Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Nädalavahetuse töötoad alustavatele ettevõtetele

Alustavale ettevõtjale suunatud töötubade sari võtab vaatluse alla alustavate ettevõtete konkreetsed probleemid ning pakub neile ühe nädalavahetuse jooksul reaalset praktilist abi.

Töötubade eesmärk

Alustavatele ettevõtetele suunatud nädalavahetuse töötubade eesmärk on abistada alustavaid ettevõtteid teatud konkreetsetel teemadel, töötades nendega intensiivselt koos 48 h ning luues nende jaoks reaalselt praktilisi lahendusi.

EASi poolt kaasame nädalavahetuse töötubadesse oma ala eksperte, kes annavad lisaks teoreetilistele teadmistele ka reaalselt praktilist nõu konkreetsete probleemide lahendamiseks. Iga töötoa raames keskendutakse teatud konkreetsele teemale, lahendatakse praktilisi ülesandeid, kuulatakse teisi osalejaid, et vastastikku kasulikke nippe õppida ning otsitakse reaalselt parimaid lahendusi osalevate ettevõtete jaoks.

Töötubadesse ootame osalema alustavaid ettevõtteid nii teenindus kui ka tootmissektorist. Ettevõtted peavad olema reaalselt turul tegutsenud vähemalt 1 aasta (müünud toodet/teenust, loonud käivet), kuid mitte rohkem kui 3 aastat.

Töötubade programm ja tehniline info – http://www.eas.ee/et/alustavale-ettevotjale/eas-i-lahendused-ja-toetusvoimalused/eas-i-lahendused-ja-toetusvoimalused/toeoetoad-alustavatele-ettevotjatele