Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Mittetulundusühing Kirderanniku Koostöökogu avab LEADER-meetme projektitaotluste taotlusvooru 17. märtsil

“Kogukonna koosloome labor” ootab liituma kohalikke omavalitsusi, kes soovivad edendada strateegilist koostööd kogukondadega kohalike probleemide lahendamisel ja arendada selleks välja kogukondade koostöövõrgustikud ja koosloome-platvormid.

Infopäeval, 23. märtsil tutvustatakse  lähemalt Kogukonnalabori programmi ja läbiviijaid, vastame küsimustele ja anname soovitusi Laborisse sobiva teema või väljakutse leidmiseks.
Labor alustab 20. aprillil 2023 ja lõppeb detsembris 2023. Pakume tuge ja praktilisi tööriistu koosloome-platvormide arendamiseks ja testimiseks ning arutelude kavandamiseks ja läbi viimiseks. Labor toimub virtuaalkeskkonnas. Programmi kuulub igakuine kohtumine meeskondadega, mini-mentorlus ja kohtumine õpisemuga. Lisaks on programmis kahepäevane praktiline koosloome-tööriistade koolitus, mis toimub Tallinnas ja Tartus füüsilise kokkusaamisena juuni alguses.
Kui soovid rohkem infot või testida oma idee sobivust, siis registreeru infopäevale, mis toimub Zoomis 23. märtsil 15.00-16.30.
Loe Kogukonna koosloome labori kohta lähemalt siit: https://koosloome.ee/kogukonna-koosloome-labor/
Kogukonna koosloome laborisse kandideerimiseks täida küsimustik  KUNI 30. MÄRTS siin: https://forms.gle/RFsNvsfHG2TP8fqX7

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng