Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Noore ettevõtja preemia

President Ilvese toetusel algab konkurss noore ettevõtja preemiale

Täna algas konkurss noore ettevõtja preemiale, mida annavad välja Swedbank ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. 5000 euro suurusele preemiale oodatakse kandideerima kuni 30-aastaseid Eesti ettevõtjaid. Algatust toetab president Toomas Hendrik Ilves. Preemia antakse  üle 13. oktoobril toimuval Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal.

„Ettevõtte loomine ja kasvatamine on keeruline töö, vaatamata näilisele muljele, et igaüks võib üleöö ehitada eduka start-up’i,“ ütles president Toomas Hendrik Ilves. „Seetõttu pean oma südameasjaks, et toetame nutikate ja tugevate ettevõtjate pealekasvu, kes tulevikus omakorda panustavad ettevõtlusaktiivsuse suurendamisse Eestis. Mitmekesine ja sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtjaskond viib elu Eestis edasi.“ 

Noore ettevõtja preemia on mõeldud kuni 30-aastasele Eestis registreeritud ettevõtte omanikele ja juhtidele, kes on paistnud silma oma ettevõtte hea käekäigu kindlustamisel, oma toodete, teenuste või tehnoloogiate uuenduslikul kasutamisel ning kes juba ekspordivad või omavad ekspordipotentsiaali.

Kandideerimiseks tuleb 9. septembriks saata digitaalselt allkirjastatuna ankeet ja motivatsioonikiri e-posti aadressile konkurss@koda.ee. Oma kandidatuuri võivad esitada ettevõtjad ise, nende töötajad, kliendid või erialaorganisatsioonid jt. Konkursile esitatud kandidaatide hulgast valib võitja välja korraldaja organisatsioonide ja ettevõtjate esindajatest koosnev komisjon. Preemiat rahastab Swedbank Eesti AS.

Vaata lisa: www.koda.ee/noorettevotja.