Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Osale ühisstendil transpordi- ja logistikamessil TransRussia 2016

EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile transpordi- ja logistikamessil TransRussia 2016, mis toimub 19. – 22. aprillini 2016 Moskvas. Messil osalemist rahastab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

TransRussia on suurim rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav mess ja konverents Venemaal. 2016. a toimub üritus Moskva messikeskuses Crocus Expo. Iga-aastane TransRussia on üritus, kuhu tulevad kokku Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni.

2015. aastal osales messil TransRussia 360 eksponenti 27st riigist. Kokku külastas messi 13 516 osalejat 53st riigist ning 70st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, mis pakuvad erinevaid tooteid ja teenuseid kogu transpordi- ja logistikasektoris (transpordi- ja logistikateenused, infrastruktuur, kinnisvara, infosüsteemid ja tehnoloogia).

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 9. detsembril 2015.

Lisainfo – http://www.eas.ee/et/eas/yritused?task=displayevent&id=1731