Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Ida-Viru turismiklastriga on liitunud turundusjuht Hanna Villberg

Uus aasta on alanud ja meil on Teile suurepärane uudis! Tutvustame Teile meie uut kolleegi. Meil on nii hea meel, et Ida-Viru turismiklastriga on liitunud turundusjuht Hanna Villberg, kes on läbi ja lõhki ida-virukas!

Hanna lõpetas 2014. aastal Tallinna Majanduskooli turunduse eriala, peale mida õnnestus tal saada management trainee’ks Lux Express Estonia ASis Nelja aasta jooksul töötades Lux Expressis jõudis ta niikaugele, et tema tööülesanded olidki seotud ainult turundusega ja seda nii Eestis, Leedus kui ka Poolas, kus põhitöö keskendus peamiselt brändingule.

Vahepeal elas ja töötas Hanna välismaal, kuid 2018. aastal otsustas tema ja ta perekond tagasi kolida Eestisse, Ida-Virumaale, kuid siis juhtus nii, et perekond jõudis hoopiski Gruusiasse teed kasvatama Gruusias hakkas naine tegelema põllumajandusega, rajati teeistandus. Saadi teadmised ja töökogemus selles valdkonnas. Kuid kodumaa oli siiski hinges ja soov Eestisse tagasi tulla oli väga suur. See plaan sai teoks eelmisel aastal, kui koliti kodupaika tagasi. Peamine põhjus tagasipöördumiseks oli ka see, et nad soovisid oma lapsele sama ägedat lapsepõlve nagu see oli temal endal. Lisaks tahtis Hanna uuesti alustada tööd turunduse valdkonnas.

Hanna on õnnelik ja tal on siiralt hea meel, et talle on usaldatud suur roll ja väga oluline töö Ida-Viru Turismiklastris. Ida-Virumaa on Hanna arvates ääretult armas koht ja tal on soov anda oma panus selleks, et turismiklastri ettevõtmistel maakonnad läheks veelgi paremini ja et saaks seda veelgi suuremale inimeste hulgale näidata. Ta on meeletult põnevil ja ootab huviga, et mis edasi saama hakkab.

Esimene kuu uues kollektiivis on olnud juba tõeliselt tore ja töine, täis kohtumisi uute ja huvitavate inimestega.

Tere tulemast, Hanna!