Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

British Council poolt toetatud projektijuhtimise koolitusel osalesid vabaühendused üle Eesti

8.-9. augustil toimus Narvas mitteformaalse õppekeskuse VitaTiim ruumides koolitus venekeelsetele vabaühendustele projektijuhtimise teemal. Koolitajaks oli Jelena Lohmatova, täiskasvanute koolitaja ja täiskasvanute õppekeskuse Vestifex juhataja, kes jagas mitte ainult akadeemilisi teadmisi vaid ka oma praktilist kogemust projektijuhtimises.

Koolituse korraldas Ida-Viru Ettevõtluskeskus Briti Nõukogu Eestis toel ning see oli suunatud alustavatele mittetulundusühendustele, kes ei ole varem projekte kirjutanud, samuti neile, kes on varem taotlusi esitanud, kuid saanud negatiivseid vastuseid ning soovisid oma vigu parandada. Koolitusel osales 23 inimest Narvast, Sillamäelt, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Rakverest ja Tallinnast.

Üritus oli suurepärane võimalus saada uusi teadmisi, inspiratsiooni ning leid partnereid ja kaasmõtlejaid. Seekord koolitus oli väga praktiline ning “osalejaid sai koolitaja ning vabaühenduste konsultantide Tatjana Zamorskaja ning Nadežda Morozova juhendamisel koolitusel kirjutada projekti valitud fondi. Kõige populaarsemaks osutusid SA Kodanikuühiskonna Kapitali arenguhüppe taotlusvoor, kohaliku omaalgatuse programm ning Erasmus+ programmid. Osalejate sõnul olid olulised nii teadmised, kirjutamiskogemus kui ka julgustus projekte kirjutada.

Täname kõiki osalejaid! Ning ootame juba järgmistele koolitustele mis toimuvad augustis-septembris. Koolitusi saab jälgida Ida-Viru Ettevõtluskeskuse sündmuste kalendris 

GALERII

See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: britishcouncil.ee

Vabaühendused on oodatud oma tegevusega seotud küsimustega, projektiideedega ning valmis projektidega vabaühenduste konsultantide juurde tasuta nõustamisele.

Tule nõustamisele!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi) (puhkusel 14.06-25.06.2024)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Tule nõustamisele!

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng