Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Võimalus korraldada massvaktsineerimine ettevõtetes

Head Ida-Virumaa tööpered!

Ida-Virumaa on jätkuvalt üks suurema nakatumise tasemega ja samas madalaima vaktsineerituse tasemega piirkondi kogu Eestis.
Kutsume teid üles tegevuseks, millega loodame suurendada võimalikult efektiivselt kõige liikuvamate inimeste, ehk töötava elanikkonna, vaktsineeritust meie maakonnas.

Juba üsna pea avatakse võimalus vaktsineerida koroonaviiruse vastu kogu elanikkonda.
Soovime Ida-Viru maakonnas olla selleks võimalikult hästi ettevalmistunud ning pakkuda tööandjatele võimalust korraldada nö. suurvaktsineerimine

  • ettevõttes kohapeal
  • tervishoiuteenuse osutaja juures.

Selleks:

1. palume tööandjate esindajatel koostada nimekirjad kõikidest töötajatest, kes on valmis end vaktsineerima Covid-19 vastu.

NIMEKIRJA VORM

Seda saab teha töökeskkonnaspetsialist, personalitöötaja vm inimene. PS. Manusesse on lisatud ka nõusoleku vorm, mida võib tööandja töötajalt paluda.

NÕUSOLEKU VORM

2. Tööandjad, kes on oma vaktsineerimise sooviga töötajate andmed kokku kogunud, saadavad nimekirjad endale sobivasse/lähimasse vaktsineerimiskeskusesse – etteantud esindajale (kontakt allpool). Edastame keskuse poolt isikukoodid, kelle nimele andmed krüpteerida.

3. Kohe kui vaktsineerimine nö. piirangute alt vabaneb, siis võtab vaktsineerimiskeskus tööandjaga ühendust ja lepib kokku “suurvaktsineerimise” ettevõttes kohapeal või vaktsineerija juures. Juhul, kui vaktsineerimise võimalus avaneb “vanusepiiride lõikes”, siis saame vastavalt vanusele inimesed vaktsineerima kutsuda.

Tänase seisuga saame (logistiliselt paindlike) partneritena pakkuda Ida-Virumaa tööandjatele välja kaks Eesti Haigekassa lepinguga vaktsineerimist korraldavat asutust, milleks on:

  • Tervisekeskus Corrigo – kogu info vaktsineerimisest töötervishoiu teenuste juhi Irina Sirenko kontaktidel 5389 3520, irina.sirenko@corrigo.ee või kontserni tegevjuhi Merle Harjo kontaktidel 552 6928; merle.harjo@corrigo.ee
  • S Silmarõõm – kogu info töötajate vaktsineerimisest juhatuse liikme Sigrid Mihhailova telefonil 504 5340 või e-posti teel sigrid@silmaroom.ee

Juhul, kui teil on mis tahes küsimusi, siis ka need on väga oodatud.

Loodame siiralt, et liitute Tervisekeskus Corrigo ja Ida-Viru Ettevõtluskeskuse algatusega.

Lugupidamisega

Merle Harjo 
tegevjuht
Corrigo OÜ 
www.corrigo.ee 

 

Pille Sööt

juhatuse liige

Ida-Viru Ettevõtluskeskus SA

www.ivek.ee