Ida-Viru Ettevõtluskeskus

piirkondlik arengumootor

TASUTA
MTÜ
Est
Kohapeal

Liikmete värbamise ja hoidmise koolitus vabaühendustele

REGISTREERU
Millal?
26 aug. / 2023
11:00-15:30
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid liikmete värbamise ja hoidmise koolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 26. augustil, kell 11.00-15.30 Euroopa Liidu Maja konverentsiruumis (Rävala pst 4, Tallinn).

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised ja oskused sellest, kuidas leida organisatsiooni uusi liikmeid ning neid hoida. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannatest. Koolituse lõpuks on osalejal baasteadmised ja esialgne plaan, kuidas uute liikmete värbamise protsessi läbi viia ning kaasata liikmeid nii, et nad oleksid organisatsioonis aktiivsed ja tahaksid panustada.

Koolitust viib läbi värbamisspetsialist ja JCI Estonia liige Katre Laan, kes on värbamisega tegelenud sellistes ettevõtetes nagu CV Online, birkle IT ja Starship Technologies. Hetkel juhib Katre ettevõttes Konecranes globaalset värbamismeeskonda ning värbab koos meeskonnaga uusi talente üle maailma. Vabal ajal panustab ta JCI-s projektijuhina ning koordineerib ja tutvustab rahvusvahelisi koostöövõimalusi oma meeskonnaga kohalikele JCI liikmetele.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.

Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.

Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks. Hüvitatakse vaid bussi- või rongipiletite kulu.

Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees

Alustav
TASUTA
MTÜ
Noored
Est
Eng
Rus
Kohapeal

Prototron kutsub: Töötage välja oma äriidee!

Swedbanki, TalTechi ja Tehnopoli asutatud Sihtasutus prototron on juba üle 11 aasta aidanud inimestel kümnetest riikidest oma ideid realiseerida ja investeeringuid kaasata.

Registreeru
Millal?
08 – 16 juuni / 2023
Kus?
Ida-Virumaa
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Prototron

Töötage välja oma äriidee!

 

Ideearendusfond prototron tuleb Ida-Virumaale toetama piirkonna elanike ideid.

Swedbanki, TalTechi ja Tehnopoli asutatud Sihtasutus prototron on juba üle 11 aasta aidanud inimestel kümnetest riikidest oma ideid realiseerida ja investeeringuid kaasata.

Selle aja jooksul on sihtasutus toetanud 98 ideed kokku 1,3 miljoni euro eest. Fondi edulugude hulka kuuluvad sellised tuntud ettevõtted nagu Lingvist, Tuul (CoModule), Bikeep, Vool, Fooddocks jt.

Paljud edukad ettevõtted on osalenud prototroni haridusprogrammis, mis on õpetanud neile toote pakkimist, ärimudeli loomist, investoritele ettekande ettevalmistamist ning milliseid samme on vaja astuda, et projekt edukalt ellu viia. Sellel kevadel jõuab Prototron Ida-Virumaale, et aidata piirkonna elanikel oma ideid sõnastada, vormistada ja pakendada täisväärtuslikeks projektideks, mis väärivad elluviimist.

See toimub eesootavate võimaluste raames, mis hõlmavad vahendite leidmist “Õiglase Ülemineku” fondidest või muudest kättesaadavatest rahastamisallikatest. Kui sul on idee, siis kindlasti tasub sul osaleda selles tasuta programmis. Kui sul aga ideed pole, siis on sul vaja osaleda, et saada teadmisi, tutvusi ning võib-olla leida idee, mis aitab sinu piirkonnas elu paremaks muuta. Prototroni programm Ida-Virumaal koosneb õppemoodulitest ja ideede esitlemisest üritusel Supp, mis toimub Startup Estonia korraldusel Narvas OBJEKTi keskuses.

8. juunil toimub äriideede otsimise ja sõnastamise haridussessioon Jõhvis,
9. juunil toimub äriideede otsimise ja sõnastamise haridussessioon Narvas.

13. juunil toimub Jõhvis haridussessioon, kus aidatakse teil kirjeldada ärimudelit ja leida lahendus prototüübile,
14. juunil toimub Narvas haridussessioon, kus aidatakse teil kirjeldada ärimudelit ja leida lahendus prototüübile.

16. juunil toimub Narvas OBJEKTi keskuses lõppharidussessioon, kus aidatakse teil koostada esitlust ja valmistuda idee kaitsmiseks. Ja 16. juuni õhtul on teil võimalus esitleda oma ideed Supp ürituse raames, et saada esimene toetus summas 500 eurot.

Programmi toetab Startup Estonia ja see on täiesti tasuta.

Programmis osalemiseks täitke palun allolev vorm.

REGISTREERU

KOV
Korteriühistu
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Hübriid (Veebipõhine + Kohapeal)

Vabaühenduste arengupäev

REGISTREERU
Millal?
14 juuni / 2023
10:30-16:00
Kus?
Tartu
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
KÜSK

14. juunil 2023 kell 11.00-16.00 toimub Tartus, Tähtvere Avatud Naistekeskuses arengupäev vabaühendustele teemal „Kodanike kaasamine ja osalemine vabaühendustes“. Palun tutvu sündmuse kavaga ja registreeru hiljemalt 6. juunil siin. Sündmus on kõigile tasuta.

Päevakava

10.30 Kogunemine ja hommikukohv

11.00 Tervitused ja tutvumisring

11.30 Pille Rives, Tähtvere Avatud Naistekeskuse juhatuse liige jagab keskuse lugu

12.00 Martin A. Noorkõiv, sihtasutus Domus Dorpatensis ehk DD tegevjuht ja juhatuse liige jagab kuulajaga kogemust ja vastab kolmele küsimusele: Kuidas DD on viimase 10 aasta jooksul vabatahtlikke kaasanud? Kuidas töötajate-vabatahtlike kogukonda luua ja arendada? Mida kogukondlikkus vabaühenduses tähendab?

13.30 lõuna buffee kohapeal

14.30 Katre Tamm, KÜSK kodanike, võrdõiguslikkuse, õiguste ja väärtuste programmi CERV koordinaator tutvustab kodanike kaasatuse ja osaluse toetusmeetme avatud taotlusvooru

15.00 Tea Jänes, KÜSK koordinaator tutvustab KÜSK arenguhüppe taotlusvooru

15.20 Kadri Pau, Tartu vabaühenduste konsultant, Tartu Ärinõuandla räägib oma kogemusest vabaühenduste nõustajana

15.40 Küsimused ja vastused. Lõpuring

16.00 Päeva lõpp

KOV
Korteriühistu
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Veebipõhine

Riiklik ohuteavitus ei ole spämm!

REGISTREERU
Millal?
23 mai / 2023
18:00-19:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Tasuta veebikoolitusel saad teada:
➢ Mis imeasi on EE-Alarm.
➢ Millist infot annab riigiinfo tel 1247.
➢ Mida teha kuuldes sireeni.
➢ Milliseid infokanaleid kriisi ajal usaldada ja kuidas ära tunda väärinfot.
➢ Mis kasu on “Ole Valmis!” äpist.
➢ Millised patareid sobivad raadiosse.
Veebikeskkonnas MS Teams toimuval koolitusel esinevad oma ala parimad asjatundjad päästeametist ja siseministeeriumist.
Pärast registreerumist saadetakse Teile link, mis võimaldab koolitusega liituda.
Osalejate vahel loositakse välja dünamoga raadio. 🙂
Kohtumiseni!
KOV
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Est
Veebipõhine

Koosloome: Kuidas luua kaasamisele ühtne raamistik?

