Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
MTÜ
Est
Kohapeal

Liikmete värbamise ja hoidmise koolitus vabaühendustele

REGISTREERU
Millal?
26 aug. / 2023
11:00-15:30
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid liikmete värbamise ja hoidmise koolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 26. augustil, kell 11.00-15.30 Euroopa Liidu Maja konverentsiruumis (Rävala pst 4, Tallinn).

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised ja oskused sellest, kuidas leida organisatsiooni uusi liikmeid ning neid hoida. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannatest. Koolituse lõpuks on osalejal baasteadmised ja esialgne plaan, kuidas uute liikmete värbamise protsessi läbi viia ning kaasata liikmeid nii, et nad oleksid organisatsioonis aktiivsed ja tahaksid panustada.

Koolitust viib läbi värbamisspetsialist ja JCI Estonia liige Katre Laan, kes on värbamisega tegelenud sellistes ettevõtetes nagu CV Online, birkle IT ja Starship Technologies. Hetkel juhib Katre ettevõttes Konecranes globaalset värbamismeeskonda ning värbab koos meeskonnaga uusi talente üle maailma. Vabal ajal panustab ta JCI-s projektijuhina ning koordineerib ja tutvustab rahvusvahelisi koostöövõimalusi oma meeskonnaga kohalikele JCI liikmetele.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.

Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.

Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks. Hüvitatakse vaid bussi- või rongipiletite kulu.

Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees

Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Seminar
Est
Veebipõhine

Veebiseminar “Leiutiste kaitsmine – olulisemad sammud ja soovitused”

Info ja registreerimine
Millal?
07 juuni / 2023
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Patendiamet

Patendiamet korraldab 7. juunil veebiseminari „Leiutiste kaitsmine – olulisemad sammud ja soovitused“, mis võiks huvi pakkuda alustavatele ja juba tegutsevatele ettevõtetele kui ka ettevõtluskonsultantidele.

 

Seminaril räägime, millist kaitset (ärisaladus, kasulik mudel või patent) valida oma leiutisele, millal on õige aeg oma leiutise kaitsmiseks ja kuidas saada patenti Eestis ja välisriikides.

 

Seminaril esineb patendibüroo Moosedog patendivolinik Anu Maasik.

 

Täpsem info ja registreerimine: https://www.epa.ee/veebiseminar-leiutiste-kaitsmine-olulisemad-sammud-ja-soovitused

Alustav
TASUTA
MTÜ
Noored
Est
Eng
Rus
Kohapeal

Prototron kutsub: Töötage välja oma äriidee!

Swedbanki, TalTechi ja Tehnopoli asutatud Sihtasutus prototron on juba üle 11 aasta aidanud inimestel kümnetest riikidest oma ideid realiseerida ja investeeringuid kaasata.

Registreeru
Millal?
08 – 16 juuni / 2023
Kus?
Ida-Virumaa
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Prototron

Töötage välja oma äriidee!

 

Ideearendusfond prototron tuleb Ida-Virumaale toetama piirkonna elanike ideid.

Swedbanki, TalTechi ja Tehnopoli asutatud Sihtasutus prototron on juba üle 11 aasta aidanud inimestel kümnetest riikidest oma ideid realiseerida ja investeeringuid kaasata.

Selle aja jooksul on sihtasutus toetanud 98 ideed kokku 1,3 miljoni euro eest. Fondi edulugude hulka kuuluvad sellised tuntud ettevõtted nagu Lingvist, Tuul (CoModule), Bikeep, Vool, Fooddocks jt.

Paljud edukad ettevõtted on osalenud prototroni haridusprogrammis, mis on õpetanud neile toote pakkimist, ärimudeli loomist, investoritele ettekande ettevalmistamist ning milliseid samme on vaja astuda, et projekt edukalt ellu viia. Sellel kevadel jõuab Prototron Ida-Virumaale, et aidata piirkonna elanikel oma ideid sõnastada, vormistada ja pakendada täisväärtuslikeks projektideks, mis väärivad elluviimist.

See toimub eesootavate võimaluste raames, mis hõlmavad vahendite leidmist “Õiglase Ülemineku” fondidest või muudest kättesaadavatest rahastamisallikatest. Kui sul on idee, siis kindlasti tasub sul osaleda selles tasuta programmis. Kui sul aga ideed pole, siis on sul vaja osaleda, et saada teadmisi, tutvusi ning võib-olla leida idee, mis aitab sinu piirkonnas elu paremaks muuta. Prototroni programm Ida-Virumaal koosneb õppemoodulitest ja ideede esitlemisest üritusel Supp, mis toimub Startup Estonia korraldusel Narvas OBJEKTi keskuses.

8. juunil toimub äriideede otsimise ja sõnastamise haridussessioon Jõhvis,
9. juunil toimub äriideede otsimise ja sõnastamise haridussessioon Narvas.

13. juunil toimub Jõhvis haridussessioon, kus aidatakse teil kirjeldada ärimudelit ja leida lahendus prototüübile,
14. juunil toimub Narvas haridussessioon, kus aidatakse teil kirjeldada ärimudelit ja leida lahendus prototüübile.

16. juunil toimub Narvas OBJEKTi keskuses lõppharidussessioon, kus aidatakse teil koostada esitlust ja valmistuda idee kaitsmiseks. Ja 16. juuni õhtul on teil võimalus esitleda oma ideed Supp ürituse raames, et saada esimene toetus summas 500 eurot.

Programmi toetab Startup Estonia ja see on täiesti tasuta.

Programmis osalemiseks täitke palun allolev vorm.

REGISTREERU

MTÜ
Est
Kohapeal

Hea kodanik suvekool

OSTA PILET
Millal?
17 – 18 aug. / 2023
11:30-17:00
Kus?
Pärnumaa
Kui palju maksab?
55 EUR
Korraldaja
Vabaühenduste liit

Ootame vabaühenduste esindajaid ja töötajaid osalema vabakonna suvekoolis 17.-18. augustil Klaara-Manni puhke- ja seminarikeskuses. Igal osalejal võimalik valida kolme suuna vahel:

• Muutuste juhtimine globaalsetes trendides

Kodanikuühiskonna üks toimimise aluseesmärgiks on muutuste juhtimine. Vananev ühiskond, linnastumine, hajusad meeskonnad, geopoliitilised väljakutsed – need on vaid mõned näited tänastest ühiskondlikest väljakutsetest. Kuidas neis väljakutsetes võimalusi luua? Kuidas juhtida muutuseid edukalt, strateegiliselt ja muutuva maailmaga kaasas käia?
Selles suunas vaatame koos, mis on tõhusad ja mõjusad muutuste juhtimise tööriistad. Mõtleme, mis on need tugevused, millele oma tegevusvaldkondades toetuda saame: meeskond, protsessid, väärtused, kokkulepped. Mis struktuurid peavad olema paigas, et organisatsioon tuleks erinevate väljakutsete ja kriisidega toime.

• Huvide kaitsmine avatult valitsedes

Selle suuna fookuses on ühenduste huvikaitse võimekus. Võimekus olla strateegiline partner. Mis selleks vaja on, mis kriteeriumid peavad olema ühingul täidetud. Millega tõestab ühing oma suutlikust olla hea partner? Osalejad saavad mõelda enda organisatsiooni võimekusele aga peavad lahendama ka ülesandeid teiste ühingute perspektiivist. Mõtleme organisatsiooni hindamisele ja välise toe vajadustele. Lisaks käsitleme ka mõisteid nagu läbipaistvus, sisedemokraatia, hea kaasamine ja sisendikorje, tõenduspõhine huvikaitse jne. Selle suuna osalejad vaatlevad koos väljakutseid, mis organisatsioonidel võivad ette tulla ja leiame koos võimalikke lahendusi.

• Jätkusuutlik maailmamuutmine läbi enesejuhtimise

Selle suuna fookus on enda hoidmine olukorras, kus pidevalt läheb aur tulekahjude kustutamisele. Alati on midagi, millega on kiire, mis nõuab kohest tähelepanu, kohest sekkumist. Kuidas aga selles olukorras hoida ennast ja oma tassi täidetuna, et siis teistele ja oma valdkonnale anda ning tegutseda valdkonnas jätkusuutlikult ning ülekoormust vältides? Võtame hetke, et kaugemale astudes hinnata juba tehtud tööd ja planeerida edaspidist seades endale prioriteedid ja saavutatavad eesmärgid. Töötame välja nii lühi- kui pikaajaliste enesehoiutehnikate ja võtete panga, mille poole pöörduda, kui orav rattas liialt kiiresti jooksma hakkab ning siht silme eest ära soovib kaduda.

Esialgne päevakava (täpsustub üritusele lähemal)
Neljapäev, 17. august:
11.00 – 11.30 – kogunemine
11:30 – 12:00 – tutvumine, sissejuhatus
12:00 – 13:00 – lõuna
13:00 – 15:00 – tegevussuund 1. osa
15:00 – 15:30 – paus
15:30 – 17:30 – tegevussuund 2. osa
17:30 – 18:00 – paus
18:00 – 19:00 – õhtusöök
19:00 – saun ja vabas vormis võrgustumine

Reede, 18. august:
08:00 – 09:00 hommikusöök
09:00 – 10:30 tegevussuundade kokkuvõtted
10:30 – 11:00 paus
11:00 – 12:30 kuidas siit edasi?

(Korraldaja jätab endale õiguse teha päevakavas muudatusi)

Suvekooli rahastab Aktiivsete Kodanike Fond.
Aktiivsete Kodanike Fondi eesmärk on tugevdada kodanikuühiskonda ja kodanikuaktiivsust ning suurendada haavatavate rühmade mõjujõudu. Programmi abil püütakse parandada kodanikuühiskonna pikaajalist jätkusuutlikkust ja võimekust, tugevdades selle rolli osalusdemokraatia, kodanikuaktiivsuse ja inimõiguste edendamises ning haavatavate rühmade mõjujõu suurendamises.

PILETID

KOV
Korteriühistu
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Hübriid (Veebipõhine + Kohapeal)

Vabaühenduste arengupäev

REGISTREERU
Millal?
14 juuni / 2023
10:30-16:00
Kus?
Tartu
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
KÜSK

14. juunil 2023 kell 11.00-16.00 toimub Tartus, Tähtvere Avatud Naistekeskuses arengupäev vabaühendustele teemal „Kodanike kaasamine ja osalemine vabaühendustes“. Palun tutvu sündmuse kavaga ja registreeru hiljemalt 6. juunil siin. Sündmus on kõigile tasuta.

Päevakava

10.30 Kogunemine ja hommikukohv

11.00 Tervitused ja tutvumisring

11.30 Pille Rives, Tähtvere Avatud Naistekeskuse juhatuse liige jagab keskuse lugu

12.00 Martin A. Noorkõiv, sihtasutus Domus Dorpatensis ehk DD tegevjuht ja juhatuse liige jagab kuulajaga kogemust ja vastab kolmele küsimusele: Kuidas DD on viimase 10 aasta jooksul vabatahtlikke kaasanud? Kuidas töötajate-vabatahtlike kogukonda luua ja arendada? Mida kogukondlikkus vabaühenduses tähendab?

13.30 lõuna buffee kohapeal

14.30 Katre Tamm, KÜSK kodanike, võrdõiguslikkuse, õiguste ja väärtuste programmi CERV koordinaator tutvustab kodanike kaasatuse ja osaluse toetusmeetme avatud taotlusvooru

15.00 Tea Jänes, KÜSK koordinaator tutvustab KÜSK arenguhüppe taotlusvooru

15.20 Kadri Pau, Tartu vabaühenduste konsultant, Tartu Ärinõuandla räägib oma kogemusest vabaühenduste nõustajana

15.40 Küsimused ja vastused. Lõpuring

16.00 Päeva lõpp

KOV
Korteriühistu
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Veebipõhine

Riiklik ohuteavitus ei ole spämm!

REGISTREERU
Millal?
23 mai / 2023
18:00-19:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Tasuta veebikoolitusel saad teada:
➢ Mis imeasi on EE-Alarm.
➢ Millist infot annab riigiinfo tel 1247.
➢ Mida teha kuuldes sireeni.
➢ Milliseid infokanaleid kriisi ajal usaldada ja kuidas ära tunda väärinfot.
➢ Mis kasu on “Ole Valmis!” äpist.
➢ Millised patareid sobivad raadiosse.
Veebikeskkonnas MS Teams toimuval koolitusel esinevad oma ala parimad asjatundjad päästeametist ja siseministeeriumist.
Pärast registreerumist saadetakse Teile link, mis võimaldab koolitusega liituda.
Osalejate vahel loositakse välja dünamoga raadio. 🙂
Kohtumiseni!
KOV
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Veebipõhine

Koosloome: Kuidas luua kaasamisele ühtne raamistik?

