Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Rahvusvaheliste suursündmuste toetuse infopäev

EAS avas 22. veebruaril rahvusvaheliste suursündmuste toetuse taotlusvooru ja korraldab 8. märtsil taotlejatele infopäeva.

Suursündmuste korraldamise toetust saavad taotleda need isikud ja organisatsioonid, kes korraldavad sama sündmust Eestis järjepidevalt – kord aastas kolme aasta jooksul. Nõutud on ka turundustegevused vähemalt kolmel turismiarengukavas nimetatud prioriteetsel sihtturul ning väliskülastajate ööbimisi vähemalt 6000 kolme sündmuse kohta. Toetust antakse minimaalselt 130 000 ja maksimaalselt kuni 200 000 eurot. Nõutav omafinantseering on vähemalt 30%.

Infopäev taotlejatele toimub 8. märtsil kell 11–14 Tallinnas, asukoht on täpsustamisel. Toetuse tingimusi ja lisainfot saab jälgida suursündmuste meetme veebilehel.

Tuletame meelde, et EAS on varem avanud meetme rahvusvaheliste sündmuste toetamiseks, kus toetus sündmuse kohta on kuni 64 000 eurot ja minimaalne nõutav väliskülastajate ööbimiste arv 1000. Esimesed projektid nimetatud meetme raames on rahastatud, uus taotlusvoor avatakse sügisel 2016.