Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Kolm EL toetusprogrammi tutvustavad end koos

Esmakordselt ühendavad jõud kolm Euroopa Liidu rahastusprogrammi, et tutvustada Erasmus+, Loov Euroopa ning KÜSKi Kodanike Euroopa programme ja õhutada vabaühendusi tegema rahvusvahelist koostööd. Seminarid toimuvad jaanuari keskel Tallinnas ja Tartus (eesti keeles) ning Narvas (vene keeles + inglisekeelsed ettekanded).

Lisaks programmide tutvustamisele toimuvad seminaridel koolitused, kus räägitakse sellest, milliseid võimalusi rahvusvaheline koostöö pakub, milliste riskidega peaks arvestama ning kuidas astuda esimesi samme rahvusvahelise koostöö suunas.

Seminaridele oodatakse kõiki, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest Erasmus+, Loov Euroopa või Kodanike Euroopa programmide raames (mittetulundusühingute, avalik-õiguslike asutuste, koolide, noortekeskuste, muuseumite, linnade ja omavalitsuste esindajad, aga ka ettevõtjad – eri programmides osalevad erinevad organisatsioonid).

Seminarid toimuvad jaanuari keskel Tallinnas ja Tartus (eesti keeles) ning Narvas (vene keeles + inglisekeelsed ettekanded). Seminaride täpsemad päevakavad leiate registreerimisvormist. Igale seminarile lõppeb registreerimine nädal aega varem.

14. jaanuaril Tallinnas, Euroopa Liidu Majas (registreeri siin)

20. jaanuaril Narvas, Narva muuseumis (registreeri siin) *скоро на русском языке

22. jaanuaril Tartus, Tartu Loomemajanduskeskuses (registreeri siin)

Seminaripäeval pakutakse ka lõunat ja suupisteid. Osalemine on tasuta.

Lisainfo:
Kadri Sikk,
Kadri.Sikk@kysk.ee
tel: 6560487; 58805240