Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Mai kuus toimuvad viimased väikeprojektide töötoad

Ida-Virumaa kohalikul kogukonnal on võimalus taotleda oma ideede realiseerimiseks toetust “Piirkonliku algatuse toetusmeetmest”. Toetatakse tegevusi, mis on suunatud sotsiaalse ettevõtluse arendamisele, keskkonnateadlikkuse edendamisele või kohalike noorte ja vabatahtlike initsiatiivide toetamisele. Lisaks meede on suunatud kohaliku postindustriaalse identiteedi jäädvustamisele, näiteks endiste tööstusobjektide heakorrastamisele ja avalikes huvides kasutusele võtmisele või kohaliku pärandile pühendatud näituste ja muude ürituste korraldamisele ning sellega seotud visuaalide loomisele.

Projekte toetatakse kahes kategoorias: põhivarainvesteeringu projektid ning arendus, teadlikkus- või koostöötegevusi sisaldavad projektid.

Viimased praktilised töötoad, kus hea projekti koostamise jaoks tutvustame osalejatele meetme tingimusi,  jagame osalejatele praktilisi tööriistu ja häid näpunäiteid ning selgitame, et mis on projekti koostamises oluline toimuvad mai kuus. Aitame kujundada projekti ideed, anname nõu projekti sisu osas ja jagame juhiseid taotlusvormi täitmiseks.

Kiirusta ja registreeri

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng