Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Kiire! Kodanike Euroopa uudiskirjast

Kodanike Euroopa 1. septembri taotlusvoor

2015. aasta teine ja viimane taotlusvoor on kohe ukse ees. 1. septembril kell 13.00 (12.00 Kesk-Euroopa aja järgi) on tähtaeg sõpruslinnade ja linnavõrgustike meetmetesse esitatavatele projektidele.
Kui oled veel huvitatud projektides kaasalöömisest, vaata, kas partnerotsingute hulgas leidub Sulle vastavat kutset: http://www.kysk.ee/kodanikeeuroopa-partnerotsing

KÜSKi toetus vabaühendustele, kes teevad Kodanike Euroopa projekti

KÜSKi nõukogu kinnitas kindlasummalistel maksetel põhineva välisprojekti toetamise konkursi tingimused, mis võimaldab vabaühendustel, kes on saanud rahvusvahelisele koostööprojektile rahastuse Kodanike Euroopa programmist, taotleda lisatoetust projekti omafinantseeringu katteks, projektiga seotud lisategevuste läbiviimiseks või rahvusvahelise koostöövõimekuse tõstmiseks.
Toetuse maksimaalne määr on 10% projektile täitevasutuse poolt antud toetussummast, kuid mitte rohkem kui 10 000 eurot projekti kohta. Toetus arvutatakse välja vastavalt fikseeritud toetussummale, mis kajastub välisrahastaja täitevasutuse poolt esitatud otsuses või täitevasutusega sõlmitud toetuslepingus.
Tutvu lähemalt tingimuste, taotlus- ning aruandevormiga: http://www.kysk.ee/valisprojektideomafin