Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

KUTSE EASi tootearendusprogrammidesse

 

Kutsume ettevõtjaid sügisel algavatesse EASi tootearendusprogrammidesse!

 

Vastavalt ettevõtte hetkeolukorrale on võimalik valida kahe meistriklassi vahel: Disaini meistriklass (DMK) või Uue toote turule toomise meistriklass (UTMK). 

Mõlema programmi raames tehakse intensiivset koostööd mentoritega ning toimuvad töötoad, kus jagatakse praktikute kogemuslugusid ning milles osalemine annab hea võimaluse võtta oma meeskonnaga aeg, et tegeleda suunatult tootearendusega.

DISAINI MEISTRIKLASS on pikem, 8 kuud kestev, tootearendusprogramm, kus personaalse disainijuhi abil arendatakse oma meeskonnaga välja uut või parendatakse olemasolevat toodet või teenust. Disainijuht viib meistriklassi alguses ettevõttes läbi ka hetkeolukorra disainiauditi, et kaardistada potentsiaalsed arengusuunad, mida disaini kaasamise kaudu edendada. Meistriklassi tulemusena valmib testitud toote- või teenuseprototüüp.
Meistriklassi edukaimale ettevõttele anname välja 10 000€ suuruse auhinnavoucheri disaini ja tootearendusteenuste kasutamiseks ja toote edasi arendamiseks.

Loe Disaini Meistriklassi kohta lähemalt SIIT või registreeru kohe SIIN. 
 
Intensiivsem UUE TOOTE TURULE TOOMISE MEISTRIKLASS aitab 2,5 kuu vältel mõelda oma meeskonnaga samm-sammult läbi toote või teenuse turule toomine. Meistriklass sobib nii uue toote turule toomiseks kui ka olemasoleva toote uuele sihtturule viimiseks ning on suurepärane võimalus vormistada oma toote turule toomine reaalse ja ka hiljem kasutatava plaanina. Toote- ja ettevõttespetsiifiline plaan valmib koostöös valdkondlike ekspertidega, kes nõustavad osalejaid personaalselt ka töötubade vahelistel nädalatel.

Loe Uue toote turule toomise meistriklassi kohta lähemalt SIIT või registreeru kohe SIIN

 

KANDIDEERIMISEKS tuleb hiljemalt 19.06 täita lühike avaldus: 
Disaini meistriklassi kandideerimiseks SIIN 
Uue toote turule toomise meistriklassi kandideerimiseks SIIN
Meistriklassidesse pääseb piiratud arv ettevõtteid.
 
Ettevõtte omaosalus DMKs osalemiseks on 2000 eur (+km) ning UTMKs osalemiseks on 900 eur (+km). Programmide ülejäänud maksumuse katab Euroopa Regionaalarengu Fond. DMK puhul lausa ligi 85%.
 

Loodan, et programmid pakuvad huvi! See on harukordne võimalus nii headel tingimustel kaasata professionaale oma ettevõtte tegemistesse.  
Kui teil on lisaküsimusi, siis hea meelega vastan. 

 

Lugupidamisega,

Teele Toots

BDA Consulting OÜ

Tatari 64, Tallinn 10134

gsm 51 08777

toode.turule@bda.ee

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Uue toote meistriklassi ellu viimisel on BDA Consulting OÜ