REGISTREERU
Millal?
24 mai / 2023
15:00-16:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Kuidas luua kaasamisele ühtne raamistik?
Neil teemadel arutlevad ja ootavad just Sind kaasa mõtlema Maris Jõgeva, Toomas Haidak ja Liis Vahter.
Ettekande kaasamise teekaardist teeb Teele Pehk.
Vebinar toimub 24.mail kell 15.00 – 16.30 Zoom keskkonnas.
Osalemine on tasuta. Aktiivseks osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdrOtUnQ2z…/viewform…
Viimaste aastatega on koosloome arenenud sihtrühma kaasavatest töötubadest uudseks avaliku sektori juhtimisviisiks, mille eesmärgiks on koos strateegiliste partneritega avaliku hüve defineerimine ja loomine. Vebinaride sarjaga tutvustab Sotsiaalse Innovatsiooni Labor koosloome erinevaid tahke.
Vebinaride sarja toetab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.
Sotsiaalse Innovatsiooni Labor on sõltumatu vabaühendus, mis töötab koos avaliku sektori, kohalike omavalitsuste, teadusasutuste ja vabaühendustega, et lahendada probleeme, mis eeldavad erinevate osapoolte aktiivset koostööd ehk koosloomet.
Rohkem infot:
evelin@koosloome.ee
KOV
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Infopäev
Konkurss
Est
Veebipõhine

Siseministeeriumi innovatsioonifondi infotund

REGISTREERU
Millal?
22 mai / 2023
13:00-14:30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Siseministeerium avab kodanikuühiskonna innovatsioonifondi taotlusvooru, mis annab täiendava võimaluse elanike kaitse tõstmiseks kohalikul tasandil.

Taotlusvooru kogueelarve 2023. aastal on 875 000 eurot ning see avatakse kasutamiseks kohaliku omavalitsuse põhiselt. Iga kohaliku omavalitsuse kohta on määratud maksimaalne toetussumma, mille piires on mittetulundusühingutel (MTÜ) ja/või seltsingutel võimalus taotlusi esitada.

Innovatsioonifondist toetatakse kogukondade elanikkonnakaitse arutelude korraldamist, vajaduste väljaselgitamiseks ja elluviimiseks plaani koostamist, plaani ühist elluviimist KOV ja kogukonna, seltside või MTÜ-de abil või teenuste tellimist ja inventari soetamist.

Näiteks võib fondist küsida toetust kriisimeeskondade ja -rollide plaani koostamiseks, evuakuatsioonikohtade korrastamiseks, seltsimaja varugeneraatori soetamiseks jne.

Tule kuula infotunnis lähemalt, milleks ja kui palju toetust saab küsida! Selgitame toetuse saamise protsessi ning vastame taotluse esitamisega seotud küsimustele.

Virtuaalne infotund toimub 22. mail kell 13.00-14.20. Osalejatele saadetakse MS Teamsi link pärast registreerumist.

Ootame infotunniga liituma kõiki KOV esindajaid, seltse, MTÜ-sid ja aktiivseid kodanikke, kes soovivad saada infot elanikkonnakaitse parandamisest ja kogukonna kriisivalmiduse tõstmise võimalustest.

KOV
OFFLINE
MTÜ
Konverents
Eng
Kohapeal

Avatud partnerluse üleilmne tippkohtumine

REGISTREERU
Millal?
06 – 07 sept. / 2023
10:00-17.00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Riigikantselei

6.-7. septembril Tallinnas toimuva avatud partnerluse üleilmse tippkohtumise esialgne programm on avalik ja sellele saab anda tagasisidet 19. maini siin.

Programm lähtub kuuest teemast, mis tulenevad AVP värskelt valminud strateegiast ning kaaseesistujate tegevusplaanist: korruptsioonivastasus, vabakond ja osalemine, kliima, digitehnoloogiad, õigus ning kerksus. Igal nimetatud teemal on avatud valitsemise kogukonna esindajad ette valmistanud esialgsed arutelukirjeldused. Kogukonna sisujuhtide ettepanekuid analüüsis tippkohtumise nõuandekogu, kes tihendas vajadusel üksteisega haakuvaid ideid ning tõi välja täiendavaid teemapüstitusi. Esialgses programmis on 26 arutelu, mis moodustavad umbes poole tippkohtumise lõplikust programmist.

Tippkohtumisele saab end registreerida kuni 28. maini siin.

Tippkohtumise kogukonna sisujuhid

  • Korruptsioonivastasus: Lilia Afrikyan (Armeenia AVP kontaktpunkt), Maira Martini (Transparency International), María Jaraquemada (Chile Transparente), Jubril Shittu (PPDC Nigeeria)
  • Vabakond ja osalemine: Doreen Grove (Šotimaa), Josh Lerner (People Powered), Nikhil Dutta (ICNL), Zukiswa Kota (Public Service Accountability Monitor, PSAM), Teele Pehk (DD Foundation)
  • Kliima: Tamara Laznik (Buenos Airese linnavalitsus), Jesse Worker (World Resources Institute), Bjorn Bedsted (Danish Board of Technology)
  • Digitehnoloogiad: Philip Thigo (Thunderbird School of Global Management, Keenia), Raman Jit Singh Chima (Access Now), Fabrizio Scrollini (Humanitarian OpenStreetMap Team)
  • Õigus: Catherine McKinnon (Kanada), Ines Selvood, Alvaro Herrero (RIJA), Akhila Kholisetty, Aimee Ongeso (Namati), Arsa Ilmi Budiarti, Dio Ashar Wicaksana (IJRS, Indoneesia)
Alustav
Tegutsev
MTÜ
Noored
Konverents
Est
Kohapeal

Maaelu konverents 2023

REGISTREERU
Millal?
19 mai / 2023
09:00-16.00
Kus?
Pärnumaa, Estonia Resort Hotell & Spa
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Maaelu Teadmuskeskus

Maaelu Teadmuskeskus kutsub osalema Maaelu konverentsil 19. mail algusega kell 10:00!

Konverentsil kajastatakse maaelu ja maamajanduse teemasid ning peamiselt keskendutakse maamajanduse jätkusuutlikkuse suurendamisele. Arutletakse maapiirkonnas ettevõtluse arendamise, eelkõige finantsvõimekuse suurendamise ja turutõrgetega hakkama saamise teemadel.

Osalema on oodatud maal tegutsevad ettevõtted ja kõik maaelu huvilised.

Aeg: 19. mai kell 10.00–15.50
Koht: Pärnumaa, Estonia Resort Hotell & Spa

 

Orienteeruv PÄEVAKAVA

9:30- 10:00 Kogunemine, tervituskohv

10:00- 10:05 Päevakava tutvustus ja ülevaade

10:05-10:10 Regionaalministri Madis Kallase avakõne

10:10-10:40 Päeva sissejuhatus. Moderaator

10:40. 11:05 Coop Haapsalu kaubandusjuht Piret Rüütel: “Probleemid ja kitsaskohad, millega maapiirkonna kauplused igapäevaselt silmitsi seisavad. Kuidas mõjutab kaupluste sulgemine elu maal?”

11:05 – 11:30 Kaisa Vehkalahti, Oulu Ülikool: “Many paths to adulthood. Young people in sparsely populated rural areas under pressure to leave or stay.“

11:30 – 11:55 Mikelis Grivins, Baltic Studies Centre. Projekti COCOREADO ülevaade ja tutvustus

12:00 – 12:45 Lõunapaus

12:50 – 13:15 Piia Pääso, Polli aiandusuuringute keskuse juhataja: “Kuidas aitavad teadusarendusasutused maapiirkondi?”

13:15 – 13:40 Reimo Nebokat, Rico OÜ juht: “Amii küünlakoja saamisloost ja tegemistest“

13:40 – 14:05 Lehar Kütt, Coop Panga ärikliendi finantseerimise äriliini juht: „Panga rollist ettevõtluse arendamisel“

14:05 – 14:20 Kohvipaus 15 min

14:25-15:10 Sessioon-arutelu 1 – “Ettevõtlusinkubaator, koostöötamise keskus, rural digital hub – kuidas need aitavad maapiirkonnas head ettevõtluskeskkonda luua?“ Juhib Allar Korjas

14:25–15:10 Sessioon-arutelu 2 – Noorte ettevõtlikkus. Juhib Kerli Ats

14:25–15:10 Sessioon-arutelu 3 – Rohepööre. Juhib Ants-Hannes Viira

15:15–15:45 Treski muusika- ja inspiratsioonikeskuse edulugu jagab selle asutaja Jalmar Vabarna

*korraldajal on õigus teha muudatusi külastuse ajakavas

Lisainfot konverentsi kohta on võimalik küsida e-posti aadressil Hanna.Raidvere-Sepp@metk.agri.ee

Konverents viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames.

MAK_logo

Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Infopäev
Est
Veebipõhine

LIFE2023 programmi infopäev

Registreeru
Millal?
29 mai / 2023
13:00-17:00
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
LIFE

LIFE programmi veebipõhine infopäev toimub esmaspäeval, 29. mail kell 13.00-17.00. Täpsemad juhised infopäevaga liitumiseks saadame kõikidele registreerunutele enne infopäeva toimumist e-kirjaga.

Registreeruda saab siit.

13:00 – 13:05

Sissejuhatus
Kristo Elias, moderaator

13:05 – 13:25

LIFE 2023 taotlusvooru taustast
Inta Duce, NEEMO EEIG-ELLE LIFE väline vaatleja

13:25- 13:55

Loodus ja elurikkus
Merike Linnamägi, Keskkonnaministeeriumi looduskaitse osakonna nõunik, LIFE kontaktisik looduskaitse küsimustes

13:55- 14:25

Ringmajandus ja elukvaliteet
Krista Kupits, Keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse nõunik ringmajanduse ja ökoinnovatsiooni teemadel, LIFE kontaktisik ressursitõhususe valdkonnas

14:25- 14:55

Kliimamuutuste leevendamine ja nendega kohanemine
Maris Arro, Keskkonnaministeeriumi kliimaosakonna nõunik, LIFE kontaktisik kliima valdkonnas

14:55- 15:05

Pärastlõunane virgutuspaus

15:05 – 15:35

Puhtale energiale üleminek
Siret Talve, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi teadusnõunik, LIFE kontaktisik puhtale energiale ülemineku valdkonnas

15:35 – 15:55

Küsimuste-vastuste voor
Kõikide esinejate paneelina

15:55 – 16:00

Infopäeva lõpetamine
Kokkuvõtete tegemine ja tagasiside andmine

16:00 – 17:00

Mõttevahetustuba
Võimalus esitada küsimusi vastava valdkonna kontaktisikule ja jagada oma mõtteid

Kõikide esinemiste sisse on arvestatud ka küsimuste-vastuste aeg.

*Ajakavas võib tulla ette muudatusi.

Infopäeva korraldavad Keskkonnaministeerium ja Keskkonnainvesteeringute Keskus projekti “LIFE programmist teadlikkuse suurendamine ja projektitaotluste kvaliteedi parandamine 2” raames.

 

KOV
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Eng
Veebipõhine

Elektroonikasektori keskkonnasõbraliku innovatsiooni teemaline täiendõppe veebikursus

Kursuse eesmärk on anda ettevõtjatele teadmisi innovaatiliste ning keskkonnasõbralike elektroonikatoodete tootmisel, sh tootmise kvaliteet, regulatsioonid ja ärimudelid.

Registreeru
Millal?
15 mai – 26 juuni / 2023
Kus?
other
Korraldaja
Tartu Ülikooli Narva Kolledž

Tartu Ülikool pakub tasuta elektroonikasektori keskkonnasõbraliku innovatsiooni teemalist täiendõppe veebikursust elektroonikasektori ettevõtjatele jt valdkonna spetsialistidele. Kursus sobib ka elektroonika ja tehnikavaldkonna tudengitele. Kursuse eesmärk on anda ettevõtjatele teadmisi innovaatiliste ning keskkonnasõbralike elektroonikatoodete tootmisel, sh tootmise kvaliteet, regulatsioonid ja ärimudelid.

Kursus algab 15. mail ja lõpeb 23. juunil ning kestab kokku kuus nädalat. Kursusel on neli moodulit, mis eeldavad iseseisvat õppimist, nii et kursusel osaleja saab need läbida omale sobivas tempos. Pärast edukat läbimist saavad osalejad Tartu Ülikooli 1 EAP digitunnistuse. Kursus on inglise keeles.

Registreeru  enne  28. maid  siin.

