Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Integratsiooni Sihtasutus: Tähistame koos kultuurilist mitmekesisust!

Aasta 2024 on kultuurilise mitmekesisuse aasta. Just sellele Eesti inimesi ühendavale väärtusele pöörame tähelepanu järgmise Kultuuriministeeriumi algatatud teema-aasta raames. Selleks võtame ühiselt ette kõik, mis aitab kultuurilisel mitmekesisusel eriliselt silma paista. Teisisõnu, avastame ja jagame, väärtustame ja loome, hoiame ja rikastame meie kogukondade ning rahvaste kultuurilisi omapärasid kõige selle kaudu, mis meid ühendab: alates elamustest ja müütidest kuni loomingu ja tulevikuni. Seda nii igapäevaelus ja tähtpäevadel kui ka uuringutes ja sündmustel.

Kultuurilise mitmekesisuse aasta toimkonna eestvedajaks on Integratsiooni Sihtasutus.

MÕTLE KAASA

Nagu kultuuriline mitmekesisus algab igaühest meist, algab ka sellele väärtusele pühendatud aasta meie ideedest. Seepärast palume teema-aasta toimkonnaga julgelt kaasa mõelda: jagada ideid, kuidas järgmisel aastal Eesti kultuurilist mitmekesisust tähistada. Teretulnud on nii juba teoks või lausa traditsiooniks saanud ettevõtmised kui ka alles plaanitud või just järgmisest teema-aastast innustatud algatused.

Ootame kõiki ideid 30. juunini 2023 alloleva ankeedi vahendusel või tavapostiga Integratsiooni Sihtasutuse aadressil (Rävala pst 5, 10145 Tallinn, märksõnaga „2024“). Vaatame ideed läbi tänavu juulis ja anname vastukaja hiljemalt augustis.

LISAINFO