Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Sügisest jõuab ENTRUM tagasi Ida-Virumaale

Pressiteade,  03.06.2014

Rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkurss ENTRUM tegutseb eeloleval õppeaastal Virumaal.  2010. aastal Ida-Virumaalt alustanud programm on teinud Eestile ringi peale ning naaseb nüüd Kirde-Eestisse.  Programmi oodatakse osalema ligi 400 Ida- ja Lääne-Virumaa noort vanuses 13-19 aastat.

ENTRUM stardib Jõhvis toimuva inspireeriva avašõuga 2014. aasta oktoobris, millest saavad osa võtta 400 kiiremat. Eelregistreerimine avasündmusele on võimalik juba täna aadressil www.entrum.ee

„ENTRUM alustas 2010 aastal oma edulugu just Ida-Virumaalt. Siis innustasime oma tegemistega enam kui 600 Ida-Virumaa noort. Mul on väga hea meel, et ENTRUM on sel hooajal piirkonnas tagasi. Tean kui palju on siin positiivset energiat ja potentsiaali, mis vajavad veel avastamist ja arendamist. Usun, et tuleb üks vägev ja nooruslikku energiat täis hooaeg,“ ütles Ida-Virumaalt pärit ENTRUM-i tegevjuht Darja Saar.

ENTRUM programmi koordineeriva Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhi Pille Söödi sõnul on ENTRUMi tulek maakonda oluline, kuna toob üle-Eestilise koolinoorte ettevõtlikkuse arendamise ressursi Virumaale. „ENTRUMiga tulevad Virumaale mentorid, valdkondlikud ettevõtlusinkubaatorid ja paljud teised ettevõtjad ning organisatsioonid, kes aitavad oma panust andes piirkonda edasi arendada,“ rääkis Sööt. „EMTRUMi formaat ja mastaapsus toetavad jõuliselt maakonna ettevõtlikku haridust, seetõttu kutsun üles meie koole, ettevõtjaid, lapsevanemaid ja noori endid võtma ENTRUMist maksimumi.“  ütles Sööt.

Loe kogu uudist –  Pressiteade 03 06 2014 ENTRUM tuleb tagasi Ida-Virumaale