kohustused.

Infoseminaril “Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kuulumise eelistest ja maksusoodustustest” antakse ülevaade, millised on maksusoodustused nimekirjas oleval ühingul ning kes ja kuidas nimekirja kantakse ning millal ühingud sealt kustutatakse.

Infoseminari viivad läbi Regina Varret, maksude osakonna peaspetsialist, Maksu-ja Tolliamet ning Roland Jaamu, konsultant, Maksu-ja Tolliamet.

Infoseminar toimub ZOOM keskkonnas.

Registreerimine kuni 05.03.2023

MATERJALID:

Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmine

Mittetulundusühingu maksustamine