REGISTREERU
Millal?
24 mai / 2023
15:00-16:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Kuidas luua kaasamisele ühtne raamistik?
Neil teemadel arutlevad ja ootavad just Sind kaasa mõtlema Maris Jõgeva, Toomas Haidak ja Liis Vahter.
Ettekande kaasamise teekaardist teeb Teele Pehk.
Vebinar toimub 24.mail kell 15.00 – 16.30 Zoom keskkonnas.
Osalemine on tasuta. Aktiivseks osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdrOtUnQ2z…/viewform…
Viimaste aastatega on koosloome arenenud sihtrühma kaasavatest töötubadest uudseks avaliku sektori juhtimisviisiks, mille eesmärgiks on koos strateegiliste partneritega avaliku hüve defineerimine ja loomine. Vebinaride sarjaga tutvustab Sotsiaalse Innovatsiooni Labor koosloome erinevaid tahke.
Vebinaride sarja toetab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.
Sotsiaalse Innovatsiooni Labor on sõltumatu vabaühendus, mis töötab koos avaliku sektori, kohalike omavalitsuste, teadusasutuste ja vabaühendustega, et lahendada probleeme, mis eeldavad erinevate osapoolte aktiivset koostööd ehk koosloomet.
Rohkem infot:
evelin@koosloome.ee
KOV
TASUTA
ONLINE
MTÜ
Infopäev
Konkurss
Est
Veebipõhine

Siseministeeriumi innovatsioonifondi infotund

REGISTREERU
Millal?
22 mai / 2023
13:00-14:30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 EUR
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Siseministeerium avab kodanikuühiskonna innovatsioonifondi taotlusvooru, mis annab täiendava võimaluse elanike kaitse tõstmiseks kohalikul tasandil.

Taotlusvooru kogueelarve 2023. aastal on 875 000 eurot ning see avatakse kasutamiseks kohaliku omavalitsuse põhiselt. Iga kohaliku omavalitsuse kohta on määratud maksimaalne toetussumma, mille piires on mittetulundusühingutel (MTÜ) ja/või seltsingutel võimalus taotlusi esitada.

Innovatsioonifondist toetatakse kogukondade elanikkonnakaitse arutelude korraldamist, vajaduste väljaselgitamiseks ja elluviimiseks plaani koostamist, plaani ühist elluviimist KOV ja kogukonna, seltside või MTÜ-de abil või teenuste tellimist ja inventari soetamist.

Näiteks võib fondist küsida toetust kriisimeeskondade ja -rollide plaani koostamiseks, evuakuatsioonikohtade korrastamiseks, seltsimaja varugeneraatori soetamiseks jne.

Tule kuula infotunnis lähemalt, milleks ja kui palju toetust saab küsida! Selgitame toetuse saamise protsessi ning vastame taotluse esitamisega seotud küsimustele.

Virtuaalne infotund toimub 22. mail kell 13.00-14.20. Osalejatele saadetakse MS Teamsi link pärast registreerumist.

Ootame infotunniga liituma kõiki KOV esindajaid, seltse, MTÜ-sid ja aktiivseid kodanikke, kes soovivad saada infot elanikkonnakaitse parandamisest ja kogukonna kriisivalmiduse tõstmise võimalustest.

Arutelu
TASUTA
Alustav
Tegutsev
OFFLINE
ONLINE
Ettevõtja
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Infopäev
Konverents
Sündmus
Eng
Est
Kohapeal

Konverents EduFest

Registreerimine kuni 10 mai 2023
Millal?
11 mai / 2023
9:00-17:00
Kus?
Öpiku maja (Valukoja 8), Ülemiste City
Kui palju maksab?
tasuta
Korraldaja
Taltech
Tallinna Ülikool

EduFest on võimalus ühe päeva jooksul kuulata erinevate tipp-tegijate ettekanded tuleviku teemadel – uuemate uuringute ülevaated, põnevad teadusmaailma saavutused, tulevikulahendused jne. Lühikesed, 45-minutilised teadmisampsud ning arutelud ja posteresitlused just sinu valitud teemadel – psühholoogiast tuleviku tehnoloogiateni.

Kokku toimub max 4×8=32 teadmisampsu kokku kaheksas sessioonis, igas sessioonis on võimalik valida nelja erineva teema ja esitaja vahel. Sessioonide vaheajal saab jätkata diskussioone ettekandjatega, tutvuda tulevikutegijate posteritega ning vahetada kolleegidega mõtteid kuuldu üle. Otse loomulikult on kogu aeg käepärast kohv, tee ja suupisted.

 

Lisainfo ja Registreerimine

TASUTA
Alustav
OFFLINE
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Seminar
Konverents
Sündmus
Eng
Est
Veebipõhine

Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime konverents INDUSTRY 5.0

Registreeri
Millal?
04 apr. / 2023
09:00-19:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
free
Korraldaja
EASi ja KredExi ühendasutus
AIRE klubi
Taltech

Eesti tööstusettevõtetel on murrangulised ajad.

Energiakriis ja väljakutsed tarneahelates tõstatavad küsimuse, kui kestlikud on meie tööstusettevõtted ja kuidas olla kohal ja konkurentsivõimeline veel ka aastate pärast.

Sest kestlikkus tagab kestmajäämise.


Selleaastase sündmuse fookuses on kestlikkus selles laias tähenduses:

  • Kuidas ärimudelid tulevad toime tarneahelate väljakutsetega?
  • Kas tehnoloogia on piisavalt energiasäästlik?
  • Milline on juhtide ja personali võimekus muutustega kohaneda?
  • Kuidas vastame kasvanud keskkonnanormidele?
  • Mil moel saab riik toetada tööstusettevõtete kestlikkust?
  • Kuidas tagada teadustöö järjepidev rakendamine tööstuses?
  • Kuidas on koostöös mujal kriise lahendatud?
  • Industry 5.0 toob kokku Eesti tööstuse kogukonna ja keskendub praktilistele teemadele, mis annavad ideid ja inspiratsiooni tegutsemiseks kohe. Lisaks Eesti tublimatele kuulame praktikuid mujalt ja õpime nende lugudest. Vabamas vormis suhtlemist pakub päevase programmi järgne AIRE-klubi.

 

Konverents toimub 9. korda ja selle korraldajad on AIRE, MKM, TalTech, EAS, ITL ja Confent.

 

TOIMUMISKOHT JA -AEG
Konverents toimub 4. mail 2023 Radisson Blu Hotel Olümpias (Liivalaia 33, Tallinn) ning virtuaalselt.

INFO ja REGISTREERIMINE

TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Seminar
Est
Veebipõhine

HETKE JA TULEVIKU OLUKORD ROBOTISEERIMISES EESTIS JA MAAILMAS – ARUTELU EKSPERDIGA

Osalema oodatud on väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse (EMTAK C) ja tootmisettevõtted.

Registreeru
Millal?
03 mai / 2023
14:15-16:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
AIRE klubi
3 mai, 14:15 – 16:30

HETKE JA TULEVIKU OLUKORD ROBOTISEERIMISES EESTIS JA MAAILMAS – ARUTELU EKSPERDIGA

Millises seisus on robotiseerimine Eesti tööstuses hetkel ja kuhu soovime jõuda tulevikus? Robotite kaasamine muudab tootmisprotsessi kiiremaks ning töökindlamaks, maksimeerides seeläbi töövoogu. Osaledes veebinaril “Hetke ja tuleviku olukord robotiseerimises Eestis ja maailmas – arutelu eksperdiga” saad teada, kuidas tööstusrobotite kaasamisel kasvatad oma ettevõtte konkurentsivõimekust. 3. mail toimuval veebinaril astuvad üles valdkonna spetsialistid, kes annavad ülevaate Eesti hetke ja tuleviku olukorrast robotiseerimises.

Veebinaril osalemisel saab ettevõte vähese tähtsusega abi (VTA) 200€ ulatuses osaleja kohta.

SIHTGRUPP

Osalema oodatud on väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse (EMTAK C) ja tootmisettevõtted.

Kursused on suunatud tööstusettevõtete töötajatele, kes soovivad tutvuda tootmise digitaliseerimise võimaluste ning tööstusrobotitega (tööstusjuhid, insenerid, töödejuhatajad, automaatikud, mehhatroonikud, tehnikud ja lukksepad ning tööstusoperaatorid ja toodete valmistajad, sh laotööline, elektrik, IT-spetsialistid jne).

Veebinari viib läbi Eesti Maaülikooli kogenud tootmistehnika valdkonna lektor Indrek Virro.

Lisaks Indrekule võtavad sõna oma ala eksperdid:

1) Mehhaanika insener Peeter Sekavin, kes on Demek CNC juhatuse esimees. Demek CNC tegeleb metallitöötlemispinkide tarne ning hooldusega, kuid ka pakuvad automatiseerimise lahendusi. Robotitega on tegelenud Peeter Sevakin aastast 2004 ning tänaseks on koostöörobotite Universal Robots ja Mobile Industrial Robots esindaja Eestis ja Baltikumis.

2) Kristjan Türk, Foxway OÜ tehnoloogia ning arendusosakonna juhataja. Osakonna põhiline ülesanne on leida, arendada ja implementeerida nii uusi tootmistehnoloogiaid eesmärgiga suurendada ettevõtte ressursitõhusust kui ka uusi seadmete remondi tehnoloogiaid. Karjääri jooksul on Kristjan Türk tegelenud põhiliselt tööstusliinide projekteerimise ja arendamisega.

3) Ken Varik, Atemix Tööstusautomaatika asutaja ja Woboton OÜ tegevjuht

TEEMAD

1. Maailma ja Eesti robotiseeritavus arvudes;
2. Enam kasutuses olevate tööstusrobotite tüübid ja tootjad
3. Arutelu spetsialistidega: Eesti robotiseerimise trendid ja robotiseerimise otstarbekus.

Veebinaril osalenu teab:
• tööstusroboteid nii liigituse kui tootjapõhiselt;
• robottiheduse näitaja olemust;
• robotiseerimsie tuleviku võimalusi Eesti kohta.

Koolituse täismahus läbijad saavad Eesti Maaülikooli täiendkoolituse tõendi.

Koolitusele registreerumise lõpp tähtaeg on 28. aprill 2023.

OSALEMISE TINGIMUSED

 

• Kursusel osalemise tingimuseks on AIRE digiküpsuse hindamise ankeedi täitmine oma tööstusettevõtte kohta. Täpsem info saadetakse pärast registreerumist e-mailile.
• Kursuse toimumiseks on minimaalne osavõtjate arv 15.
• Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest.
• Kursusel osalemine on tasuta sihtgrupi ettevõtetele, kellel on vaba vähese tähtsusega abi (VTA) limiiti (abi andmise piirmäär on 200 000 eurot ettevõtja kohta kolme majandusaasta jooksul).
• Kursusel osalemisel antakse ettevõttele riigi poolt VTAd 200 euro ulatuses, osaleja kohta.
• Kursusele registreerumisega annab ettevõte loa kasutada VTA jääki osalemiseks, mis ei kuulu tagastamisele koolitusel mitteosalemisel või katkestamisel. *Osalus on võimalik tühistada kuni 10 tööpäeva enne algust, saates kiri e-mailile koolitused@aire-edih.eu .
• Soovi korral on võimalik kursusel osaleda (sh suurettevõtetest töötajad) ka arve alusel. E-mailile saadetud arve tuleb tasuda enne kursuse algust arvel märgitud maksetähtajaks.

KOOLITAJAD

Eesti Maaülikool kuulub põllumajanduse ja metsanduse valdkonnas maailma 100 parima ülikooli edetabelisse, olles 65. kohal (QS World University Rankings by Subject 2022). Rahvusvahelises edetabelis asub maaülikool 1000 parima ülikooli seas, olles kohtadel vahemikus 801 – 1000 (Times Higher Education 2022). Maaülikool kuulub taime- ja loomateaduste ning keskkonna ja ökoloogia valdkonnas maailmas 1% enim viidatud teadusasutuste hulka(Clarivate Analytics).
Meie vastutus seisneb põllumajanduse ja maamajanduse, metsanduse, keskkonnateaduste, veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse, tehnika- ja inseneriteaduste koostoimes. Maaülikool loob ja jagab teadmisi biomajanduse edendajatele looduse ja inimese hüvanguks.
Modernses ülikoolilinnakus õpib ligi 3000 tudengit ning töötab enam kui 900 inimest, kellest umbes pooled teevad rahvusvahelisel tasemel teadus- ja õppetööd.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Seminar
Est
Veebipõhine

SEMINAR: ETTEVÕTTE DIGIVÕIMEKUSE JA DIGIVAJADUSE ANALÜÜS NING VAJALIKE ARENDUSTEGEVUSTE PLANEERIMINE

Oodatud on väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse ettevõtted (EMTAK C). Suurettevõtetest osalejatele üksikud kohad.

Registreeru
Millal?
10 mai / 2023
10:00-13:15
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
AIRE klubi
10 mai, 10:00 – 13:15

ETTEVÕTTE DIGIVÕIMEKUSE JA DIGIVAJADUSE ANALÜÜS NING VAJALIKE ARENDUSTEGEVUSTE PLANEERIMINE

AIRE (AI & Robotics Estonia) kutsub veebinarile, kus tutvustatakse ettevõtte digitaliseerimise analüüsi, digitaliseerimise vajadust ja mõju ettevõttele ning kuidas ettevõtte olemasolev ja vajalik digitaliseerimise tase mõjutavad ettevõtte arendustegevuste planeerimist.

Veebinaril osalemisel saab ettevõte vähese tähtsusega abi (VTA) 200 € ulatuses osaleja kohta.

SIHTGRUPP

Oodatud on väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse ettevõtted (EMTAK C). Suurettevõtetest osalejatele üksikud kohad.

Kursus on suunatud tööstusettevõtete töötajatele, kes soovivad tutvuda ettevõtte digitaliseerimise ja automatiseerimise võimalustega, saada teavet digianalüüsist ja digitaliseerituse taseme mõjust ettevõtte arengule. Ametialadel: ettevõtte juhid, tööstusjuhid, arendusjuhid, insenerid, IT-spetsialistid jne. Veebinari viib läbi Tehnoloogia Arenduskeskusest IMECC prof. dr. Jüri Riives.

EESMÄRK

Omandada teadmised ettevõtte digitaliseerimise, automatiseerimise ja paindlikkuse olemusest ja vajadusest ning saada teadmisi ettevõtte, kuidas selle alusel planeerida arendustegevusi, kasutades erinevaid digitaliseerimise ja/või automatiseerimise lahendusi.