 

Lisainfo e-kursuste kohta: https://ut.ee/et/moocs

TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Tekstide kirjutamise ABC

Registreeru
Millal?
17 – 31 mai / 2023
14:00-15:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova
Vabaühenduste kommunikatsioonijuhid ja teised, kes erinevaid tekste kirjutavad, on oodatud kaheosalisele veebiseminarile Tekstide kirjutamise ABC.
Tekstide kirjutamine on õpitav. Paljude turundus- ja kommunikatsioonitekstide kirjutamiseks on kindlad reeglid. Kui sa neid printsiipe tead, on sul palju lihtsam tekste kokku panna.
Seminarid viib läbi Triin Nõu.
Osalemiseks pane end kirja siin: https://forms.gle/YVrCanr3q5ofBf2C6.
Veebiseminari lingi saadame registreerunutele meilile.
✏️ 17. mail kell 14.00-15.30 Tekstide kirjutamise ABC – sotsiaalmeedia ja kodulehe tekstid
Räägime sellest, mida sotsiaalmeedia tekstide kirjutamisel silmas pidada; mis info peaks kindlasti kodulehel olema; kuidas kiiremini ja paremini kirjutada.
✏️ 31. mail kell 14.00-15.30 Tekstide kirjutamise ABC – pressiteade ja blogipostitus
Vaatame lähemalt, kuidas kirjutada pressiteadet, blogipostitust ja arvamuslugu.
Koolitajast
Triin on vabakutseline kommunikatsioonispetsialist ja copywriter. Ta aitab igapäevaselt ettevõtetel, organisatsioonidel ja loovisikutel turundus- ja kommunikatsioonitekste kirjutada ja levitada.
Enne vabakutseliseks hakkamist töötas Triin mitu aastat Eestimaa Looduse Fondis ning oli ajakirjade Eesti Loodus, Eesti Mets ja Horisont tegevtoimetaja.
Veebiseminaride korraldamist toetab Aktiivsete Kodanike Fond.
TASUTA
Alustav
Tegutsev
OFFLINE
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Infopäev
Est
Veebipõhine

GDPR meiliturunduses

järgi seaduseid ja saavuta edu!

Registreeru
Millal?
17 mai / 2023
10:00-12:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Aleksandra Leštšuk

GDPR meiliturunduses:
järgi seaduseid ja saavuta edu!

Aja jooksul on internetis kehtivad reeglid ja eeskirjad muutunud, et sobituda seda kasutavate inimeste vajaduste järgi. Kõikjal maailmas on järjest enam hakatud reguleerima andmete kogumist ja jagamist, mille eesmärgil on kehtestatud erinevad seadused. Selles valdkonnas on ELi üheks olulisemaks seaduseks 2016. aastal jõustunud isikuandmete kaitse üldmäärus ehk GDPR (General Data Protection Regulation). Siiski ei tea paljud ettevõtted endiselt, kuidas selle nõudeid rakendada. Kuna tegemist on üliolulise aspektiga, millega peab iga ettevõte turunduses arvestama, siis ulatame sulle abikäe!

Smaily ja Hedman viivad ühiselt läbi tasuta veebinari, mille abil saad selge ülevaate GDPRist ja hiljutistest arengutest andmekaitse valdkonnas.

Üritus toimub 17. mail, kell 10.00-12.00

 

 

Peatume pikemalt järgmistel teemadel:

 

  • Nõusolek. Mis on vajalikud elemendid kehtiva nõusoleku saamiseks? Millal on vaja nõusolekut, millal on õigustatud huvi kasutamine turunduseks lubatud ning millistel tingimustel võib eelneva nõusolekuta turundusmeile saata?
  • Erinevate andmete kasutamine. Millistel juhtudel on lubatud kasutada äriregistri andmeid turunduse eesmärgil? Milliseid eriliigilisi isikuandmeid ei tohi Smailys kasutada ja miks?
  • Edu tagamine kvaliteediga. Kuidas oma kliendibaasi korrektselt puhastada, et suurendada uudiskirjade avamise määra ja vähendada andmekaitsealaseid riske?
  • Päringud. Kuidas reageerida andmekaitsealastele päringutele?
  • Lähemalt küpsistest. Kuidas kasutada oma veebilehel küpsiseid? Head ja halvad näited küpsiste kasutamisest veebilehtedel.
  • E-poed. Mis juhtub, kui e-poe kasutustingimustesse on peidetud nõusolek? Kuidas käsitleda eelnevalt antud nõusolekuid ja sarnaste toodete või teenuste pakkumist?
  • B2B & B2C. Millised on B2B turunduse erisused ja mida tuleks vältida füüsilisele isikule suunatud turunduse puhul?
  • Püsi paar sammu ees! Mis on GDPR-i valdkonna tulevikusuundumused ja karmistuvad nõuded? Kas sinu organisatsioon vajab andmekaitsespetsialisti (DPO) ja kas võiksid seda teenusena sisse osta?

Lisaks tulevad jutuks mitmed muud GDPRiga seotud teemad. Veebinar toimub küsimuste-vastuste stiilis, kus küsijateks on Smaily meiliturunduse platvormi tegevjuht ja asutaja Erkki Markus ja turundusdirektor Tanel Rand ning vastajaks andmekaitse nõunik Andres Ojaver advokaadibüroost Hedman. Ka sinu küsimused GDPRi ja andmekaitse osas on oodatud – pane need kirja alloleva registreerumisvormi küsimuste lahtrisse.

 

Liitu veebiseminariga ja kindlusta, et ka sinu ettevõtte turundustegevus oleks seaduspärane. 

Практикум
OFFLINE
MTÜ
Rus
Kohapeal

Projektijuhtimine vabaühendustele (vene keeles)

Регистрация
Millal?
08 – 09 aug. / 2023
10:00-17:00
Kus?
Центр неформального обучения Vitatiim (Tuleviku 7, 20307 Narva)
Kui palju maksab?
30 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Koosloome: kaasamisest sisulise koostööni. Kuidas luua kogukonnas koosloomeks vajalikku usaldust

Registreeru
Millal?
19 apr. / 2023
15:00-16:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova

Usaldus on koosloome ja koostöö nurgakivi. Usalduse loomine väga erineva tausta, huvide ja vajadustega inimeste seas ei ole aga lihtne ülesanne.
Kuidas luua ja hoida kogukonnas koosloomeks ja koostööks vajalikku usaldust?

Mis on sellega seotud suuremad väljakutsed ja kuidas neid ületada? Neil teemadel arutleb ja ootab just Sind kaasa mõtlema SiLabi koosloomejuht ja teenusedisainer KAIE KOPPEL.

Vebinar toimub 19.aprillil kell 15.00 – 16.30 Zoom ja Miro keskkonnas. Osalemine on tasuta. Aktiivseks osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri: https://forms.gle/y8Zj6K93Fznds92W9

Viimaste aastatega on koosloome arenenud sihtrühma kaasavatest töötubadest uudseks avaliku sektori juhtimisviisiks, mille eesmärgiks on koos strateegiliste partneritega avaliku hüve defineerimine ja loomine. Vebinaride sarjaga tutvustab Sotsiaalse Innovatsiooni Labor koosloome erinevaid tahke.

Vebinaride sarja toetab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Sotsiaalse Innovatsiooni Labor on sõltumatu vabaühendus, mis töötab koos avaliku sektori, kahalike omavalitsuste, teadusasutuste ja vabaühendustega, et lahendada probleeme, mis eeldavad erinevate osapoolte aktiivset koostööd ehk koosloomet.

Rohkem infot:
evelin@koosloome.ee

Korteriühistu
TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Kriisis üksi või üheskoos?

Registreeru
Millal?
20 apr. / 2023
18:00-19:00
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova

20. aprillil kell 18.00 toimub Päästeameti tasuta e-koolitus elanikkonnakaitse teemal „Kriisis üksi või üheskoos?”.

Sel korral arutatakse, kuidas valmistuda kriisiks koos oma korteriühistu või külakogukonnaga. Koolitus on mõeldud korteriühistu elanikele ja juhtidele ning külade kogukondade liikmetele.

Registreeruda saab Päästeameti kodulehel https://www.rescue.ee/et/ennetuskoolitused/, kust valige huvipakkuv koolitus ning logige sisse. Pärast registreerumist saadetakse teile link, mille kaudu saate koolitusega ühineda. Koolitus toimub MS Teamsi keskkonnas.

TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Veebiseminar „Kaubamärk – sinu brändistrateegia võti”

Kaubamärk – sinu brändistrateegia võti!

registreeru
Millal?
26 apr. / 2023
10:00-12:00
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Patendiamet

Kas teadsid, et su brändistrateegia edu sõltub suuresti sinu kaubamärgist? Just kaubamärk on see, mis aitab sul konkurentidest turul eristuda ja tuua tarbija üha uuesti sinu kaupa või teenust ostma. Tugev kaubamärk on eristuv ja meeldejääv ning selle valik nõuab hoolikat eeltööd. Kui sa ei soovi, et pahatahtlikud konkurendid kopeerivad sinu kaubamärki ja lõikavad kasu su brändi tuntuselt, peaksid juba varakult mõtlema oma kaubamärgi registreerimisele.

 

Seminaril saad teada:

  • mis eeliseid kaubamärgi kaitsmine sinu ärile annab;
  • kuidas luua tugevat kaubamärki;
  • kuidas oma kaubamärki Eestis ja välisriikides kaitsta;
  • mida silmas pidada siis, kui sinu kaubamärk on juba kaitstud;
  • milline on ühe tuntud Eesti ettevõtte strateegia kaubamärkide kaitsmisel ja brändiportfelli haldamisel

 

Seminar kava

10.00–10.45 Võtmeküsimused kaubamärgi valikul, registreerimisel ja kasutamisel
Liina Jents, advokaadibüroo COBALT, vandeadvokaat ja patendivolinik
10.45–10.55 Küsimused ja vastused
10.55–11.40 Orkla Eesti kogemuslood Kalevi jt brändide näitel
Annika Oja, Orkla Eesti, turundusdirektor
11.40–11.55 Küsimused ja vastused

Seminar on tasuta!

 

REGISTREERU

Lisainformatsioon e-posti aadressil seminarid@epa.ee või telefonil 627 7918.

TASUTA
MTÜ
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Kohapeal

Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötuba vabaühendustele

Registreeru
Millal?
06 mai / 2023
10:00-16:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova
Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid praktilisele kommunikatsiooni baaskoolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 6. mail, kell 11.00-16.00 Euroopa Liidu Maja (Rävala pst 4, Tallinn) seminariruumis.
Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötoa eesmärk on anda vabaühendustele praktilised teadmised kommunikatsioonitegevuste planeerimisest ja strateegia koostamisest ning sisuloomest. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannetest.
Praktilist koolitust viib läbi Mart Soonik, kes on Tallinna Ülikooli avalike suhete lektor, koolitaja ja kommunikatsiooniettevõtte MSMedia juhataja. Mart on ise öelnud, et tema koolitustel vaagitakse päriselulisi juhtumeid, otsitakse taktikaid strateegilistele eesmärkidele ja lahendatakse aktuaalseid probleemülesandeid, kasutades selleks praktikas kinnitust leidnud teoreetilisi mudeleid.
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/JLQVm9gT2eD7nWqbA
PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.
Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.
Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks.
Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees
KOV
Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Konverents
Est
Eng
Rus
Kohapeal

Narva-Jõesuu ärikonverents

Regisreeru
Millal?
04 – 05 mai / 2023
09:30-14:00
Kus?
Meresuu SPA, Narva-Jõesuu
Kui palju maksab?
75€-100€
Korraldaja
Narva-Jõesuu Linnavalitsus

MAAILM ON MUUTUNUD – JA MUUTUSED JÄTKUVAD

Narva-Jõesuu linn kutsub teid osalema ärikonverentsil, mis toimub 4.-5. mail 2023 Meresuu SPA hotelli konverentsikeskuses (Aia 48a). Narva-Jõesuu Ärikonverents toob kokku piirkonna ettevõtluse esindajaid nii tööstus- kui turismivaldkonnast.

Konverentsiteemade valik hõlmab nii konkurentsivõimet, eksporti ja sihtturgusid kui ka tulevikutrende ja -võimalusi. Keskendume kestlikkuse ja ligipääsetavuse teemadele ning vaatame üle, kuidas saab koostööpõhimõtteid kasutada selleks, et seada sihid kõrgemale ja saavutada oluliselt rohkemat. Jagame kogemusi, arutame väljakutseid ja vaatame koos tulevikku!

Esimene konverentsipäev on suunatud piirkonna ettevõtlusele, kusjuures päeva esimene pool on rohkem tööstuskeskne ja teine keskendub turismivaldkonnale. Teisel päeval ootavad osalejaid praktilised töötoad ja seminarid.

