Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Selgusid Ida-Virumaa konkursi Ida-Virumaa Aasta Ettevõtted 2021 tulemused

Neljapäeval, 02.12.2021. detsembril tunnustati Jõhvi Kultuurikeskuses Ida-Virumaa parimaid ettevõtjaid.

Fotod on saadaval SIIN

Pidulik tänuüritus

 

Ida-Viru Aasta Äritegu 2021

Kood/Jõhvi avamine avab Ida-Virumaale võimaluse astuda oma ettevõtluse arendamisel suure sammu tuleviku suunas. Koolis arendatavad digioskused annavad maakonnale tõuke start-up ettevõtluse arendamisel ning ka kaasaegse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia lõimimisel maakonnas traditsiooniliselt tugeva tööstusettevõtlusega.

Ida-Viru Aasta Eurorahade Rakendaja 2021

Ettevõtte konkurentsivõime kasvatamiseks on sageli vaja teha kulutusi, mis ettevõttele endale üksinda on liiga raske kanda.

TNC Components investeeris koos Euroopa Liiduga ettevõtte arenguprogrammi, mis aitab ettevõttel tulevikus pakkuda oma tooteid veelgi nutikamalt kui seni

Ida-Viru Aasta Väikeettevõte 2021

Aastaid on Polven Foods OÜ pakkunud häid maitseid nii Ida-virumaal kui ka kaugemal. Ettevõtte on stabiilselt arenenud ning leidnud keerulisel ja konkurentsirohkel turul oma tarbija. Polven Foods OÜ on kindlasti üks Ida-Virumaa toiduainetööstuse maamärke.

Ida-Viru Aasta Turismiettevõte 2021

Caroline ja Narva. Sel hooajal on need kaks nime tihedasti koos olnud. Laevaliikluse käivitamine Narva jõel Narva Ja Narva-Jõesuu vahel pärast 25 aastast perioodi on paljude maakonna külaliste ja kohalike elanike südamesse läinud. Laeva reisid on olnud hooaeg läbi reisijaid täis ning uuele hooajale vaadatakse Spinnaker OÜ poolt vastu lootusrikkalt sest Eestis ja maailmas on veel palju inimesi, kes pole romantilist jõeretke Euroopa liidu piirijõel veel kogenud.

Ida-Viru Aasta Uustulnuk 2021

Kui siseneda Ida-Virumaale lääne poolt, siis ei saa jääda märkamata valge kindlusehoone Purtses. Seal tegutseb Taube catering, kes on andnud tugeva tõuke Ida-Virumaa kulinaarse sisu arengule. Kindlus pakub White Guide tunnustatud kvaliteediga kehakinnitust ja keelekastet iidses linnusehoones.

Ida-Viru Aasta Ettevõtjate Sõber 2021

Kas kool saab olla edukas kui seal ei ole õpetajaid?

Võib olla mitte iga kool, küll aga uuenduslik Kood/Jõhvi. Jõhvi Koodikooli tulek maakonda on andnud maakonna digitaliseerumise ootusele korraliku kiirenduse. Ettevõtjatele annab ta aga kvalifitseeritud tööjõudu valdkonnas, kus tööjõupuudus on üha suurem ja suurem

Ida-Viru Aasta Noorte Ettevõtlik Tegu 2021

Tuleviku edu pandiks on digipöörde elluviimine.

Edukoht OÜ noored asutajad ja töötajad annavad oma panuse Ida-Virumaa noorte programmeerimisoskuse arendamisel. Programmeerimisoskust vajatakse tööturul üha laiemalt ning  Edukoht OÜ aitab maakonna noortele sellele tellimusel vastata.

Ida-Viru Aasta Rohepöörde Tegu 2021

Planeet Maa suudab kliimamuutusega kohaneda, inimene ja muu elav loodus ei pruugi seda aga suuta. Selleks, et kliimamuutust pidurdada vähendatakse kasvuhoonegaaside õhku paiskamist. Enefit Power on selles suunas astunud olulise sammu vähendada kasutatava biomassi arvelt fossiilkütuse põlevkivi kasutamist elektritootmises. Rohepööre on reaalsus ning Enefit Power käib sellega ühte jalga.