Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

Toidutootjatele mõeldud sündmused programmis Ekspordivägi

Kutsume toidutootjaid osalema Eesti toidu koolitusprogrammis “Ekspordivägi“.

 

2021. aastal alustasid PRIA ja Maaeluministeerium koos Marketingi Instituudiga Eesti toidusektori jaoks programmi Ekspordivägi, mille eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. 2023. aasta kevadel toimub programmi raames 2 veebiseminari ja 1 arenguprogramm (6 koolituspäeva).

 

Lisainfo saamiseks ja registreerimiseks kliki vastava sündmuse juures oleval lingil!

 

Arenguprogramm: Ekspordi ABC (6 koolituspäeva) algab 05.04. Registreerimine: https://mi.ee/ekspordi-abc-2023/

Ekspordi ABC on kuuepäevane ekspordiga alustavatele ettevõtetele suunatud täienduskoolituse programm, mille käigus omandatud teadmiste abil suhtuvad osalejad eksporti kui süsteemsesse protsessi ning oskavad kokku panna omale vajaliku ekspordiplaani.

 

Veebiseminar: Pakendi innovatsioon- olulised trendid ja uudsed lahendused toidutootjatele. 30.03. kell 14:00-16:45. Registreerimine: https://bit.ly/pakendi_innovatsioon

Millised tulevikupuidust pakendid on asendamas plastpakendeid? Kuidas töötatakse välja tselluloosil põhinevat kilet? Kus valdkonnas kasutada 3D printimislõnga? Sellest ja paljust muust räägime juba veebiseminaril!

 

Veebiseminar: Ärimudelite innovatsioon toidusektoris 19.04. kell 14:00-16:45. Registreerimine: https://bit.ly/arimudelite-innovatsioon-toidusektoris

Kuidas võtta toitlustusasutuses kasutusele tehisintellekt? Millist kaupa on üldse võimalik müüa pakendivabas poes? Kas iga kauplus võiks omale pakendivaba osakonna luua? Kuidas töötab Geneto Elustiil maailma esimene geneetilisel testimisel põhinev toitumis- ja liikumisäpp? Tule kuula veebiseminaril lähemalt!