Pooleteisepäevane konverents on suurepärane võimalus saada värsket ülevaadet piirkonna ettevõtlusest, uurida tulevikutrende ja -võimalusi ning ka suhelda klientide, koostööpartnerite ja isegi konkurentidega nii vabas õhkkonnas kui ka saalis küsimusi esitades või töötubades osaledes.

Konverentsi modereerib Maarika Honkonen.
Konverents on eesti ja inglise keeles sünkroontõlkega vene keelde.

___________________________

KAVA:

NELJAPÄEV, 4. MAI

10:00 – 10:10 – Tervitussõnad
Maksim Ilijn, Narva-Jõesuu linnapea

10:10 – 10:30 – [täpsustamisel]

10:30 – 11:10 – Globaalsed trendid, mis mõjutavad maailma ja meid!
Meelis Kitsing, EBSi rektor

11:10 – 11:25 – Keerulise prognoosiga talv on läbi ja kevad on tulnud, mida oodata või mitte oodata.
Kristo Aab, LHV majandusanalüütik

11:25 – 11:45 – Riigi kaasamisest või siis mitte kaasamisest – Ettevõtluse väljakutsed ja võimalused.
Larissa Shabunova, Fortaco Estonia OÜ tegevjuht

11:45 – 12:10 – Silmeti püsimagnetite tehas on Eestile suur võit
Raivo Vasnu, Silmeti Püsimagnetitetehas

12:15 – 13:15 – LÕUNA

13:15 – 14:00 – Ideest reaalsuseni!
Petra Kuitunen, Port of HaminaKotka turundusjuht

14:00 – 14:45 – Parima praktika ja kogemuse jagamine Jurmala näitel. Klienditeekond muutuvas maailmas.
Arne Kalbus, Jurmala Spa hotelli juht

14:45 – 15:30 – PANEELARUTELU: Ligipääsetavus “Tallinn and beyond!”
· Marina Jõgi, Tallink Grupp Müügidirektor
· Eero Pargmäe, Tallinna lennujaam, juhatuse liige, kommertsvaldkond
· Indrek Halliste, Hansabuss AS, juhatuse esimees
· [täpsustamisel]

15:30 – 16:00 – Kuidas toetada talentide kasvamist ja rakendamist väljaspool pealinna.
· Ain Hinsberg, TÜ Pärnu kolledži projektijuht
· Kristina Kallas, Eesti 200 asejuht

16:00 – 16:45 – PANEELARUTELU: Kuidas me koos saame teha rohkem või paremini?
· Maksim Iljin, Narva-Jõesuu linnapea
· Katri Raik, Narva linnapea
· Maris Toomel, Jõhvi vallavanem
· Virve Linder, Kohtla-Järve linnapea

16:45 – 17:00 – Kokkuvõte. Lõppsõnad.

REEDE, 5. MAI

10:00 – 14:00 – Kliimakava seminar
Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit

10:00 – 14:00 – Eksporditeemaline töötuba
Anneli Andersen, Norra ekspordi konsultant, Export2Norway

10:00 – 14:00 – Kuidas ettevõtjana oma tööjõudlust, mõtteid ja vaimset tervist hoida?
Kadri Keerme, ICF lahenduskeskne coach

___________________________

NB! Oma toodete ja teenuste esitlemiseks huvitatud ettevõtetel palume võtta ühendust: anna.markova@narva-joesuu.ee

Konverentsi osalejatele on majutus Meresuu SPA Hotellis soodushinnaga.

Rohkem infot Narva-Jõesuu linna veebilehel.

 

REGISTREERU

 

Lisainfo

+372 51 997 778

anna.markova@narva-joesuu.ee

Alustav
TASUTA
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Est
Hübriid (Veebipõhine + Kohapeal)

Hübriidseminar “Jätkusuutlikud kogukonnad”. 

Registreeru
Millal?
13 apr. / 2023
10:00-16:00
Kus?
täpsustamisel
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
METK
  1. aprillil 2023.a kl 10.00 – 16.00 korraldab Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustik Jäneda METK hoones hübriidseminari “Jätkusuutlikud kogukonnad”. 

 

Osalema ootame maaelu arendajaid; LEADER tegevusrühmade, sh Arukate Külade osalejaid; maakondlike arenduskeskuste ning kohalike omavalitsuste esindajaid, aga ka ettevõtjaid ja kõiki teisi teemast huvitatuid.

 

Kutsume aktiivselt kuulama ja kaasa mõtlema, kuidas saavad maapiirkonna kogukonnad jätkusuutlikke põhimõtteid järgides tegutseda ning millised on riigi plaanid ja ettepanekud. Seminari fookuses on eelkõige järgnevad teemad:

  • ringbiomajanduse riiklik teekaart ja piirkondlike bioloogiliste ressursside kaardistamine,
  • toetusmeede kogukondlike ringmajanduslike projektide ja tööstussümbioosi arendamiseks,
  • keskkonnahoidlke sündmuste korraldamine maapiirkonnas,
  • näited Eesti eri paigust.

 

Esinejateks on Maaeluministeeriumi ja Keskkonnaministeeriumi esindajaid, osalejaid inspireerimas Järva ja Saku valla esindajad.

 

Osalemine on TASUTA ning registreerumine on avatud 11. aprilli tööpäeva lõpuni siin:

https://maainfo.ee/index.php?id=7941&page=3333&

 

Palun registreerudes kindlasti märkida, kas osalete Jäneda METK hoones kohapeal või veebi vahendusel. Kohapealsete osalejate arv on piiratud. Zoomi link saadetakse vaid registreerunud osalistele. Seminari ettekannete osa salvestatakse.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Seminar
Veebipõhine

Teadlase vaade maaelu arengule: “Mis on tark maa ja kuidas selleni jõuda”

Registreeru
Millal?
04 mai / 2023
13.30 - 15.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
MAAELUVÕRGUSTIK

Tulekul vebinar sarjast: Teadlase vaade maaelu arengule

  1. mail kl 13.30 – 15.00 Zoom keskkonnas (veebruaris ära jäänud loeng!)

„Mis on tark maa ja kuidas selleni jõuda“, lektor Kadri Leetmaa, PhD, Tartu Ülikool

Euroopa Liidu poliitikas tähendab „linn“ valdavalt „kohta/kohalikku omavalitsust“. Seetõttu juhtub tihti nii, et isegi hajaasustusega maavallad tahavad olla „targad linnad“, sest sealtkaudu liigub projektiraha. Loengus mõtisklen selle üle, mis tegelikult on tänasel päeval „tark maa“. – rohkem infot ja registreerimine

https://maainfo.ee/index.php?id=7948&page=3394&

 

Zoomi lingid saadetakse registreeritud osalejatele

Kutse võib edasi saata huvilistele.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Seminar
Veebipõhine

Teadlase vaade maaelu arengule: “Innovatsioon maapiirkonnas”

Registreeru
Millal?
04 apr. / 2023
13.30 - 15.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
MAAELUVÕRGUSTIK

Tulekul vebinar sarjast: Teadlase vaade maaelu arengule

  1. aprilli kl 13.30 – 15.00 Zoom keskkonnas

Innovatsioon maapiirkonnas“, lektor PhD Anne Põder, Maaülikool

Teemad: innovatsiooni määratlus, megatrendid ja tõuketegurid, sh maaelu arengu trendid, jt – rohkem infot ja registreerimine

https://maainfo.ee/index.php?id=7950&page=3394&

 

Zoomi lingid saadetakse registreeritud osalejatele

Kutse võib edasi saata huvilistele.

TASUTA
MTÜ
Noored
Est
Kohapeal

Kogukonnapraktika kohtumine

Registreerimine kuni 27 märts 2023
Millal?
29 märts / 2023
14:00-17:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Head õpetajad ja vabaühenduste esindajad! Kogukonnapraktikal (KKP) on üle pika aja hea meel teid koosviibimisele kutsuda. Kohtumine toimub Tallinnas 29. märtsil.

Oodatud on õpetajad, kes juba teevad kogukonnapraktikat ja need, kes ei tea sellest veel midagi.
Ja vabaühenduste esindajad, kes õpilastele praktikakogemust juba pakuvad või soovivad pakkuda.

Veedame mõnusalt aega, räägime võimalustest, mida noortele pakkuda ja kuidas erinevaid tegevusi ellu viia, et kõik sellest rõõmu tunneksid. Jagame parimaid praktikaid ja inspiratsiooni.

Ajakava

14.15 – kogunemine, tutvumine, suhtlemine
14:30 – korraldajate etteasted – Kogukonnapraktikast, Neitsitornist, vabatahtlikest
15.30 – Kiek in de Köki tutvustav ekskursioon, mis lõpeb näitlikustava õpitoaga
16.30 – KKP partnerite omavaheline senise kogemuse jagamine, uute kontaktide ja praktikavõimaluste välja pakkumine.

Palun registreeri siin (kuni 24. märtsini), et teaksime sinuga arvestada.

Rohkem infot leiad aadressil www.kogukonnapraktika.ee.

 

Lisainfo: https://www.heakodanik.ee/uudised/kogukonnapraktika-tallinna-kohtumine/

TASUTA
MTÜ
Est
Kohapeal

Kodanikuühiskonna foorum

Registreerimine kuni 20 märts 2023
Millal?
04 mai / 2023
14:00-17:00
Kus?
PROTO avastustehas, Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Kõik vabaühendustes tegutsevad inimesed on oodatud kodanikuühiskonna foorumile 4. mail kell 13.00-17.00 PROTO avastustehases (Peetri 10, Tallinn). Koguneda saab alates kell 12.30.

Enam kui 20 aastat on möödas sellest, kui Riigikogu kinnitas EKAKi ja enam kui viis aastat viimasest kodanikuühiskonna foorumist. Aeg on taas koos arutada, kust tuleb vabadus ja mis mõjutab kodanikuruumi. Arutelu juhib Margo Loor (SpeakSmart).

Palun anna oma osalemisest teada siin.

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Teemapäev – Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse noorteprogrammid

Registreerimine kuni 20 märts 2023
Millal?
21 märts / 2023
13:30-15:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

21. märtsil 2023.a korraldab Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustik koostöös Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskusega teemaseminari.

Millised on Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammid? Mida saab teha Eestis ja välismaal? Kuidas ja kes saavad kandideerida. Tähtajad ja tingimused, näiteid. – Mirjam Kodi,  noorteprogrammide keskuse koordinaator

Küsimused-vastused

Korteriühistu
KOV
Arutelu
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Rus
Kohapeal

Meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgsete toetuse andmise tingimuste tutvustav infopäev

KOHAD ON TÄIS!
Millal?
22 märts / 2023
14:00-16:00
Kus?
Narva (koht täpsustub)
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

NII NARVA KUI KA JÕHVI RÜHMAD ON TÄIS! KUI SOOVITE OSALEDA; KIRJUTAGE NADEZDA:MOROZOVA@IVEK.EE, VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST KUI MÕNI KOHT VABANEB!

Infopäeval tutvustab Rahandusministeerium meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgset eelnõu. Ürituse raames arutatakse läbi ka erinevate ideede sobivust kõnealusesse meetmesse.

Meetme eesmärgiks on (hästi lühidalt väljendatuna): anda õiglase ülemineku protsessile Ida-Virumaal „inimmõõdet“. Meetmes on oodatud osalema mh MTÜd, sihtasutused, korteri- ja aiandusühistud ning muud taotlejad. Toetust saab taotleda nii pehmeteks projektideks, kui investeeringuteks. Meetme maht on kokku 16,7 mln eurot.

Meetme põhimõtted olid eelnevalt tutvustatud eelmise aasta sügisel, ürituse „VNEFormat“ raames, kuid nüüd on Rahandusministeerium saanud valmis toetuse andmise tingimuste määruse esialgse eelnõu ning soovib seda sihtgrupiga valideerida.

Infopäeval tutvustatakse kavandatava meetme esialgset toetuse andmise tingimuste eelnõu ning rahastamisvõimalusi erinevatele sihtrühmadele. Pärast toimuvad rühmatööd, kus saab koos arutada ideid ning kontrollida, kas need sobiks ÕÜ meetmega.

Ootame teid 22.03 kell 10.00 Jõhvis, ning kell 14.00 Narvas; täpse asukoha ning ettevalmistavad materjalid saadame registreerunud osalejatele hiljemalt järgmise nädala lõpuks.

Jõhvis toimub seminar eesti keeles, Narvas vene keeles. Mõlemal seminaril oleme valmis pakkuma keelelist tuge rühmatööde ajal.

Palun kiirustage, kohtade arv on piiratud.