TEEMAD

 

1. Automatiseerimine, digitaliseerimine, paindlikkus – olemus ja mõju ettevõttele
2. Ettevõtte digivõimekuse hindamine ja tulemuste tõlgendamine
3. Arendustegevuste vajalikkus tulenevalt digianalüüsi tulemustest ja ettevõtte ärimudelist
4. Digitaliseerimise / automatiseerimise arendused ettevõttes

Veebinari edukal läbimisel saavad osalejad teadmised:
– Digitaaltootmine ja tootmise digitaliseerimine
– Erinevad digitaliseerimise lahendused, tuginedes standarditele ISA ANSI 95.00 – xx ja ISO
– Digitaaltootmise kompleksne arendus, tuginedes rahvusvaheliselt tuntud mudelile RAMI 4.0
– Ettevõttekeskse digianalüüsi protsessi olemus ja saadavad tulemused ning nende praktilise kasutamise võimalused
– Oskused hinnata olukorda ettevõttes ning näha seoseid ettevõtte tulemusnäitajate ja protsesside digitaliseerituse / automatiseerituse tasemete vahel
– Ettevõtte ärimudeli toimivuse hindamine ja selle täiustamise ja parendamise võimalused, tuginedes ettevõtte protsesside digitaliseerimisele / automatiseerimisele

Veebinari on-line täismahus läbijad saavad IMECCi täiendkoolituse tõendi.

Veebinarile registreerumise tähtaeg on 8. mai 2023. a. Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust: +372 501 0107 Jüri Riives (sisulised küsimused) või telefonil +372 5645 8870 Kaia Lõun (korralduslikud küsimused) või koolitused@aire-edih.eu.

Rakenda digivõimekuse analüüsi tulemusi ettevõtte tulemuslikkuse parandamiseks!

AJAKAVA

Kolmapäev, 10.mai 2023, Microsoft Teams
10.0 – 10.45 Teema 1: Automatiseerimine, digitaliseerimine, paindlikkus
• Olemus, mõisted, mõju ettevõttele
• Praktilised rakendusnäited
• Teemakeskne diskussioon

10.45 – 11.30 Teema 2: Ettevõtte digivõimekuse hindamine
• Digivõimekuse hindamine (DMA – Digital Maturity Assessment)
• Ettevõtte digivõimekuse hindamise tulemuste tõlgendamine
• Võimalike kitsaskohtade tekkevõimalused
• Teemakeskne diskussioon

11.30 – 11.45 PAUS

11.45 – 12.30 Teema 3: Arendustegevuste vajalikkus tulenevalt digivõimekuse hindamise tulemustest ja ettevõtte ärimudelist
• Kuidas analüüsi tulemusi suunata tulemuslikkuse parandamisele ettevõttes
• Teemakeskne diskussioon

12.30 – 13.15 Teema 4: Digitaliseerimise / automatiseerimise arendused ettevõttes
• Võimalikud digitaliseerimise / automatiseerimise lahendused ettevõttes
• Praktilised näited
• Teemakeskne diskussioon

OSALEMISE TINGIMUSED

• Registreerudes Fienta kaudu, saadame täpsema info osalemise kohta Teie e-mailile.
• Koolitusel osalemise tingimuseks on AIRE digiküpsuse hindamise ankeedi täitmine oma tööstusettevõtte kohta (VTA 600 eur). Digiküpsuse hindamise peavad läbima ettevõtted, kes ei ole varasemalt AIRE teenustes osalenud või kellel AIRE projekti raames (alates 01.07.2022) on digiküpsuse hindamisest möödas üle aasta. Digiküpsuse hindamise nõustamisteenus aitab kaardistada Sinu ettevõtte tugevused, kitsaskohad ning nende mõju ettevõtte tegevusele.
• Veebinari toimumiseks on minimaalne osavõtjate arv 15.
• Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest.
• Veebinaril osalemine on ilma täiendava tasuta sihtgrupi ettevõtetele, kellel on vaba vähese tähtsusega abi (VTA) jääki (piirmäär on 200 000 eurot ettevõtja kohta kolme majandusaasta jooksul).
• Veebinaril osalemisel antakse ettevõttele riigi poolt vähese tähtsusega abi (VTA) 200 € ulatuses osaleja kohta.
• Veebinarile registreerumisega kinnitab ettevõte luba kasutada VTA jääki osalemiseks, mis ei kuulu tagastamisele koolitusel mitteosalemisel (ette teatamata või ettetatamisel vähem kui 10 tööpäeva enne algust) või katkestamisel.
• Soovi korral on võimalik kursusel osaleda ka tasudes arve alusel (sh suurettevõtete töötajad). E-postile saadetud arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.

KOOLITAJA

Jüri Riives on IMECC OÜ asutaja ning Tallina Tehnikaülikooli professor. Jüri on olnud pikka aega (1999-2009) Eesti Masinatööstuse Liidu juhatuse esimees. Jüril on suur ettevõtluskogemus, ta on ekspert tööstusrobootika, digitaliseerimise, kulusäästliku tootmise (sh Lean) ja tööstuse ärimudelite arenduses.

 

TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Tekstide kirjutamise ABC

Registreeru
Millal?
17 – 31 mai / 2023
14:00-15:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova
Vabaühenduste kommunikatsioonijuhid ja teised, kes erinevaid tekste kirjutavad, on oodatud kaheosalisele veebiseminarile Tekstide kirjutamise ABC.
Tekstide kirjutamine on õpitav. Paljude turundus- ja kommunikatsioonitekstide kirjutamiseks on kindlad reeglid. Kui sa neid printsiipe tead, on sul palju lihtsam tekste kokku panna.
Seminarid viib läbi Triin Nõu.
Osalemiseks pane end kirja siin: https://forms.gle/YVrCanr3q5ofBf2C6.
Veebiseminari lingi saadame registreerunutele meilile.
✏️ 17. mail kell 14.00-15.30 Tekstide kirjutamise ABC – sotsiaalmeedia ja kodulehe tekstid
Räägime sellest, mida sotsiaalmeedia tekstide kirjutamisel silmas pidada; mis info peaks kindlasti kodulehel olema; kuidas kiiremini ja paremini kirjutada.
✏️ 31. mail kell 14.00-15.30 Tekstide kirjutamise ABC – pressiteade ja blogipostitus
Vaatame lähemalt, kuidas kirjutada pressiteadet, blogipostitust ja arvamuslugu.
Koolitajast
Triin on vabakutseline kommunikatsioonispetsialist ja copywriter. Ta aitab igapäevaselt ettevõtetel, organisatsioonidel ja loovisikutel turundus- ja kommunikatsioonitekste kirjutada ja levitada.
Enne vabakutseliseks hakkamist töötas Triin mitu aastat Eestimaa Looduse Fondis ning oli ajakirjade Eesti Loodus, Eesti Mets ja Horisont tegevtoimetaja.
Veebiseminaride korraldamist toetab Aktiivsete Kodanike Fond.
Alustav
TASUTA
OFFLINE
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Infopäev
Est
Veebipõhine

GDPR meiliturunduses

järgi seaduseid ja saavuta edu!

Registreeru
Millal?
17 mai / 2023
10:00-12:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Aleksandra Leštšuk

GDPR meiliturunduses:
järgi seaduseid ja saavuta edu!

Aja jooksul on internetis kehtivad reeglid ja eeskirjad muutunud, et sobituda seda kasutavate inimeste vajaduste järgi. Kõikjal maailmas on järjest enam hakatud reguleerima andmete kogumist ja jagamist, mille eesmärgil on kehtestatud erinevad seadused. Selles valdkonnas on ELi üheks olulisemaks seaduseks 2016. aastal jõustunud isikuandmete kaitse üldmäärus ehk GDPR (General Data Protection Regulation). Siiski ei tea paljud ettevõtted endiselt, kuidas selle nõudeid rakendada. Kuna tegemist on üliolulise aspektiga, millega peab iga ettevõte turunduses arvestama, siis ulatame sulle abikäe!

Smaily ja Hedman viivad ühiselt läbi tasuta veebinari, mille abil saad selge ülevaate GDPRist ja hiljutistest arengutest andmekaitse valdkonnas.

Üritus toimub 17. mail, kell 10.00-12.00

 

 

Peatume pikemalt järgmistel teemadel:

 

  • Nõusolek. Mis on vajalikud elemendid kehtiva nõusoleku saamiseks? Millal on vaja nõusolekut, millal on õigustatud huvi kasutamine turunduseks lubatud ning millistel tingimustel võib eelneva nõusolekuta turundusmeile saata?
  • Erinevate andmete kasutamine. Millistel juhtudel on lubatud kasutada äriregistri andmeid turunduse eesmärgil? Milliseid eriliigilisi isikuandmeid ei tohi Smailys kasutada ja miks?
  • Edu tagamine kvaliteediga. Kuidas oma kliendibaasi korrektselt puhastada, et suurendada uudiskirjade avamise määra ja vähendada andmekaitsealaseid riske?
  • Päringud. Kuidas reageerida andmekaitsealastele päringutele?
  • Lähemalt küpsistest. Kuidas kasutada oma veebilehel küpsiseid? Head ja halvad näited küpsiste kasutamisest veebilehtedel.
  • E-poed. Mis juhtub, kui e-poe kasutustingimustesse on peidetud nõusolek? Kuidas käsitleda eelnevalt antud nõusolekuid ja sarnaste toodete või teenuste pakkumist?
  • B2B & B2C. Millised on B2B turunduse erisused ja mida tuleks vältida füüsilisele isikule suunatud turunduse puhul?
  • Püsi paar sammu ees! Mis on GDPR-i valdkonna tulevikusuundumused ja karmistuvad nõuded? Kas sinu organisatsioon vajab andmekaitsespetsialisti (DPO) ja kas võiksid seda teenusena sisse osta?

Lisaks tulevad jutuks mitmed muud GDPRiga seotud teemad. Veebinar toimub küsimuste-vastuste stiilis, kus küsijateks on Smaily meiliturunduse platvormi tegevjuht ja asutaja Erkki Markus ja turundusdirektor Tanel Rand ning vastajaks andmekaitse nõunik Andres Ojaver advokaadibüroost Hedman. Ka sinu küsimused GDPRi ja andmekaitse osas on oodatud – pane need kirja alloleva registreerumisvormi küsimuste lahtrisse.

 

Liitu veebiseminariga ja kindlusta, et ka sinu ettevõtte turundustegevus oleks seaduspärane. 

TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Koosloome: kaasamisest sisulise koostööni. Kuidas luua kogukonnas koosloomeks vajalikku usaldust

Registreeru
Millal?
19 apr. / 2023
15:00-16:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova

Usaldus on koosloome ja koostöö nurgakivi. Usalduse loomine väga erineva tausta, huvide ja vajadustega inimeste seas ei ole aga lihtne ülesanne.
Kuidas luua ja hoida kogukonnas koosloomeks ja koostööks vajalikku usaldust?

Mis on sellega seotud suuremad väljakutsed ja kuidas neid ületada? Neil teemadel arutleb ja ootab just Sind kaasa mõtlema SiLabi koosloomejuht ja teenusedisainer KAIE KOPPEL.

Vebinar toimub 19.aprillil kell 15.00 – 16.30 Zoom ja Miro keskkonnas. Osalemine on tasuta. Aktiivseks osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud! Registreeri: https://forms.gle/y8Zj6K93Fznds92W9

Viimaste aastatega on koosloome arenenud sihtrühma kaasavatest töötubadest uudseks avaliku sektori juhtimisviisiks, mille eesmärgiks on koos strateegiliste partneritega avaliku hüve defineerimine ja loomine. Vebinaride sarjaga tutvustab Sotsiaalse Innovatsiooni Labor koosloome erinevaid tahke.

Vebinaride sarja toetab EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Sotsiaalse Innovatsiooni Labor on sõltumatu vabaühendus, mis töötab koos avaliku sektori, kahalike omavalitsuste, teadusasutuste ja vabaühendustega, et lahendada probleeme, mis eeldavad erinevate osapoolte aktiivset koostööd ehk koosloomet.

Rohkem infot:
evelin@koosloome.ee

Korteriühistu
TASUTA
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Kriisis üksi või üheskoos?

Registreeru
Millal?
20 apr. / 2023
18:00-19:00
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova

20. aprillil kell 18.00 toimub Päästeameti tasuta e-koolitus elanikkonnakaitse teemal „Kriisis üksi või üheskoos?”.

Sel korral arutatakse, kuidas valmistuda kriisiks koos oma korteriühistu või külakogukonnaga. Koolitus on mõeldud korteriühistu elanikele ja juhtidele ning külade kogukondade liikmetele.

Registreeruda saab Päästeameti kodulehel https://www.rescue.ee/et/ennetuskoolitused/, kust valige huvipakkuv koolitus ning logige sisse. Pärast registreerumist saadetakse teile link, mille kaudu saate koolitusega ühineda. Koolitus toimub MS Teamsi keskkonnas.

TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Est
Veebipõhine

Veebiseminar „Kaubamärk – sinu brändistrateegia võti”

Kaubamärk – sinu brändistrateegia võti!

registreeru
Millal?
26 apr. / 2023
10:00-12:00
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Patendiamet

Kas teadsid, et su brändistrateegia edu sõltub suuresti sinu kaubamärgist? Just kaubamärk on see, mis aitab sul konkurentidest turul eristuda ja tuua tarbija üha uuesti sinu kaupa või teenust ostma. Tugev kaubamärk on eristuv ja meeldejääv ning selle valik nõuab hoolikat eeltööd. Kui sa ei soovi, et pahatahtlikud konkurendid kopeerivad sinu kaubamärki ja lõikavad kasu su brändi tuntuselt, peaksid juba varakult mõtlema oma kaubamärgi registreerimisele.

 

Seminaril saad teada:

  • mis eeliseid kaubamärgi kaitsmine sinu ärile annab;
  • kuidas luua tugevat kaubamärki;
  • kuidas oma kaubamärki Eestis ja välisriikides kaitsta;
  • mida silmas pidada siis, kui sinu kaubamärk on juba kaitstud;
  • milline on ühe tuntud Eesti ettevõtte strateegia kaubamärkide kaitsmisel ja brändiportfelli haldamisel

 

Seminar kava

10.00–10.45 Võtmeküsimused kaubamärgi valikul, registreerimisel ja kasutamisel
Liina Jents, advokaadibüroo COBALT, vandeadvokaat ja patendivolinik
10.45–10.55 Küsimused ja vastused
10.55–11.40 Orkla Eesti kogemuslood Kalevi jt brändide näitel
Annika Oja, Orkla Eesti, turundusdirektor
11.40–11.55 Küsimused ja vastused

Seminar on tasuta!

 

REGISTREERU

Lisainformatsioon e-posti aadressil seminarid@epa.ee või telefonil 627 7918.

TASUTA
MTÜ
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Kohapeal

Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötuba vabaühendustele

Registreeru
Millal?
06 mai / 2023
10:00-16:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Nadežda Morozova
Eesti Noorteühenduste Liit ja Euroopa Parlamendi büroo Eestis kutsuvad erinevate noorteorganisatsioonide, osaluskogude ja teiste vabaühenduste esindajaid praktilisele kommunikatsiooni baaskoolitusele. Koolitus toimub laupäeval, 6. mail, kell 11.00-16.00 Euroopa Liidu Maja (Rävala pst 4, Tallinn) seminariruumis.
Kommunikatsiooni baaskoolitus-töötoa eesmärk on anda vabaühendustele praktilised teadmised kommunikatsioonitegevuste planeerimisest ja strateegia koostamisest ning sisuloomest. Koolitus koosneb nii teooriast kui praktilistest ülesannetest.
Praktilist koolitust viib läbi Mart Soonik, kes on Tallinna Ülikooli avalike suhete lektor, koolitaja ja kommunikatsiooniettevõtte MSMedia juhataja. Mart on ise öelnud, et tema koolitustel vaagitakse päriselulisi juhtumeid, otsitakse taktikaid strateegilistele eesmärkidele ja lahendatakse aktuaalseid probleemülesandeid, kasutades selleks praktikas kinnitust leidnud teoreetilisi mudeleid.
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://forms.gle/JLQVm9gT2eD7nWqbA
PS! Igast organisatsioonist ootame ühte esindajat.
Koolituse korraldamist rahastab Euroopa Parlamendi büroo Eestis ning see on osa uheskoos.eu algatusest, mis valmistab ette kodanikuühiskonda 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimisteks.
Tallinnast väljaspoolt tulijatel on võimalik taotleda hüvitist transpordikulude kompenseerimiseks.
Lisainfo: Triin Roos, triin@enl.ee, Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees
TASUTA
Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
Koolitus
Seminar
Est
Veebipõhine

Andmepõhiline aruandlus e-arvete näitel

registreeru
Millal?
28 apr. / 2023
10:00-11:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused

Hea raamatupidaja või raamatupidamisettevõtja!

 

Ootame Sind tasuta infoseminarile, kus saad kiire ülevaate, mis on andmepõhine aruandlus ja mis on selle erinevus võrreldes tänaste traditsiooniliste aruannetega. Kuidas raamatupidamiskirjendis kajastuvad aruandluseks vajalikud tunnused ja millisel moel need jõuavad aruannetesse. Kas andmepõhine aruandlus toob kaasa uusi riske? Kuidas e-arved on seotud andmepõhise aruandlusega, milline on seos e-arvete ja standardsete raamatupidamiskirjendite vahel ning kuidas uued võimalused muudavad raamatupidaja töö tõhusamaks. Kuidas raamatupidaja saab aidata ettevõtja halduskoormust vähendada tänu andmepõhisele aruandlusele.

 

Peamised teemad, millele koolitusel osaleja vastused saab – miks osaleda koolitusel?

  • saad kindlustunde, et raamatupidaja mängib jätkuvalt tähtsat rolli ettevõtjale eluliselt vajalike tugiteenuste pakkujana.
  • saad ülevaate, mida tähendab andmepõhine aruandlus
  • saad teada kuidas andmepõhine aruandlus aitab sul paremini raamatupidamisteenust osutada
  • saada täiendava põhjuse miks e-arveid rakendada
  • saad juhiseid kuidas digiraamatupidamisest maksimum võtta.

 

Koolitus toimub: 21.04 ja 28.04, vali omale sobiv kuupäev registreerumise vormil!

Koolituse formaat: veebiseminar (zoom) TASUTA

Koolituse pikkus: 2 akadeemilist tundi (1,5h)

Koolituse sihtrühm: Raamatupidamisettevõtted ja raamatupidajad

 

Registreeri koolitusele SIIN

 

E-arvetel on oluline roll raamatupidaja töö optimeerimisel ja ettevõtja halduskoormuse vähendamisel, kuna suur osa majandustehinguid on ostu-müügitehingud, mille algdokumendiks on arve.

 

E-arvete teema on osa reaalajamajandusest, loe lähemalt https://www.realtimeeconomy.ee/

 

Tegevusi rahastatakse riigieelarvest teadus- ja arendustegevuse ja innovatsioonile eraldatud vahenditest.

TASUTA
Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
Koolitus
Seminar
Est
Veebipõhine

Andmepõhiline aruandlus e-arvete näitel

registreeru
Millal?
21 apr. / 2023
10:00-11:30,
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused

Hea raamatupidaja või raamatupidamisettevõtja!

 

Ootame Sind tasuta infoseminarile, kus saad kiire ülevaate, mis on andmepõhine aruandlus ja mis on selle erinevus võrreldes tänaste traditsiooniliste aruannetega. Kuidas raamatupidamiskirjendis kajastuvad aruandluseks vajalikud tunnused ja millisel moel need jõuavad aruannetesse. Kas andmepõhine aruandlus toob kaasa uusi riske? Kuidas e-arved on seotud andmepõhise aruandlusega, milline on seos e-arvete ja standardsete raamatupidamiskirjendite vahel ning kuidas uued võimalused muudavad raamatupidaja töö tõhusamaks. Kuidas raamatupidaja saab aidata ettevõtja halduskoormust vähendada tänu andmepõhisele aruandlusele.

 

Peamised teemad, millele koolitusel osaleja vastused saab – miks osaleda koolitusel?

  • saad kindlustunde, et raamatupidaja mängib jätkuvalt tähtsat rolli ettevõtjale eluliselt vajalike tugiteenuste pakkujana.
  • saad ülevaate, mida tähendab andmepõhine aruandlus
  • saad teada kuidas andmepõhine aruandlus aitab sul paremini raamatupidamisteenust osutada
  • saada täiendava põhjuse miks e-arveid rakendada
  • saad juhiseid kuidas digiraamatupidamisest maksimum võtta.

 

Koolitus toimub: 21.04 ja 28.04, vali omale sobiv kuupäev registreerumise vormil!

Koolituse formaat: veebiseminar (zoom) TASUTA

Koolituse pikkus: 2 akadeemilist tundi (1,5h)

Koolituse sihtrühm: Raamatupidamisettevõtted ja raamatupidajad

 

Registreeri koolitusele SIIN

 

E-arvetel on oluline roll raamatupidaja töö optimeerimisel ja ettevõtja halduskoormuse vähendamisel, kuna suur osa majandustehinguid on ostu-müügitehingud, mille algdokumendiks on arve.

 

E-arvete teema on osa reaalajamajandusest, loe lähemalt https://www.realtimeeconomy.ee/

 

Tegevusi rahastatakse riigieelarvest teadus- ja arendustegevuse ja innovatsioonile eraldatud vahenditest.

TASUTA
Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
MTÜ
Seminar
Est
Hübriid (Veebipõhine + Kohapeal)

Hübriidseminar “Jätkusuutlikud kogukonnad”. 

Registreeru
Millal?
13 apr. / 2023
10:00-16:00
Kus?
täpsustamisel
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
METK
  1. aprillil 2023.a kl 10.00 – 16.00 korraldab Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustik Jäneda METK hoones hübriidseminari “Jätkusuutlikud kogukonnad”. 

 

Osalema ootame maaelu arendajaid; LEADER tegevusrühmade, sh Arukate Külade osalejaid; maakondlike arenduskeskuste ning kohalike omavalitsuste esindajaid, aga ka ettevõtjaid ja kõiki teisi teemast huvitatuid.

 

Kutsume aktiivselt kuulama ja kaasa mõtlema, kuidas saavad maapiirkonna kogukonnad jätkusuutlikke põhimõtteid järgides tegutseda ning millised on riigi plaanid ja ettepanekud. Seminari fookuses on eelkõige järgnevad teemad:

  • ringbiomajanduse riiklik teekaart ja piirkondlike bioloogiliste ressursside kaardistamine,
  • toetusmeede kogukondlike ringmajanduslike projektide ja tööstussümbioosi arendamiseks,
  • keskkonnahoidlke sündmuste korraldamine maapiirkonnas,
  • näited Eesti eri paigust.

 

Esinejateks on Maaeluministeeriumi ja Keskkonnaministeeriumi esindajaid, osalejaid inspireerimas Järva ja Saku valla esindajad.

