Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Praktilised töötoad õpetavad piirkondlike algatuste väikeprojekti koostamise saladusi

12.-13. märtsil toimunud praktilised töötoad Sillamäel ja Narva-Jõesuus tõid kokku innukaid osalejaid, kes soovisid oma ideed teoks teha ning taotleda toetust erinevate projektide elluviimiseks. Töötoad, mis kestsid kogu päeva ning toimusid ajavahemikus kell 10.00-16.00, pakkusid osalejatele mitmekülgset kogemust ning praktilisi tööriistu projektide edukaks koostamiseks.

Esimese sessiooni ajal tutvusid osalejad õiglase üleminekufondi piirkondlike algatuste määruse ja taotlusvooru tingimustega. Üheskoos vaadati üle erinevad dokumendid, millele võib viidata ja tugineda projekti koostamisel. Pärast intensiivset tööd andis kohvipaus võimaluse lõdvestuda ning suhelda teiste osalejatega. Järgmiseks keskenduti projektiideedele sõnastamisele ning projekti eesmärgi püstitamisele. Lisaks tutvusid osalejad praktiliselt e-toetuskeskkonnaga ja taotlusvormiga, et mõista nende kasutamist projektide esitamisel.

Pärast lõunapausi keskenduti taotlusvormi kõige olulisemate punktide läbivaatamisele. Osalejatel oli võimalus küsida küsimusi ja saada individuaalset nõustamist vajadusel. Töötoad olid täis praktilist sisu ning osalejatele anti väärtuslikke tööriistu ja näpunäiteid projektide edukaks koostamiseks.

Üritus lõppes kell 16.00, jättes osalejatele kaasa palju uusi teadmisi ja inspiratsiooni oma projektide elluviimiseks.

Töötoad jätkavad juba järgmisel nädalal Toilas ning Narvas. Kokku toimub 16 töötuba kõikides Ida-Virumaa omavalitsustes nii eesti kui ka vene keeles.

Vaata info ja registreeru https://ivek.ee/events/mtu-ouf-tootoad2024/

Kontakt:

Nadežda Morozova, 506 7735, nadezda.morozova@ivek.ee

Tatjana Zamorskaja, 5300 6902, tatjana.zamorskaja@ivek.ee