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
Korteriühistu
KOV
Arutelu
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Kohapeal

Meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgsete toetuse andmise tingimuste tutvustav infopäev

KOHAD ON TÄIS!
Millal?
22 märts / 2023
10:00-12:00
Kus?
Jõhvi (koht täpsustub)
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

NII NARVA KUI KA JÕHVI RÜHMAD ON TÄIS! KUI SOOVITE OSALEDA; KIRJUTAGE NADEZDA:MOROZOVA@IVEK.EE, VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST KUI MÕNI KOHT VABANEB!

Infopäeval tutvustab Rahandusministeerium meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgset eelnõu. Ürituse raames arutatakse läbi ka erinevate ideede sobivust kõnealusesse meetmesse.

Meetme eesmärgiks on (hästi lühidalt väljendatuna): anda õiglase ülemineku protsessile Ida-Virumaal „inimmõõdet“. Meetmes on oodatud osalema mh MTÜd, sihtasutused, korteri- ja aiandusühistud ning muud taotlejad. Toetust saab taotleda nii pehmeteks projektideks, kui investeeringuteks. Meetme maht on kokku 16,7 mln eurot.

Meetme põhimõtted olid eelnevalt tutvustatud eelmise aasta sügisel, ürituse „VNEFormat“ raames, kuid nüüd on Rahandusministeerium saanud valmis toetuse andmise tingimuste määruse esialgse eelnõu ning soovib seda sihtgrupiga valideerida.

Infopäeval tutvustatakse kavandatava meetme esialgset toetuse andmise tingimuste eelnõu ning rahastamisvõimalusi erinevatele sihtrühmadele. Pärast toimuvad rühmatööd, kus saab koos arutada ideid ning kontrollida, kas need sobiks ÕÜ meetmega.

Ootame teid 22.03 kell 10.00 Jõhvis, ning kell 14.00 Narvas; täpse asukoha ning ettevalmistavad materjalid saadame registreerunud osalejatele hiljemalt järgmise nädala lõpuks.

Jõhvis toimub seminar eesti keeles, Narvas vene keeles. Mõlemal seminaril oleme valmis pakkuma keelelist tuge rühmatööde ajal.

Palun kiirustage, kohtade arv on piiratud.

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Kuidas luua ise sotsiaalmeedia videosisu, mis töötab

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
05 mai / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Kuidas luua ise sotsiaalmeedia videosisu, mis töötab

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Reede, 5. mai kell 10:00-11:30

Koolitaja Kairi Killing

Videosisu võidukäik erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja turunduses laiemalt on kestnud juba mõnda aega ega näita ka taandumise märke. Vahetuvad ning liikuvad visuaalid suudavad kasutajate tähelepanu paremini hoida kui staatiline pilt või tekst.

Kuidas üldse sünnivad video ideed? Millist tehnikat on video tegemiseks vaja? Kuidas luua visuaal, mis on silmale ilus ja monteerida see tervikuks? Kuidas tagada oma video edu sotsiaalmeedias? Kõigest sellest koolitusel räägimegi. 

Koolituse jooksul käime läbi läbi kogu video praktilise loomise protsessi – alates idee kaadritesse väljamõtlemisest ja filmimisest kuni monteerimise ja selle levitamiseni. Jagame praktilisi nõuandeid, selleks, et sinu ettevõtte tulevased videod oleksid selge loo ja ilusate visuaalidega, aga ka tehnilisest aspektist tugevad.

Koolitus on mõeldud eelkõige alustavale sisuloojale, kes soovib oma kanaleid rikastada originaalsete ning väärtust pakkuvate videotega.

Läbides selle koolituse:

  • tead kuidas läbi mõelda mida filmida ja teha ülesvõtteid
  • mõistad videotöötluse põhilisi termineid ja tehnikaid digiturunduse jaoks
  • tead millist sisu millisesse digikanalisse luua.

Peale koolitust omad baasteadmisi sotsiaalmeedia videote loomisest ja selle tarbeks vaja minevatest tehnilistest oskustest. Mõistad paremini, kuidas luua lisaks visuaalselt pilkupüüdvale ka väärtust pakkuvat videosisu ning kuidas video kõige paremini sinu ettevõtte eesmärke toetama panna. Lisaks teed vahet erinevate kanalite kriteeriumitel ja eripäradel, mis seal levivale videosisule kehtivad.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

Videoloome A&O toob sinuni hinnatud sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja Kairi Killing. Koolitusel on võimalik Kairile küsimusi esitada. 

Kairi Killing

Kairi Killing on hinnatud ning suure kogemustepagasiga sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja, kes on valdkonnas tegutsenud üle 13 aasta. Oma peamise eesmärgina soovib ta aidata klientidel luua sotsiaalmeedia sisu, mis loob väärtust nii ettevõttele kui ka tarbijale.  Kairi on aidanud luua kaasavaid sotsiaalmeedia kanaleid sellistele brändidele nagu Sportland, Apple ja Red Bull. Samuti on Kairi SPARK Stuudio asutaja ja kosnultant.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga:Copywriting: Tule videoga esile: eduka videoreklaami loovidee

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
03 mai / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tule videoga esile: eduka videoreklaami loovidee

 

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Kolmapäev, 3. mai kell 10:00-11:30

Koolitaja Jenny Tupits

 

Video on üks olulisemaid ja tõhusamaid vahendeid, mille abil uusi kliente leida ja toodet või teenust tutvustada.

Koolitusel keskendume nõuannetele ja konkreetsetele näidetele, kuidas kasutada videot digiturunduses. Tutvustame videoturunduse põhimõtteid ning räägime ka sellest, kuidas ehitada üles turundusvideote loovlahendusi ja alustada videoturundusega YouTube’is.

Koolitusele on osalema oodatud nii videotega esimesi katsetusi tegevad kui ka juba varasemalt videoturundust kasutanud ettevõtted.

Läbides selle koolituse:

  • oskad vältida peamisi vigu, mida videoturunduses tehakse;
  • oskad seada turunduseesmärgist lähtuvaid kriteeriumeid oma video loovlahendusele;
  • tead, mida teha, et YouTube’i otsingus välja tulla.

Pärast koolitust on Sul olemas baasteadmised videoturundusega alustamiseks – oskad välja tulla pilkupüüdvate loovlahendustega, tead millistele põhimõtetele oma strateegia YouTube’is üles ehitada ning kuidas videosisu oma ettevõtte turundusse integreerida.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Jenny on pikaajalise kogemusega digiturundaja, kes aitab sul leida vastused, milliseid äri- ja turundusprobleeme video lahendada aitab ning soovitab koolituse käigus ka kasulikke tööriistu videote töötlemiseks. Koolituse jooksul on Jennyle võimalik esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

 

Jenny Tupits

VIVID Creative Content Studio juht ja videoturunduse strateeg Jenny Tupits on varasemalt töötanud Südameapteegi digiturunduse spetsialistina ning vabakutselise sisuturundajana. Jenny klientide seas on olnud L’Oréal, Arsenal FC, Aatriumi Sisutuskaubamaja, Confido Meditsiinikeskus, PLM Group, Leigo Järvemuusika ja Agapics (Hallmarki esindaja Baltikumis).

KOV
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga:Copywriting: tugevad müügitekstid reklaamides

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
27 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Copywriting: tugevad müügitekstid reklaamides

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Hea tekst ning täpne sõnum digikanalite reklaamides on sama oluline kui visuaal. Ükski reklaam ei müü, kui sõnum on segane või vähe veenev. Hea copywriting on teksti loomine selliselt, et see ärataks lugejas huvi ja soovi edasi klikkida, osta või sinu ettevõttega muul moel suhelda ning samuti eristada sind konkurentidest.

Koolituse eesmärk on anda teadmised, kuidas väga hõlpsasti luua töötavaid ja üheselt mõistetavaid reklaamtekste. Koolitaja räägib kasulikest nippidest ja argumentidest, mille abil kirjutada häid reklaam- ja müügitekste veebilehe, reklaamide, sotsiaalmeedia postituste või  uudiskirjade tarbeks.

Koolitusel jagame sinuga copywritingu põhimõtted, kuidas luua oma brändi või ettevõtte kõnekeel ning tehnikaid, kuidas kujundada tabavad pealkirjad ja luua sõnumid, mis paneksid klienti koheselt tegutsema. Õpi kirjutama veenvaid müügitekste, mis samal ajal on ka sinu ettevõtte brändi nägu.

See koolitus on mõeldud kõigile turundusinimestele ja ettevõtjatele, ka müügiga tegelejatele, kelle igapäeva töös on suur roll sõnade seadmisel ja reklaamtekstide kirjutamisel. Eelnev kirjutamise kogemus ei ole vajalik, kuid on kasulik, et koolituse käigus oma sõnumeid testida.

 

Koolitus toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

 

KOV
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Pane YouTube’i reklaamid enda kasuks tööle

Registreerimine kuni 17 apr. 2023
Millal?
20 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Pane YouTube’i reklaamid enda kasuks tööle

Neljapäev, 20. aprill 10:00 – 11:30

Koolitaja Liis Laisaar

YouTube on Google’i järel suuruselt teine otsingumootor ja pakub rohkelt võimalusi tutvustada oma toodet või teenust uutele potentsiaalsetele klientidele või taassihtida juba olemasolevaid kliente-külastajaid.

Kuidas alustada videoreklaamidega YouTube’is? Milliseid kavalaid sihtimisvõimalusi need pakuvad? Mida seadistamisel silmas pidada? Käime koolituse raames läbi sammud kampaania planeerimisest esimeste reklaamide live’i jõudmiseni.

Koolitusel vaatame täpsemalt, milliseid reklaamiformaate ja sihtimisvõimalusi YouTube pakub ja käime läbi vajalikud sammud reklaamide live’i jõudmiseni. Anname ülevaate parimatest praktikatest ja kavalatest lahendustest, mis võimaldavad ka piiratud eelarvest maksimumi võtta. Juttu tuleb ka YouTube’i kampaaniate põhimõõdikutest ja tulemuste analüüsist. Vaatame konkreetseid näiteid ja käime läbi endale sobiva strateegia loomise sammud.

Osalema ootame nii oma esimeste reklaamidega alustajad kui ka juba kogenumad YouTube’i turundajad, kes tahavad oma teadmisi värskendada ja platvormi uusimate trendidega kursis püsida.

Läbides selle koolituse oskad:

  • Panna paika efektiivse YouTube’i strateegia
  • Seadistada oma esimesed kampaaniad
  • Analüüsida kampaaniate tulemuslikkust

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Teadmised YouTube’i reklaamidest toob sinuni Google reklaamide spetsialist Liis Laisaar, kes igapäevaselt turundab eri suuruses ettevõtteid just Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Koolituse vältel on võimalik Liisile esitada küsimusi!

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

Liis Laisaar

Liis on Google reklaamide seeniorspetsialist agentuuris Holini. Tema põhitööks on eri suuruses ettevõtete turundamine Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Selle kõrvalt on ta oma kogemusi jaganud ka mitmetel seminaridel ning loengutel.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga

Registreerimine kuni 14 apr. 2023
Millal?
18 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga

Teisipäev, 18. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Liis Laisaar

Rohkem kui 65% ostlejatest vajutab enne ostu tegemist Google Adsi reklaamile. Google Adsi kasutamine on alus edukale digiturundusele ja igapäevane tegevus paljudele ettevõtetele. See on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel.

Millistel põhimõtetel Google Ads töötab? Kuidas oma reklaame seadistada nii, et need ettevõtte eesmärke täidaks? Millele tuleks otsingu- ja bännerkampaaniat luues mõelda? Sellest kõigest koolitusel räägime.

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad alustada ettevõtte turundamisega Google Adsis.

Läbides selle koolituse:

  •     tead, kuidas Google Ads töötab
  •     oskad üles seada Google Adsi otsingu- ja bännerkampaania
  •     oskad seada kampaania eesmärke ja koostada eelarvet

Koolituse lõpuks on sul teada põhitõed, et teha otsingu- ja bännerreklaami Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente võita ja äri kasvatada.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Koolitaja on Google reklaamide spetsialist Liis Laisaar, kes igapäevaselt turundab eri suuruses ettevõtteid just Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Koolituse vältel on võimalik Liisile esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Liis Laisaar

Liis on Google reklaamide seeniorspetsialist agentuuris Holini. Tema põhitööks on eri suuruses ettevõtete turundamine Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Selle kõrvalt on ta oma kogemusi jaganud ka mitmetel seminaridel ning loengutel

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Tõhus sotsiaalmeedia reklaam ettevõttele

Registreerimine kuni 07 apr. 2023
Millal?
12 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tõhus sotsiaalmeedia reklaam ettevõttele

Kolmapäev, 12. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Andrus Kiisküla 

Sotsiaalmeediast on saanud meie igapäeva lahutamatu osa ning seetõttu tegutseme järjest enam sealsetes erinevates kanalites. Sotsiaalmeedia olulisus on nii ka ettevõtete jaoks üha kasvanud ja selle tähtsus igale turundajale teada. Lisaks orgaanilisele tegevusele kulutavad ettevõtted täna sotsiaalmeedia kampaaniatele palju raha.