 

Osalemine on TASUTA ning registreerumine on avatud 11. aprilli tööpäeva lõpuni siin:

https://maainfo.ee/index.php?id=7941&page=3333&

 

Palun registreerudes kindlasti märkida, kas osalete Jäneda METK hoones kohapeal või veebi vahendusel. Kohapealsete osalejate arv on piiratud. Zoomi link saadetakse vaid registreerunud osalistele. Seminari ettekannete osa salvestatakse.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Seminar
Veebipõhine

Teadlase vaade maaelu arengule: “Mis on tark maa ja kuidas selleni jõuda”

Registreeru
Millal?
04 mai / 2023
13.30 - 15.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
MAAELUVÕRGUSTIK

Tulekul vebinar sarjast: Teadlase vaade maaelu arengule

  1. mail kl 13.30 – 15.00 Zoom keskkonnas (veebruaris ära jäänud loeng!)

„Mis on tark maa ja kuidas selleni jõuda“, lektor Kadri Leetmaa, PhD, Tartu Ülikool

Euroopa Liidu poliitikas tähendab „linn“ valdavalt „kohta/kohalikku omavalitsust“. Seetõttu juhtub tihti nii, et isegi hajaasustusega maavallad tahavad olla „targad linnad“, sest sealtkaudu liigub projektiraha. Loengus mõtisklen selle üle, mis tegelikult on tänasel päeval „tark maa“. – rohkem infot ja registreerimine

https://maainfo.ee/index.php?id=7948&page=3394&

 

Zoomi lingid saadetakse registreeritud osalejatele

Kutse võib edasi saata huvilistele.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Seminar
Veebipõhine

Teadlase vaade maaelu arengule: “Innovatsioon maapiirkonnas”

Registreeru
Millal?
04 apr. / 2023
13.30 - 15.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
MAAELUVÕRGUSTIK

Tulekul vebinar sarjast: Teadlase vaade maaelu arengule

  1. aprilli kl 13.30 – 15.00 Zoom keskkonnas

Innovatsioon maapiirkonnas“, lektor PhD Anne Põder, Maaülikool

Teemad: innovatsiooni määratlus, megatrendid ja tõuketegurid, sh maaelu arengu trendid, jt – rohkem infot ja registreerimine

https://maainfo.ee/index.php?id=7950&page=3394&

 

Zoomi lingid saadetakse registreeritud osalejatele

Kutse võib edasi saata huvilistele.

Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Veebipõhine

Seminar juhile : “Kui rikkad me tegelikult oleme?””

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

Registreeru
Millal?
02 mai / 2023
09:00-09:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Kristjan Kaskman

JUHI HOMMIKU KOHV

veebiseminar

 

Juhtimine on iseenesest lihtne, sest tuleb arvestada mõningaid põhilisi asju ning nende järgi tegutsedes on võimalik kiiresti saavutada eesmärgid.

Juhtimise suurimaks väljakutseks on vältida stereotüüpidest lähtumist ning ainult probleemidega tegelemine. Üldiselt viib see valede otsusteni ja uute probleemideni.

Juht peab oma tegevustes lähtuma konkreetsest olukorrast ning eesmärkidest, mida ta peab saavutama. Tundub keeruline, kuid tegelikkuses on see äärmiselt lihtne ja seda me ka veebiseminaridel vaatame.

Samas unustatakse tihti ära, et juhina vastutatakse teiste tegemiste eest. Kui meeskonnale seatud eesmärgid jäävad täitmata, siis on see ennekõike juhi tegemata töö. Mida kõrgemale liigutakse juhtimistasandil, seda olulisemaks muutub ennekõike inimeste juhtimine.

 

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

 

Veebiseminar toimub 02.05.2023 keskkonnas Zoom.

Veebiseminarid on eesti keeles ning 3 kuud tasuta järelvaadatavad.

Sinul on võimalus aktiivselt kaasa töötades määrata, millistel teemadel täiendavalt räägitakse.

 

Teemad:

  • töötajate voolavus ja selle märgid
  • töötajate motivaatorid
  • juht ja töökeskkond, nende roll töötaja pühendumuses ja motivatsioonis
  • kogemuse hind
  • organisatsiooni väärtuslikum vara – töötaja või juht
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Veebipõhine

Seminar juhile : “Tähelepanu , valmis olla, start”

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

Registreeru
Millal?
16 mai / 2023
09:00-09:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Kristjan Kaskman

JUHI HOMMIKU KOHV

veebiseminar

 

Juhtimine on iseenesest lihtne, sest tuleb arvestada mõningaid põhilisi asju ning nende järgi tegutsedes on võimalik kiiresti saavutada eesmärgid.

Juhtimise suurimaks väljakutseks on vältida stereotüüpidest lähtumist ning ainult probleemidega tegelemine. Üldiselt viib see valede otsusteni ja uute probleemideni.

Juht peab oma tegevustes lähtuma konkreetsest olukorrast ning eesmärkidest, mida ta peab saavutama. Tundub keeruline, kuid tegelikkuses on see äärmiselt lihtne ja seda me ka veebiseminaridel vaatame.

Samas unustatakse tihti ära, et juhina vastutatakse teiste tegemiste eest. Kui meeskonnale seatud eesmärgid jäävad täitmata, siis on see ennekõike juhi tegemata töö. Mida kõrgemale liigutakse juhtimistasandil, seda olulisemaks muutub ennekõike inimeste juhtimine.

 

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

 

Veebiseminar toimub 16.05.2023 keskkonnas Zoom.

Veebiseminarid on eesti keeles ning 3 kuud tasuta järelvaadatavad.

Sinul on võimalus aktiivselt kaasa töötades määrata, millistel teemadel täiendavalt räägitakse.

 

Teemad:

    • eesmärkide sõnastamine ja hindamine
    • kompetentsid versus isikuomadused
    • meeskonna kokkupanek: kas eelistada talente või meeskonnamängijaid
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Noored
Koolitus
Seminar
Est
Veebipõhine

Seminar juhile : “Iga algus ei ole raske”

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

Registreeru
Millal?
18 apr. / 2023
09:00-09:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Kristjan Kaskman

JUHI HOMMIKU KOHV

veebiseminar

 

Juhtimine on iseenesest lihtne, sest tuleb arvestada mõningaid põhilisi asju ning nende järgi tegutsedes on võimalik kiiresti saavutada eesmärgid.

Juhtimise suurimaks väljakutseks on vältida stereotüüpidest lähtumist ning ainult probleemidega tegelemine. Üldiselt viib see valede otsusteni ja uute probleemideni.

Juht peab oma tegevustes lähtuma konkreetsest olukorrast ning eesmärkidest, mida ta peab saavutama. Tundub keeruline, kuid tegelikkuses on see äärmiselt lihtne ja seda me ka veebiseminaridel vaatame.

Samas unustatakse tihti ära, et juhina vastutatakse teiste tegemiste eest. Kui meeskonnale seatud eesmärgid jäävad täitmata, siis on see ennekõike juhi tegemata töö. Mida kõrgemale liigutakse juhtimistasandil, seda olulisemaks muutub ennekõike inimeste juhtimine.

 

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

 

Veebiseminar toimub 18.04.2023 keskkonnas Zoom.

Veebiseminarid on eesti keeles ning 3 kuud tasuta järelvaadatavad.

Sinul on võimalus aktiivselt kaasa töötades määrata, millistel teemadel täiendavalt räägitakse.

