Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Pilootprojekti “Linnaplaneerimise heaolu skoor kvaliteetsema elukeskkonna loomiseks” meeskonnaliikmed Narvas

Eesti Riigiametnike Klubi uus hooaeg on alanud ja ootame kõiki Ida-Virumaal elavaid ja töötavaid avaliku sektori teenistujaid ja avalikkuse huvides tegutsevate organisatsioonide esindajaid meie klubi üritustele ennast täiendama, üksteisega tuttavaks saama ja peale tööpäeva heas seltskonnas ning huvitavate teemade seltsis aega veetma. Paljud meie üritused on kõigile huvilistele avatud ja täiesti tasuta – Oled alati väga oodatud!

 Juba ülehomme ehk neljapäeval, 20. oktoobril kell 18.00 on Eesti Riigiametnike Klubis külas Narvas läbiviidava pilootprojekti “Linnaplaneerimise heaolu skoor kvaliteetsema elukeskkonna loomiseks” meeskonnaliikmed.

Projekti ülesanne on luua uuenduslikul meetodil baseeruv tööriist – heaolu skoor, mis ühendades füsioloogilisi, psühholoogilisi ja ruumilisi näitajaid aitab hinnata erinevaid elukeskkondi.

 

Vestlusõhtul räägime projekti ideest, uuringu eesmärkidest ja korraldusest, aga ka psühholoogilisest ja füsioloogilisest heaolust linnaruumis ning sellest, kuidas teadmisi nendest ruumilisel planeerimisel rakendada.