Soovid kasvatada müüki? Suurendada brändi tuntust? Leida uusi kliente? Kasvatada veebiliiklust? Sotsiaalmeedia on suurepärane koht, kus seda kõike teha. 

Sellel koolitusel keskendume sotsiaalmeedia olemuse ja võimaluste lahtiselgitamisele, millised on seal kehtivad olulised reeglid, piirangud ja uuendused. Keskendume peamiselt Facebooki ja Instagrami platvormidele. Toome nippe, kuidas paremini kaasata fänne, panna neid tegema seda, mida bränd soovib ning kuidas nende kahe platvormi reklaame seadistada nii, et raha oleks kulutatud efektiivselt ja tulemuslikult.

Koolitus sobib nii alles reklaamidega alustajale, kes soovib paremat ülevaadet planeerimiseks kui ka juba reklaamidega katsetajale, kes soovib paremini reklaamistrateegiat läbi mõelda ning selle tulemuslikkust tõsta.

Läbides selle koolituse:

  • tead, kuidas kõnetada oma klientuuri ja millist sisu tema jaoks luua
  • saad mitu ideed, mida oma sotsiaalmeediakanalitesse teha
  • oskad alustada Facebooki ja Instagrami reklaamide seadistamist

Koolituse järgselt oskad sotsiaalmeedias oma ettevõtte kuvandit optimeerida ning mõistad erinevate platvormide reklaami omapärasi. Oled varustatud valdkonna kõige uuemate trenidega ning oskad oma reklaame efektiivselt seadistada.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Eduka veebistrateegia loomiseks vajalikud oskused toob sinuni hinnatud digiturunduse ekspert, Andrus Kiisküla. Koolituse vältel on võimalik Andrusele esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Ilma rahata koolitused – Õpi koos Google’iga

 

Andrus Kiisküla

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Ettevõtte esiletõstmine SEO’ga

Registreerimine kuni 31 märts 2023
Millal?
07 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Ettevõtte esiletõstmine SEO’ga

Reede, 7. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Raido Tamar

Edukas ettevõte on lihtsalt leitav kõikjalt, kust potentsiaalsed kliendid tema toodet või teenust otsivad. Kõige sagedamini alustatakse otsimist Google’ist või mõnest teisest otsingumootorist. Et sinu veebileht oleks kergesti leitav ja nähtav, on vaja see otsingumootoritele optimeerida.

Kuidas muuta ettevõte otsingutes kergesti leitavaks? Koolitusel keskendume veebilehe otsingumootorite optimeerimisele (SEO, ing search engine optimization) ja tutvustame lihtsaid tegevusi, mis aitavad ettevõtte veebis nähtavamaks muuta.

Koolitusel osalema oled oodatud vaatamata sellest, kas kuuled SEO-st esmakordselt või oled sellega juba varasemalt kokku puutunud. Uusimate trendidega oma teadmiste värskendamine on kasulik ka kogemustega veebilehtede haldajatele.

Läbides selle koolituse:

  • saad aru, kuidas SEO toimib
  • oskad oma ettevõtte klientidele veebis leitavaks teha
  • oskad saadud SEO teadmisi veebilehel rakendada

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

SEO lihtsatest ja praktilistest oskustest räägib SEO spetsialist Raido Tamar SEO Partnerist. Osalejad saavad koolitusel esitada Raidole küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

Raido Tamar

Raido on kogenuim SEO spetsialist Eesti turul, kelle peamiseks tegevuseks on e-kaubanduse lahenduste otsingumootoritele optimeerimine ja mahukate veebilehtede analüüsimine. Raido klientide nimekiri ulatub suurtest e-kaubanduse ettevõtetest nagu Hansapost, Rahva Raamat, Home4you kuni Telia, IF Kindlustus, Õhtuleht. Ta on pakkunud SEO teenust enam kui 10 aastat ja teostanud 300+ SEO projekti.
KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: 6 sammu, mis muudavad veebipoe külastaja kliendiks

Registreerimine kuni 31 märts 2023
Millal?
04 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

6 sammu, mis muudavad veebipoe külastaja kliendiks

Teisipäev, 4. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Lauri Post 

Internetis kaupade ja teenuste müümine on lihtsam kui varem. E-kaubandus purustab pidevalt rekordeid, eriti peale kriisiaega, ning uutele turgudele laienemine interneti vahendusel on muutunud kergesti saavutatavaks. Selleks, et klient jõuaks kiiresti ostuni, peab sinu veebipood olema kasutajasõbralik, kiire ning kliendi jaoks intuitiivne.

Milliste nippidega saavutada konkurentide ees eelis? Mida teha, et potentsiaalsed kliendid sinu veebipoest ostaksid? Kuidas panna müük internetis tõeliselt tööle? Koolitusel tutvustame 6. tegevust, mis aitavad sul oma veebipood läbi analüüsida ja särama lüüa.

Käime läbi 6 sammu, mida pead veebipoe loomisel või parendamisel põhjalikult läbi mõtlema, et müük sinu veebipoes paremini tööle hakkaks. Koolitusel anname platvormisoovitusi täiesti uue veebipoe loojatele ja ka juba tegutsevatele veebipoodidele.

Osalema oled oodatud olenemata sellest, kas mõtled alles oma veebipoe loomisele või on sul juba töötav e-pood, mida soovid edasi arendada.

Läbides selle koolituse:

  • tead, mida oma veebipoe parendamiseks analüüsida
  • tead, mida ja miks teha ning millises järjekorras
  • saad soovitusi, milliste platvormidega täiesti uus veebipood luua

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Koolituse viib läbi e-poe ekspert Lauri Post, kellel on üle 10. aastane kogemus erinevate e-poodide loomisel ning kasutajamugavuse parandamisel. Koolituse jooksul on võimalik esitada Laurile küsimusi!

 

Lauri Post

Lauri on e-äride kasvuplaformi Wunderfront asutaja ja juht ning hinnatud UX/UI disainer. Tänaseks teeb ta koostööd klientidega 20 riigist ning aitab e-äridel igapäevaselt müüki tõsta. Lauri ja ühtlasi tema asutatud agentuuri Bitfiner laual on üle seitsme maineka disainiauhinna Eestist ja Euroopast ning üle kõige hindab ta otsekohest suhtlemist ja mõõdetavaid tulemusi. Kõik teadmised on Lauri omandanud Google’ist ja läbi praktika. Wunderfront pakub e-poodidedele digitaalseid tooteid, mis aitavad kasumlikkust ja ostukogemust uutesse kõrgustesse tõsta. Bitfiner on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Analüütika: seadistame GA4 olulisimad raportid

Registreerimine kuni 25 märts 2023
Millal?
30 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Analüütika: seadistame GA4 olulisimad raportid

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

 

Neljapäeval 30. märtsil

Kell 10:00-11:30

NB! Koolitus toimub inglise keeles

 

Hetkel üks kõige kuumemaid teemasid turunduses on Google Analytics 4, sest juba 1. juulist peavad kõik ettevõtted olema üle läinud GA4 kasutamisele, kui Universal Analytics lõpetab oma tegevuse.

Mida pead teadma Google Analytics 4-st, kust leida vajalikud andmed, seadistada ning panna paika kõige olulisemad raportid? Toome sinuni kõige kriitilisema GA4le üleminekuks.

See koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes pole veel GA4le üle läinud või alles püüavad seadistustest aru saada. Koolitus on kasulik ka juba GA4ga alustanutele, sest koolitusel on võimalik Google’i analüütikult otse küsimusi küsida.

Erandkorras on see koolitus inglise keeles, kuna toome koolitajateks analüütiku otse Google’st!

 

Läbides selle koolituse:

  • saad teha esmase GA4 seadistuse
  • oskad luua olulisemad raportid
  • tead uutest võimalustest andmete analüüsimiseks

 

Sul on GA4 kohta küsimusi? Väga hea, saada need koolitajale ette SIIN.  

 

Turundaja üks olulisemaid tööriistu on Google Analytics – veebiandmete mõistmine ja analüütika aitavad teha õigeid otsuseid, vahet pole kas oled suur või väike ettevõte, kas oled e-pood või kasutad digitaalseid platvorme ainult turundamiseks.

1.juulil 2023 lõpetab Google Universal Analytics andmete kogumise ning GA4’le üleminek on möödapääsmatu. Kuna versioonid on erinevad, andmete kogumine toimub teistel põhimõtetel, siis tasub analüütika migreerimisega alustada juba täna, et andmeid võrrelda ja uue platvormiga tutvuda.

 

Koolitus kestab 1 tund, millele järgneb 30-minutiline vestlus, kus koolitajad vastavad sinu koolituse käigus tekkinud küsimustele.

Koolitus toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

 

Google

Oleme koolitajaks kutsunud Google’is töötavad analüütiku, kelle igapäevatöö on Google’i erinevate toodete arendamine ning probleemide lahendamine

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Tõhus meiliturundus ettevõtetele

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
23 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tõhus meiliturundus ettevõtetele

Neljapäev, 23. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Anni Parksepp

Meiliturundus on odav ja tõhus ning aitab hoida ühendust oma klientide või kogukonnaga. Õpi seda kasutama!

Mis on tõhusa meiliturunduse retsept? Kuidas kirjutada kütkestavaid pealkirju ja kaasahaaravat sisu? Milliste nippidega on võimalik kasvatada klikimäära, et tuua rohkem potentsiaalseid kliente veebilehele? Nendele küsimustele saad koolitusel vastused. 

Meiliturunduse koolituselt saad uued teadmised olemasolevate klientide kaasamiseks, uute kontaktide loomiseks ning veebimüügi edendamiseks. Samuti tutvustame meiliturunduse vahendeid ja võimalusi – kuidas e-posti teel turundamisega alustada, kuidas koostada müüvat emaili, kuidas meililiste kasvatada ja kuidas mõõta oma tegevuste tulemuslikkust.

Koolitusele on oodatud nii alles oma äriga alustajad kui ka juba kogenud ettevõtjad, kes on otsustanud oma ettevõtte turundust laiendada.

Läbides selle koolituse:

  • omad tõhusale meiliturundusele vajalikke teadmisi
  • oskad leida uusi kliente e-posti teel
  • oskad luua meiliturunduse kampaaniaid ja postitusi

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Meiliturunduse praktilised oskused toob sinuni digiturunduse spetsialist Anni Parksepp digiagentuurist WOW Digital. Osaledes saad esitada Annile koolitusel küsimusi.

 

Anni Parksepp

Anni on 10-aastase kogemusega digiturunduse ekspert, kes on töötanud nii spetsialisti kui strateegina. Aastatepikkune töö agentuuris lõi võimalusi koostööks mitmekümnete suurte ja väikeste ettevõtetega väga erinevatest valdkondadest. Seega on Annil palju kogemusi nii turundusstrateegiate loomise kui ka digikampaaniate ning kõige selle juurde kuuluvaga. Kõige põnevamaks valdkonnaks on Anni jaoks e-kaubanadus. WOW Digital koondab pikajalise kogemusega digiturunduse eksperte ning loob ja viib ellu tulemuslikke turundusstrateegiaid.  

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
21 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

Teisipäev, 21. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Andrus Kiisküla

 

Sinu ettevõttel on veebileht? Suurepärane! Kuid ainult sellest enam edu saavutamiseks ei piisa.

Potentsiaalsete klientide veebiharjumused on mitmekesistunud ning järjest enam liigutakse mitmete erinevate platvormide vahel. Seega on ettevõtte veebikuvand ning platvormide ülene strateegia edu aluseks veebis.

Kuidas luua tõhus digiturunduse strateegia? Kuidas oma strateegiat analüüsida ja sellest lähtuvalt tegevusi planeerida? Millised platvorme ja kanaleid peaks kasutama? Kõigest sellest koolitusel räägimegi.

Toome praktilisi näiteid ning soovitame erinevaid tööriistu, kuidas luua eesmärgistatud digiturunduse strateegiat, mis aitaks eesmärkide saavutamisel nii lähitulevikus kui ka pikemas perspektiivis. Lisaks keskendume veebistrateegia analüüsimisele, oma tegevuste planeerimisele ning erinevate veebiplatvormidele ja -kanalitele olemusele.

Koolitusele on oodatud kõik, kes tahavad oma digistrateegiaid tõhusamaks muuta ning seeläbi ettevõtte edusse panustada. Eriti kasulik on see alustavatele ja väikeettevõtetele, et koheselt ennast nähtavaks muuta.

Läbides selle koolituse:

  • tead, millistest elementidest peab digistrateegia koosnema
  • mõistad strateegilise planeerimise põhimõtteid
  • oskad tõhusa digiturunduse vahendeid praktiseerida

Peale koolitust oskad koostada esmast digiturunduse strateegiat ning tead, millistest elementidest see koosenb. Tervikliku arusaama pealt oskad teha otsuseid, millised on sinu ettevõtte jaoks õiged strateegilised alused ning millised on olulisemad kanalid või tööriistad, mida peaksid edaspidi kindlasti kasutama.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Eduka veebistrateegia loomiseks vajalikud oskused toob sinuni hinnatud digiturunduse ekspert, Andrus Kiisküla. Koolituse vältel on võimalik Andrusele esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Andrus Kiisküla

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile’iga

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
15 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile’iga

Kolmapäev, 15. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Hando Murumägi

Ettevõtte leitavus ning tagasiside Google’i otsingus ja Google Maps’is on muutunud üha olulisemaks. Kas ettevõte on lihtsalt leitav ning sisaldab kliendile kogu vajalikku infot? Google Business Profile ehk Google ettevõtteprofiil on asi, mis peaks tänapäeval olema igal ettevõttel, sõltumata sellest kas tegutsetakse turismisektoris või hambaarstina.

See on koht, kust inimesed saavad ettevõtte kohta lugeda avalikku tagasisidet, vaadata pilte, avamisaegasid, tutvuda toodetega ning uurida asukohta Google kaardil. Kui ise enda kontot ei hallata, siis suure tõenäosusega on Google ettevõttest juba ise automaatselt profiili teinud. See tähendab, et see võib elada täiesti oma elu ning paljud kasulikud funktsioonid on kasutamata.

Google ettevõtteprofiil peaks olema üks ettevõtte visiitkaarte, mille üle on igapäevaselt kontroll. Ometigi ei kasuta seda võimalust paljud ettevõtted või tehakse seda väga vähe. Oma ettevõtteprofiili haldamine ei ole raske ning on jõukohane igale inimesele, kes profiili haldamise põhimõtted endale selgeks teeb.

Koolitusel räägime läbi, kuidas oma ettevõtteprofiili loomisega üldse alustada ning mida on oluline meeles pidada selle edasise haldamise juures. Samuti jagame nippe, kuidas oma profiili optimeerida ning Google otsingus teistest esile tuua.

Osalema ootame nii alles ettevõtlusega alustajaid kui ka juba tegutsevaid ettevõtjaid, kes soovivad oma äri veebis laiendada ja strateegilisemaks muuta.

Läbides selle koolituse:

  • oskad teha enda ettevõttele Google ettevõtteprofiili
  • tead, kuidas ja kust muuta ettevõtte kohta käivat infot
  • tead mille alusel Google ettevõtte profiile otsingus järjestab ja kuidas sina seda mõjutada saad

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav. 

Google ettevõtteprofiili aitab Sul luua iseõppinud praktik Hando Murumägi, kes on koolitanud sadu inimesi ja aidanud ise kümneid ettevõtteid nende profiilide haldamisel. Koolituse jooksul on võimalus Handole esitada küsimusi!

 

Hando Murumägi

Hando on iseõppinud praktik, kes hetkel töötab Pärnumaa Arenduskeskuses Pärnumaa turundusjuhina. Ta puutub igapäevaselt kokku väga erinevate ettevõtete ja nende probleemidega. Läbi aastate on Hando teinud endale selgeks erinevaid digiteemasid, et olla parem tellija või siis soovitu hoopiski ise ellu viia. Hando on koolitanud sadu ja aidanud ise kümneid ettevõtteid, kellel on olnud Google ettevõtteprofiiliga probleeme erinevatel teemadel alates sellest, et Google verifitseerimiskiri ei jõua kohale kuni selleni, et Google kaardil on ettevõtte profiile ühes kohas mitu tüki.  Pärnumaa Arenduskeskus on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet ning kodanikuühiskonda.

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine.

Millal?
14 märts / 2023
17:00-20:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
IVOL

Kohaliku omaalgatuse programmi ehk KOP-i 2023. aasta kevadvooru taotluste esitamine e-toetuse keskkonnas algab 01.03 ja tähtaeg on 03.04 kell 16.30.

Eelnev registreerumine pole vajalik, infopäeva ajal saab enda osaluse ära märkida korraldajate statistikakorje tarbeks.
Infopäevi ei salvestata.

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmi eesmärgi saavutamiseks toetatakse tegevusi, millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse, tõhusama koostöö tekkesse ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.
Programmiga soovitakse kaasa aidata tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimisele ning püsimisele.

Toetust saab taotleda meetmest „Kogukonna areng” (maksimaalne toetus 2500 eurot), millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse ja tõhusama koostöö tekkesse ning meetmest „Investeeringud ja kogukonnateenuste arendamine” (maksimaalne toetus 4000 eurot), millega panustatakse kogukonnale vajalike ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.

Omafinantseering peab olema 10% projekti kogumaksumusest.

Toetust saavad taotleda avalikes huvides tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, kus ei osale liikmena kohalik omavalitsus ega riik ja mille liikmetest äriühingud ei moodusta rohkem kui poole.

LISAINFO PROGAMMI KOHTA

Võta ühendust

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Võta ühendust

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine.

Millal?
08 märts / 2023
10:00-13:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
IVOL

Kohaliku omaalgatuse programmi ehk KOP-i 2023. aasta kevadvooru taotluste esitamine e-toetuse keskkonnas algab 01.03 ja tähtaeg on 03.04 kell 16.30.

Eelnev registreerumine pole vajalik, infopäeva ajal saab enda osaluse ära märkida korraldajate statistikakorje tarbeks.
Infopäevi ei salvestata

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmi eesmärgi saavutamiseks toetatakse tegevusi, millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse, tõhusama koostöö tekkesse ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.
Programmiga soovitakse kaasa aidata tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimisele ning püsimisele.

Toetust saab taotleda meetmest „Kogukonna areng” (maksimaalne toetus 2500 eurot), millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse ja tõhusama koostöö tekkesse ning meetmest „Investeeringud ja kogukonnateenuste arendamine” (maksimaalne toetus 4000 eurot), millega panustatakse kogukonnale vajalike ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.

Omafinantseering peab olema 10% projekti kogumaksumusest.

Toetust saavad taotleda avalikes huvides tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, kus ei osale liikmena kohalik omavalitsus ega riik ja mille liikmetest äriühingud ei moodusta rohkem kui poole.

LISAINFO PROGAMMI KOHTA

Võta ühendust

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Võta ühendust

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine.

Millal?
07 märts / 2023
14:00-17:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
IVOL

Kohaliku omaalgatuse programmi ehk KOP-i 2023. aasta kevadvooru taotluste esitamine e-toetuse keskkonnas algab 01.03 ja tähtaeg on 03.04 kell 16.30.

Eelnev registreerumine pole vajalik, infopäeva ajal saab enda osaluse ära märkida korraldajate statistikakorje tarbeks.
Infopäevi ei salvestata

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmi eesmärgi saavutamiseks toetatakse tegevusi, millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse, tõhusama koostöö tekkesse ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.
Programmiga soovitakse kaasa aidata tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimisele ning püsimisele.

Toetust saab taotleda meetmest „Kogukonna areng” (maksimaalne toetus 2500 eurot), millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse ja tõhusama koostöö tekkesse ning meetmest „Investeeringud ja kogukonnateenuste arendamine” (maksimaalne toetus 4000 eurot), millega panustatakse kogukonnale vajalike ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.

Omafinantseering peab olema 10% projekti kogumaksumusest.

Toetust saavad taotleda avalikes huvides tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, kus ei osale liikmena kohalik omavalitsus ega riik ja mille liikmetest äriühingud ei moodusta rohkem kui poole.

LISAINFO PROGRAMMI KOHTA

Võta ühendust

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Võta ühendust

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
KOV
Korteriühistu
TASUTA
MTÜ
Koolitus
Seminar
Sündmus
Est
Rus
Kohapeal

Ida-Virumaa arendusseminarid struktuurivahendite perioodi 2021-2027 regionaalarengu meetmete ettevalmistamiseks: ELAMUMAJANDUS

Registreerimine
Millal?
23 – 24 märts / 2023
09:30-17:00
Kus?
Tallinna mnt 13, Sillamäe
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
AHA Keskus

2023.a alguses toimuvad Ida-Virumaa arendusseminarid struktuurivahendite perioodi 2021-2027 regionaalarengu meetmete ettevalmistamiseks. Arendusseminaride laiem eesmärk on anda osalejatele ülevaade kohaliku tasandi teenuste, avaliku ruumi ja elamumajanduse arendamise ning muudatuste juhtimise kõige uuematest suundumustest ja tutvustada erinevate piirkondade häid praktikaid. Seminaride praktilises osas tegeletakse kavandatavate regionaalarengu meetmete projektidega, mida on võimalik valmistada ette struktuurivahendite perioodi 2021-2027 meetmetesse „Suuremate linnapiirkondade arendamine“, „Avalike teenuste arendamine“ või „Atraktiivne piirkondlik ettevõtlus- ja elukeskkond“. Seminarid on hea võimalus erinevate osapoolte koostöös arutleda nii omavalitsuste prioriteetide kui ka maakonnaüleste teemade üle.

Seminaride teemad:

1. Kohalikud teenused (Mihkel Laan, Jaan Urb), 12.-13. jaanuar 2023 – registreerumine lõppenud
2. Avalik ruum (Jiri Tintera, Kaie Kuldkepp, Anto Aasa), 16.-17. veebruar 2023- registreerimine lõppenud
3. Elamumajandus (Kaie Enno, Keiti Kljavin, Johanna Holvandus), 23.-24. märts 2023
4. Muudatuste juhtimise alused (Jaan Urb), 20.-21. aprill 2023

Osalejatel on võimalik osaleda mitmel erineval arendusseminaril ja igale seminarile toimub registreerimine eraldi.

Seminaril tagatakse soovijatele tõlge eesti-vene-eesti keelesuunal.

23.-24. märtsil toimuval „Elamumajandus“ seminari eesmärgid on: 

  • Milline on kohaliku omavalitsuse roll, võimalused ja vastutus elamumajanduse arendamisel ja kuidas seda koordineerida?
  • Milline on ajaloolise kvartalipõhise piirkonna tulevik kahanemise tingimustes?
  • Milline on teadmine Ida-Virumaa segregatsioonist ja kuidas planeerida valdavalt tööstuse jaoks rajatud monofunktsionaalsete linnakute tulevikku?
  • Kuidas tegeleda kahanemise juhtimisega eluaseme valdkonnas, kuidas organiseerida kohaliku omavalitsuse koostööd era- ja mittetulundussektoriga (korteriühistutega koostöös avaliku ruumi uuendamine, tühjenevate korterelamute teema jne)?
  • Millised on eluaseme valdkonna toetusmeetmed Kredexist?

Sihtrühm

Seminari „Elamumajandus“ sihtrühma kuuluvad Ida-Virumaa kohalike omavalitsuste ametnikud ja töötajad, valla- või linnavalitsuse ametnikud ja töötajad ning valla- või linnavolikogu liikmed, kelle tööülesanded või vastutusala on seotud linnaruumi ning üldise arengu teemadega ja arendusprojektide ettevalmistamisega. Samuti Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu (IVOL) ja Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus SA (IVEK) töötajad ning Ida-Virumaa linnapiirkondade (Jõhvi, Kohtla-Järve, Sillamäe ja Narva linnade) korteriühistute juhatuse liikmed.

Grupi suuruseks on arvestatud kuni 30 inimest.

Toimumise aeg, maht ja koht

Seminar toimub kahel päeval – 23. ja 24. märtsil 2023Ida-Viru Kutsehariduskeskuse SILLAMÄE õppehoones – Tallinna mnt 13, Sillamäe. Seminari kogumaht on 16 akadeemilist tundi. Lisaks on seminaril osalenud omavalitsustel soovi korral võimalik saada individuaalset nõustamist.

Seminar võidakse läbi viia ka virtuaalkeskkonnas, kui selleks peaks ilmnema vajadus.

