Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Ida-Virumaal algas kodanikunädal

26. novembril tähistatakse Eesti Vabariigis Kodanikupäeva, mis on pühendatud kõigile Eesti elanikele. Sellele kuupäevale on pühendatud ka kodanikunädal, mis toimub Ida-Virumaal 23. kuni 29. novembrini. Integratsiooni Sihtasutuse ja Europe Direct’i teabekeskuse toel toimuvad Ida-Virumaa kolmes linnas seminarid kõigile elanikele sõltumata kodakondsusest, kus interaktiivses vormis saab tutvuda Eesti riigikorralduse ja haldusega, mõistega “kogukond”, Euroopa Liidu struktuuriga ning riikliku ja kodanikukaitsega.
Esimene selline seminar toimus 23. novembril Sillamäe Kultuurikeskuses, kus umbes 30 inimest osalesid interaktiivses programmis maailmakohviku formaadis, võtsid aktiivselt osa aruteludest ning veetsid huvitavalt ja kasulikult aega, tutvudes uute inimestega kohvitassi juures. Osalejad tänasid korraldajaid huvitava kohtumise formaadi ja elava suhtluse võimaluse eest.
Seminarid jätkuvad järgmisel nädalal, 28. novembril kell 17.00 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses ja 29. novembril Narvas Vaba Lavas.
Registreeru veebis või kohapeal, võta sõbrad kaasa ja tule kohale!