Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Meie mentorid

Mentorid 2023

Ida-Viru mentorklubi Jõhvi 2023 mentorid

Rasmus Kuusemets, Haustec OÜ

haustec.ee

Rasmus on ettevõtte Haustec OÜ asutaja ning juhatuse liige. Firma on tegutsenud seitse aastat ja tegeleb erinevate ehituslike projekteerimistöödega. Projekteerimine aastast 2015 ja ettevõte pakub abi kliendi ideest kuni kasutusloani. Liaks on ta veel seotud mitmete teiste ettevõtetega. Rasmus osales 2016. aastal mentorklubis mentiina.

Diana Luptova, Algus OÜ

www.alguskeskus.ee

Diana on ettevõtluses olnud üle 10 aasta.  Hariduselt vene keele filoloogina on oma kutsumuse leidnud keelevaldkonnas, esialgu tõlketeenuste ja hiljem juba keeleõppega seotult. Tema ettevõtluskarjäär algas ettevõttega Del Group OÜ, mis hakkas turul pakkuma tõlkimisteenuseid (kirjalik ja hiljem lisandus suuline tõlge). Edasi sai Dianast ettevõtte Algus OÜ omanik, kus tegutseb tänase päevani.

Koolitus- ja tõlkekeskus tegeleb maakonnas väga intensiivselt ja suuresti keeleõppega. Lisaks tõlketeenused ja tõlketehnika rent, olles ainus ettevõte Ida-Virumaal, kes suudab pakkuda üritustel täiskomplektteenust. Dianal on suur kogemus selles valdkonnas, keeleõpet pakutakse nüüd juba üle Eesti, osaletakse riigihangetes, tehakse koostööd teiste partnerite ja organisatsioonidega. Diana osales mentiina kõige esimeses mentorklubis, mis toimus 2013. aastal. Edasi on ta mitmeid kordi olnud eesti- ja venekeelsetes klubides mentori rollis.

Mentor Aljona Melter
Aljona Melter, Tööstuskoolitus OÜ

www.personaliburoo.ee

Omab magistrikraadi õigusvaldkonnas.

On juba 10 aastat ettevõtja, alustas kunagi oma õigusbüroost. Praegusel hetkel omab ettevõtet, mis osutab tööandjatele personali juhtimise, värbamise ja tööjõurendi teenuseid. Samuti tegeleb aktiivselt investeerimisega.

Leiab, et just eneseareng aitab ettevõtjal olla paindlik ja näha võimalusi enda ümber.

Kaie Moisa
Kaie Moisa, FMJ OÜ

fmj.ee

Kaie Moisa – on ettevõtjana tegutsenud 9 aastat, esimesed 6 aastat raamatupidamisbüroo FMJ OÜ juhatuse liikme ja tegevjuhina, viimased aastad on lisandunud ka omaniku roll.

Kaie on raamatupidaja haridusega ja finantsmaailm on tema ampluaa. Mentorina saab ta abiks olla kõikvõimalike raamatupidamislike ja finantsjuhtimise teemadega, lisaks on tal kogemusi, mida jagada kliendisuhete ning töötajaskonna moodustamise ja hoidmise kohta. Kaie on aktiivne raamatupidamisvaldkonna edendaja, kasutades oma büroo töös digitaliseerimise ja automatiseerimise tööriistu, et olla efektiivne ja kasulik ettevõtjale. Tema tööd on tunnustanud Äripäev, andes talle 2. koha konkursil Arvestusala Edendaja 2022. Juunis 2023 sai FMJ Eesti Raamatupidajate Kogu poolt kvaliteedimärgi tunnistuse. See on Eestis 16. välja antud kvaliteedimärgi tunnistus.  “ERK Tunnustatud raamatupidamisettevõte” on sisuliselt kvaliteedimärk, mis rõhutab konkreetse raamatupidamisteenuse pakkuja professionaalsust ja usaldusväärsust.

Mentorid 2022

Ida-Viru mentorklubi 2022 Jõhvis mentorid

Kaie Moisa
Kaie Moisa, FMJ OÜ

Kaie Moisa – on ettevõtjana tegutsenud 8 aastat, esimesed 6 aastat raamatupidamisbüroo FMJ OÜ juhatuse liikme ja tegevjuhina, viimased aastad on lisandunud ka omaniku roll.

Kaie on raamatupidaja haridusega ja finantsmaailm on tema ampluaa. Mentorina saab ta abiks olla kõikvõimalike raamatupidamislike ja finantsjuhtimise teemadega, lisaks on tal kogemusi, mida jagada kliendisuhete ning töötajaskonna moodustamise ja hoidmise kohta.

Mentor Triinu Arm
Triinu Arm, Alutaguse Juust OÜ

On ettevõtte Alutaguse Juust OÜ asutaja ning juht. Antud firma põhitoodang on erinevate juustude tootmine (nt sini- ja valgehallitusjuustud). Veel on pakkumises ka mõned lisatooted, nt juustukrõpsud, juustusnäkid jms.

Triinu tugevuseks on see, et kuidas jääda ettevõttena toimima kui oled väiketootja ja toodad niššitooteid.

Mentor Aljona Melter
Aljona Melter, Tööstuskoolitus OÜ

https://www.hr-abi.com/

Omab magistrikraadi õigusvaldkonnas.

On juba 10 aastat ettevõtja, alustas kunagi oma õigusbüroost. Praegusel hetkel omab ettevõtet, mis osutab tööandjatele personali juhtimise, värbamise ja koolitamise teenuseid. Samuti tegeleb aktiivselt investeerimisega.

Leiab, et just eneseareng aitab ettevõtjal olla paindlik ja näha võimalusi enda ümber.

Kätlin Mõttus
Kätlin Mõttus, Mõttus OÜ

Ma olen puhastustööde valdkonnas tegutsenud 11 aastat.

Minu ettevõtlusega alustamise teekond algas esmalt baasteadmiste saamisega ja ettevõtluskoolituse läbimisega, mida korraldas Ida-Viru Ettevõtluskeskus. Seejärel asutasin ma enda ettevõtte, mis tänaseks on tegutsenud neli aastat. Ning üsna varsti peale kõiki eespool nimetatud tegevusi sain ma kutse osaleda mentorklubis mentiina.

Osaledes erinevates programmides kohtusin ma väga paljude koolitajatega ja kogenud juhtidega, osadega on mul jäänud suhtlemine püsivaks. Sel korral sain ma kutse ja võimaluse osaleda mentorklubis mentorina, kus ma saan teistelegi oma kogemusi jagada.

Germo Saar
Germo Saar, Woogs OÜ

woogs.ee

Õhinapõhine ettevõtja, kes alustas puidust treppide ja põlevkivist kõrvarõngaste loomisega.

Tänaseks on minu ettevõtete portfoolios erinevad, ka Eesti disaini tooted, pakume üldehitust ja erilahendusi, majutusteenust ja oleme astumas toidutööstuse arengulavale.

Ühtlasi tegelen lisaks ka ürituste korraldamisega, loomeettevõtlusega ning hiljaaegu sai alguse piirkonnas uus projekt – omanäoliseima mängutoa väljaehitamine.

Ida-Viru mentorklubi 2022 Narvas mentorid

Kas tahad saada mentoriks? 

Võtta julgesti meiega ühendust!

Alustavate ettevõtjate konsultant

Evelin Saarmets

Ettevõtluskonsultant (Jõhvi)

Alustavate ettevõtjate konsultant

Anton Pratkunas

Ettevõtluskonsultant (Narva)