Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Suvi on hea aeg arenguhüppeks ette valmistada

Suvi on vabaühendustele sobiv aeg teha plaane ja mõelda läbi, kuidas oma põhikirjalisi või muid avalikest huvidest lähtuvaid eesmärke paremini saavutada. Teisisõnu – praegu on õige aeg valmistuda arenguhüppeks.

Juulis ja augustis läbi mõeldud plaanid saab kirja panna ja esitada septembrikuus KÜSKi välja kuulutatud vabaühenduste arenguhüppe 2023. aasta taotlusvoorus. Arenguhüppeks saab toetust taotleda kuni 25 000 eurot. Taotluste sisestamine ja esitamine on avatud 4.-25. septembrini kultuuriministeeriumi taotluste esitamise infosüsteemi TMS kaudu.

Juba praegu on võimalik täita taotlusvormi näidist, mille saab alla laadida meie kodulehelt. Hiljem, taotluste esitamise ajal, 4.-25. septembini saab täidetud lahtrid kopeerida TMS-i.

Toetust saab nagu ikka taotleda vabaühendus, mis tegutseb avalikes huvides, mille tegevus on avalik ning juriidiliseks vormiks mittetulundusühing või sihtasutus.

Kogu vajalik info on kirjas KÜSKi kodulehe 2023. aasta arenguhüppe taotlusvooru alamleheküljel.

Projekt tuleb ellu viia ajavahemikul 1. detsember 2023 – 31. juuli 2025 ja peab kestma vähemalt 12 kuud. Projekti ettevalmistamiseks ja elluviimiseks tuleb kaasata vabaühenduse poolt vabalt valitud arenguekspert.

NB! Toetuse taotlemise INFOPÄEV, mis toimus 16. juunil, on järelvaadatav KÜSKi Youtube´i kanalilt

Registreeru tasuta nõustamisele

Vabaühenduste konsultant

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi) (puhkusel 14.06-25.06.2024)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Vabaühenduste konsultant

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng