Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Kutsume vabaühendusi osalema Ühisnädala novembrisündmustel

Kutsume Teid, head vabaühendused Ida-Virumaal  korraldama oma tegevust tutvustavaid avatud uste päevi, laatasid, ümarlaudu,  vabathtlike ja tublide inimeste tunnustamissündmusi, heategevusüritusi ja nendest teada andma Ida-Viru Ettevõtluskeskusele krista.pedak@ivek.ee või tatjana.zamorskaja@ivek.ee ning  loomulikult ka osalema nendes sündmustes, mille kohta leiad täpsemat teavet http://mty.arenduskeskused.ee/Yhisnadal/programm.html.

Tule Ühisnädalale, ole kaasas!

 

Tähelepanuväärivam Ühisnädala sündmus seniavaldatuist  Ida-Virumaal on

Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Foorum 2014 28.novembril 2014

Ootame osalejaid!

Registreerimine toimub veebilehel www.foorum2014.sscw.ee/registreerimine

Alates 15. September 2014 on avatud registreerimine Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Foorumile 2014, foorumi raames toimuvale Vabaühenduste Laadale ja noorte kohtumisele ning aktiivset osavõttu oodatakse endiselt ka foorumi ettevalmistamiseks korraldatavatele praktilistele seminaridele.

Sillamäe Lastekaitse Ühing koostöös partneritega korraldab 28.11.2014 Jõhvis algusega kell 10:00 „Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Foorumi 2014“, et edendada venekeelse elanikkonna ja vene keelt suhtluskeelena kasutavate mittetulundusühenduste aktiivset osalemist kodanikuühiskonnas ja nende nähtavust kodanikuühiskonna tasandil. Foorumist võtavad osa kodanikeühenduste esindajad, noorteliidrid, kohaliku omavalitsuste- ja riigiasutuste esindajad, poliitikakujundajad, ettevõtted, võrgustike ja institutsioone esindajad ning ka kodanikuühiskonna arendamise ja kultuuridevahelise suhtlemise eksperdid ja olulise ühiskonnategelased üle Ida-Virumaa. Paralleelselt Foorumiga toimub 27-28.11 Vabaühenduste Laat, mis soovib pakkuda Ida-Virumaa vabaühendustele koha võrgustikutöö tegemiseks ja oma tegevuse ja parimate praktikate esitlemiseks, uute liikmete kaasamiseks ning koostöö algatamiseks.

Foorumi efektiivseks ettevalmistuseks on käimas ka praktilised seminarid Foorumi alateemadel. Veel toimumata seminarid ja nende teemad on järgnevad:

  1. Sotsiaalne innovatsioon, ettevõtlus ning avalike teenuste osutamine ja delegeerimine (Narvas 26.09 Narva Kolledž)
  2. Heategevus ja filantroopia & rahvusvaheline koostöö (Kohtla-Järve 03.10 Kohtla-Järve Linnavalitsus)
  3. Poliitika kujundamine ja selles osalemine (Jõhvi 10.10 Jõhvi Vallavalitsus)

 

100 osalejat Foorumile valitakse esitatud registreerimisavalduse alusel.Vabaühenduse osalemise eeltingimuseks on vabaühenduste küsimustiku täitmine ja korraldajatele esitamine (saab esitada nii veebilehel kui meili teel). Igast vabaühendusest saab osa võtta üks esindaja organisatsiooni kohta. Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

 

  • Esitage oma avaldus Foorumil osalemiseks (15. September – 31. Oktoober). Tähtaeg 31 oktoober 2012 kell 23:59
  • Rahastajatel ja riiklikel katusorganisatsioonidel palume anda teada oma soovist osaleda Vabaühenduste Laadal oma väljapanekuga hiljemalt 20.10.2014.
  • Vabaühenduste      registreerimine Vabaühenduste Laadale on avatud 15.09.2014 –      31.10.2014

Lisainformatsiooni saamiseks Vabaühenduste Laada või Foorumi kohta kirjuta laat2014@sscw.ee või foorum2014@sscw.ee.

Foorumi toimumist toetavad: Siseministeerium ja  Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Kultuurministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Energia, Toila Spa Hotell, Tallink Grupp, Kiviõli Linn, Jõhvi Vald, Sillamäe Linn ja teised.

 

Foorumi korraldamist toetavad: Ida-Virumaa Maavalitsus, IVOL, Ida-Virumaa Ettevõtlus Keskus, EMSL, Tartu Ülikooli Narva Kolledž ja meedia partnerid Põhjarannik, Postimees, Den za Dnem, Virumaa Teataja ja palju teised.