 

Ajakava:

  1. päev: 9.45-17.00

9.30                     registreerimine

9.45-11.15          koolitus

11.15-11.30        paus

11.30-13.00        koolitus

13.00-13.45        lõuna

13.45-15.00        koolitus

15.00-15.15        paus

15.15-17.00        koolitus

 

  1. päev: 9.30-16.45

 

9.30-11.15          koolitus

11.15-11.30        paus

11.30-12.45        koolitus

12.45-13.30        lõuna

13.30-14.30        koolitus

14.30-14.45        paus

14.45-16.45        koolitus

 

Seminari teemad

  • Ülevaade eluaseme valdkonnast Ida-Virumaal: uuringud ja praktikad
  • Nüüdisaegse hea ruumi teoreetilised lähtekohad ja praktikad
  • KOV võimalused elamumajanduse suunamisel läbi strateegiliste dokumentide ja elanike kaasamise protsessi
  • KOV ja Kredex toetusvõimalused
  • Põhjalik Narva kogemuse käsitlus: Narva linnavalitsuse roll elamumajanduse arendamise koordineerimisel, segregatsioon Narva kontekstis, elamukvartalite arendamine kahaneva linna olukorras Narva uues üldplaneeringus 2035+, elamuvaldkonna alane koostöö era- ja mittetulundussektoriga, linna avaliku ruumi kaasajastamise põhimõtted.

Eeltoodud teemade avamine on seminari raames kavandatud praktilisel moel, kus vähemalt pool seminari ajast kulub väljakutsete praktilisele mõtestamisele, sh kaasa võetud projektiideede edasiarendamisele osalejate poolt ning ülejäänud aeg tutvustatakse asjakohaseid uuringuid, statistikat, teenuste kavandamise ja hindamise meetodeid ja tööriistu.

Koolitajad

Kaie Enno omab praktilist töökogemust arhitekti ja planeerijana ca 30 aastat, sh  6 aastat avalikus teenistuses (Kärdla linnaarhitekt, Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Ameti direktor). Viimased kolm aastat on Kaie juhtinud uue Narva üldplaneeringu 2035+ koostamist, olles erinevate töörühmade liige, seminaride ja koolituste läbiviija ca 200-le inimesele.

Keiti Kljavin omab tehnikateaduste magistrikraadi urbanistika valdkonnas. Ta on osalenud eksperdina erinevates kohaliku omavalitsuse ja riigi ruumilise planeerimise ja arengu projektides, nagu nt „Tühjenevate korterelamute projekt“, „Elukeskkonna rahulolu hindamise metoodika täiendusvõimalused ja andmete kasutamine säästva arengu suunamisel“ , „Narva linna taju-uuring noorte ja ettevõtjate ruumikasutuses“. Akadeemiline taust valdkonnas on Keitil üle 8 aasta, esiletõstmist väärib EKA-s loengukursus urbanistika ja sisearhitektuuri magistrantidele.

Johanna Holvandus on filosoofiadoktor inimgeograafia ja regionaalplaneerimise alal. Teadustöös uurib ta peaasjalikult seda, kuidas kujunevad linnapoliitikas ja -planeerimises erinevad koostöövõrgustikud. Kuigi  ta töötab  IT-sektoris analüütikuna, on erinevad ruumi teemad jätkuvalt hingelähedased. Mitmete projektide raames on Ida-Virumaa temaatika tuttav ja hingelähedane.

Eksperdina on kaasatud Ljudmila Peussa – KredEx Ida-Virumaa mittetulundusühenduste ja korteriühistute konsultant.

Nõustamine omavalitsustele

Osalevatel kohalikel omavalitsustel on võimalik seminari teemal saada 4 akadeemilist tundi individuaalset nõustamist iga KOV-i kohta. Juhul kui kohalik omavalitsus loobub teenusest või kasutab talle ettenähtud individuaalset nõustamist vähem kui 4 akadeemilist tundi, siis on teistel omavalitsustel võimalik eraldi kokkuleppel tundide arvu suurendada.

Veel oluline:

Seminaril tagatakse soovijatele sünkroon- ja järeltõlge eesti-vene-eesti keele suunal.

Lõunasöögid ja kohvipausid osalejatele on korraldaja poolt organiseeritud.

* Koolituse korraldajal on õigus teha vastavalt vajadusele muudatusi tegevuse läbiviimise, aja ja koha osas, sh otsustada tegevus läbi viia virtuaalselt. Muudatuste korral teavitab koolituse korraldaja osalejaid e-kirja teel.

 

Registreerimine

Seminarile saab registreerida riigitöötaja iseteenindusportaali (RTIP) avalikus vaates siin: https://www.riigitootaja.ee/rtip-public/trainings/details/1.109947 Registreerunu loetakse osalejaks pärast tema sihtrühma kuuluvuse kontrollimist. Kinnitus koolituskoha saamise või selle tagasilükkamise kohta saadetakse e-posti aadressile 2-3 tööpäeva pärast registreerimistähtaja lõppu.

Osalemise tingimused ja seminari maksumus

Arendusseminaril osalemine on sihtrühma kuuluvale registreerunud ja gruppi kinnitatud osalejale tasuta tingimusel, et osaleja osaleb seminaril vähemalt 75% mahus. See võimaldab saavutada seminari õpiväljundid nõutud tasemel.

Osaleja loetakse katkestajaks, kui ta pärast gruppi arvamist jätab tegevusele ilmumata, ei osale tegevuses ettenähtud mahus või teatab oma loobumisest vähem kui 5 tööpäeva enne sündmuse esimest toimumiskorda ja ei leia endale nõuetele vastavat asendajat. Kui gruppi kinnitatud osaleja loetakse katkestajaks, siis esitatakse selle osaleja asutusele arve ühe osaleja koolituskoha kulude ulatuses kuni 372,8 eurot (käibemaksuga) ning vastava osaleja asutusel (tööandjal) on kohustus arve seminari läbiviijale tasuda.

Seminaril osaleja vastutus ning kulude hüvitamine katkestamise korral

Seminarile registreerudes kinnitab seminaril osaleja, et tema ja tema asutus nõustuvad seminari läbimise tingimustega (sh katkestamisega kaasneva koolituskoha kulu tasumisega) ning osaleja osaleb seminaril mahus, mis on vajalik seminari eesmärgiks olevate teadmiste ja oskuste omandamiseks.

Mida teha, kui pärast kinnituse saamist selgub, et osavõtmine ei ole võimalik?

Palume teatada kirjalikult mitteosalemisest e-postil Kristin Piik’i (kristin.piik@rtk.ee) vähemalt 5 tööpäeva enne esimese seminaripäeva algust. Kui isik teavitab mitteosalemisest, siis püütakse osapoolte (osaleja asutus, koolituse läbiviija ja Riigi Tugiteenuste Keskus) koostöös leida loobujale seminari sihtrühma kuuluv asendaja.

 

Kontaktid

 

Seminari viib Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Rahandusministeeriumi tellimusel läbi Avaliku Halduse Arengukeskus OÜ.

 

Projektijuht Terje Schmidt (AHA Keskuse juhataja). Tel. 51 84 574, terje@ahakeskus.eewww.ahakeskus.ee (küsimused seminari sisu ja korraldusliku poole kohta).

 

Kristin Piik (Riigi Tugiteenuste Keskuse koolituste haldur). Kristin.piik@rtk.ee, tel. 663 1497 (küsimused seminarile registreerimise kohta).

Arendusseminari elluviimist kaasrahastab Euroopa Liit meetme tegevuse „Kohaliku ja regionaalse arendusvõimekuse tõstmiseks toetuse andmine“ raames ning riiklik kaasfinantseering on tagatud riigieelarvest.

KOV
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Eng
Eng
Kohapeal

Koolitus “Osalusuuringud – mis, miks ja kellele? ”

Registreerimine
Millal?
09 – 10 märts / 2023
10:15-17:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Mõttekoda Praxis on koostöös Lastekaitse Liidu ja Eestimaa Looduse Fondiga ellu viimas projekti “Kuulake meid! Osalusuuringud poliitikakujundamises”. Selle raames toimub 9.-10. märtsil 2023 Tallinnas (täpne asukoht selgumisel) koolitus, mis keskendub osaluspõhisele uurimisele haavatavate rühmade osaluse ja mõjujõu suurendamiseks. Praktiline sissejuhatav koolitus annab ülevaate, mis on osalusuuringute põhimõtted ning selliste projektide elluviimise sammud. Koolitust viivad läbi Joanna Howard (Institute of Development Studies) ja Elisabeth Kendrali (Praxis) ning see toob kokku nii avaliku sektori (I päev) kui ka kolmanda sektori esindajad (I ja II päev).

Töökeel: inglise, vajadusel sosintõlge eesti keelde
Toimumisaeg:
I päev: 9.03.2023 kell 10.15-17.00, vabaühenduste ja avaliku sektori esindajad
II päev: 10.03.2023 kell 10.15-17.00, vabaühenduste esindajad
Koolitus on tasuta.

NB! Eelregistreerumine ei tähenda automaatselt koolitusgruppi arvamist. Gruppi arvamisel lähtume osalejate eelregistreerimise järjekorrast, kuid suure huvi korral peame tegema osalejatest valiku, et tagada grupi mitmekesisus ja eri valdkondade esindatus. Koolitusrühma arvamise kinnitame hiljemalt 27. veebruariks. Kui juhtub, et sel korral ei saa sa osaleda, valmib projekti lõpuks ka praktiline eestikeelne juhendmaterjal osalusuuringute teemal.

Miks osaleda? Vabaühendustel, sh haavatavate rühmade esindusorganisatsioonidel ja nendega töötavatel praktikutel võimaldab osalustegevusuuringute kasutamine oma kogukonda ja sihtrühmi võimestada ning nende olukorrast paremini aimu saada. Poliitikakujundajatel võimaldab osalustegevusuuringute tellimine kodanikke poliitikakujundamisse juba selle kõige varasemates etappides – otsusteks tõenduspõhja loomisel – päriselt kaasata.

Loe osaluspõhise uurimise ja projekti kohta lähemalt siit: https://www.praxis.ee/tood/kuulake-meid-osalusuuringud-poliitikakujundamises/
Lisaküsimuste korral võta ühendust: Elisabeth Kendrali (elisabeth@praxis.ee)

Koolituse toimumist rahastab Aktiivsete Kodanike Fond.

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Infoseminar “Rahastusvõimalused vabaühendustele”

Ei vaja registreerimist
Millal?
10 märts / 2023
11:00-12:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

10 марта состоятся онлайн инсофесминары на тему возможностей финансирования некоммерческих организаций на русском и эстонском языках.

Темы семинара:

• Услуги  центров развития (MAK) для НКО
• mtyabi.ee – ваш проводник в пространстве гражданского общества
• Возможности финансирования некоммерческой организации/SA – членский взнос, пожертвование, спонсорство, получение собственного дохода, предоставление общественных услуг, поддержка проектов и мероприятий.

Семинары проведут консультанты НКО ЦУ Харьюский Центр Предпринимательства и Развития – HEAK Кюлли Воллмер, Эге Кирик и Анна Хейнсоо.

Предварительная регистрация не требуется!

Ссыла на семинар будет опубликована на странице HEAK

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Infoseminar vabaühendustele “Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kuulumise eelistest ja maksusoodustustest”. SALVESTUS JA MATERJALID

Registreerimine
Millal?
06 märts / 2023
14:00-15:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja kuulumine annab ühingule võimaluse saada tulumaksusoodustust annetustelt/kingitustelt, vastuvõtukuludelt ning maksta teatud tingimustel tulumaksuvabalt stipendiumeid.
Enne tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmise taotluse esitamist tasub ühingul kaaluda, kas nimekirjas olemine on ühingu tegevuseks vajalik sest lisaks teatud maksusoodustustele tekivad ühingutel ka täiendavad kohustused.

Infoseminaril “Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kuulumise eelistest ja maksusoodustustest” antakse ülevaade, millised on maksusoodustused nimekirjas oleval ühingul ning kes ja kuidas nimekirja kantakse ning millal ühingud sealt kustutatakse.

Infoseminari viivad läbi Regina Varret, maksude osakonna peaspetsialist, Maksu-ja Tolliamet ning Roland Jaamu, konsultant, Maksu-ja Tolliamet.

Infoseminar toimub ZOOM keskkonnas.

Registreerimine kuni 05.03.2023

MATERJALID:

Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja kandmine

Mittetulundusühingu maksustamine

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Rus
Veebipõhine

TASUTA infoseminar: TikTok kui turunduskanal (vene keeles)

Registreerimine
Millal?
05 juuni / 2023
14:00-15:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Kelle jaoks sobib TikTok? TikTok reeglid, algorütmid ja sisu loomine

Infoseminari viib läbi: Darja Pastak, Tervisliku turunduse kool Paprika

See projekt viiakse ellu koostöös Briti Nõukoguga Eestis sotsiaalse sidususe toetamiseks People To People Cultural Engagement programmi raames. Lisainfo Briti Nõukogu töö kohta Eestis: britishcouncil.ee

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Rus
Veebipõhine

TASUTA infoseminar: Google ja Youtube reklaam, Google Analytics (vene keeles)

Registreerimine
Millal?