 

Teemad:

  • juhi esimesed sammud uuel positsioonil
  • mida teha, kui võtad üle toimiva meeskonna
  • kuidas alustada uue meeskonna loomist
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Noored
Koolitus
Seminar
Veebipõhine

Seminar juhile : “Inimeste juhtimine ja meeskonna juhtimine”

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

Registreeru
Millal?
04 apr. / 2023
09:00-09:30
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Kristjan Kaskman

JUHI HOMMIKU KOHV

veebiseminar

Juhtimine on iseenesest lihtne, sest tuleb arvestada mõningaid põhilisi asju ning nende järgi tegutsedes on võimalik kiiresti saavutada eesmärgid.

Juhtimise suurimaks väljakutseks on vältida stereotüüpidest lähtumist ning ainult probleemidega tegelemine. Üldiselt viib see valede otsusteni ja uute probleemideni.

Juht peab oma tegevustes lähtuma konkreetsest olukorrast ning eesmärkidest, mida ta peab saavutama. Tundub keeruline, kuid tegelikkuses on see äärmiselt lihtne ja seda me ka veebiseminaridel vaatame.

Samas unustatakse tihti ära, et juhina vastutatakse teiste tegemiste eest. Kui meeskonnale seatud eesmärgid jäävad täitmata, siis on see ennekõike juhi tegemata töö. Mida kõrgemale liigutakse juhtimistasandil, seda olulisemaks muutub ennekõike inimeste juhtimine.

 

Ära maga maha oma võimalust ja registreeru kohe osalejaks!

 

Esimene veebiseminar toimub juba 04.04.2023 keskkonnas Zoom.

Veebiseminarid on eesti keeles ning 3 kuud tasuta järelvaadatavad.

Sinul on võimalus aktiivselt kaasa töötades määrata, millistel teemadel täiendavalt räägitakse.

 

Teemad:

  • juhtimise tähendus kaasajal
  • juhi erinevad rollid ja funktsioonid
  • protsesside ja inimeste juhtimine
  • juhi pädevused ja juhtimistasandid: tehnilised, suhtlus, strateegiline mõtlemine
Alustav
TASUTA
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Seminar
Infopäev
Est
Veebipõhine

Veebiseminar: “Ärimudelite innovatsioon toidusektoris” toidusektorile

registreeru
Millal?
19 apr. / 2023
14.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Helen Pildre

Infopäev – veebiseminar toimub programmi Ekspordivägi raames, mille eesmärk on kasvatada Eesti toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. Veebiseminar on järjekorras neljas 2023.a toimuvast kuueosalisest veebiseminaride sarjast.

Veebiseminari teemad:

• 15 innovatiivset ärimudeli ideed toidusektorile aastaks 2023.
• Milliseks on muutunud tarbija käitumine – harjumused toitu kättesaamisel ja tarbimisel?
• Kuidas võtta toitlustusasutuses kasutusele tehisintellekt?
• Milliseid ülesandeid saavad robotid toitlustusasutuses üle võtta ja mille arvelt tuleb valdkonnas kulude kokkuhoid?
• Kuidas kasvatada supertoitu – võrseid – võimaliku väikese ökoloogilise jalajäljega, säästes maad, mulda ja vett?
• Millist kaupa on üldse võimalik müüa pakendivabas poes? Kas iga kauplus võiks omale pakendivaba osakonna luua?
• Kuidas teaduslikult toitudes ja liikudes elada tervena ja kauem?
• Kuidas töötab Geneto Elustiil maailma esimene geneetilisel testimisel põhinev toitumis- ja liikumisäpp?

Esinejad:

• Rünno Lumiste – lektor, Tallinna Ülikool, Le Vignoble OÜ
• Riho Leppik – juhatuse liige, Koolitusveeb OÜ
• Andro Kullerkupp – finantsjuht, Rohefarm OÜ
• Julija Bulgakova – juhatuse liige, Ilma pood OÜ (ettekanne Inglise keeles, eestikeelse tõlkega)
• Jaak Sarv – juhatuse liige, Geneto OÜ

Veebiseminaril osalemine on tasuta, kuid kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 131€ ühe osaleja kohta. Osalemiseks on vaja registreeruda hiljemalt “18”. aprilliks.

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014-2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“ tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).

TASUTA
Alustav
Tegutsev
Ettevõtja
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Veebiseminar: “Pakendi innovatsioon- olulised trendid ja uudsed lahendused toidutootjatele”

registreerumine
Millal?
30 märts / 2023
14.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Helen Pildre

Infopäev – veebiseminar toimub programmi Ekspordivägi raames, mille eesmärk on kasvatada Eesti toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. Veebiseminar on järjekorras kolmas 2023.a toimuvast kuueosalisest veebiseminaride sarjast.

Veebiseminari sisu:
– Millised tulevikupuidust pakendid on asendamas plastpakendeid?
– Kuidas töötatakse välja tselluloosil põhinevat kilet?
– Kus valdkonnas kasutada 3D printimislõnga?
– Innovatiivsed uued tootenäidised pakenditootjatelt ( UPM, Stora Enso, Pulpex).
– Mis oli Maks&Mooritsa hakkliha pakendil erilist, mis tõi reklaamibüroole Rakett “Aasta Turundusteo” auhinna?
– Kuidas läbi e-kaubanduse pakendeid korduvkasutada ja oma ettevõtte keskkonna jalajälge vähendada?
– Millised pakendid võetakse ringlusesse ja mis on nende edasine kasutusvõimalus toidutootjale?
– Kuidas pakendi tootmiskulusid optimeerida ja anda hinnang oma uuele ja loodavale pakendile koostöös K-Print trükikojaga?
– Keskkonnasõbraliku pakendimaterjalide valik ning funktsionaalse kartongpakendi loomine.
– Check-list toidutootjale kartongpakendi tellimiseks.

Esinejad:
– Alder Harkmann – juhatuse liige, Eesti Pakendriringlus OÜ
– Helen Oras, müügijuht, K- Print OÜ
– Jaan Kers – professor, Puidutehnoloogia labori juhataja. Materjali ja Keskkonnatehnoloogia Instituut, TalTech
– Priit Isok – loovjuht, Disainibüroo Rakett
– Triin Parmsoo – kliendikogemuse juht, Itella Estonia OÜ

Veebiseminaril osalemine on tasuta, kuid kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 131€ ühe osaleja kohta. Osalemiseks on vaja registreeruda hiljemalt “29”. märtsiks.

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014-2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“ tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).

TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
Koolitus
Koolitusprogramm
Est
Veebipõhine

Koolitus “Ekspordi ABC 2023” toidusektorile

registreeru
Millal?
05 apr. – 16 mai / 2023
10.00-13.00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Helen Pildre

Ekspordi ABC on osa programmist Ekspordivägi, mille eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. Ekspordi ABC on kuue-päevane ettevõtetele suunatud täienduskoolituse programm, mis on kombineeritud ettevõtete juhendamisega, et koolitusel õpitu saaks parimal moel ellu viidud.

Koolitusprogrammis osalemiseks on vaja registreeruda hiljemalt 03. aprill 2023. Kohtade arv on piiratud ning kohtade täitumisel lõpetatakse registreerumine enne registreerumistähtaega.

Sihtrühm

Täienduskoolitus on mõeldud põllumajandustoodete tootmise ja töötlemise, põllumajandusmaa hooldamise, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemise või metsa majandamisega tegelevale füüsilisest isikust ettevõtjale ja tema töötajatele ning eraõigusliku juriidilise isiku osanikele, aktsionäridele, liikmetele, juhtorgani liikmetele ja tema töötajatele.

Peale koolitusprogrammi läbimist

1. teavad osalejad

  • kuidas analüüsida ja valida eksporditurgu,
  • kuidas valida sobivat eksporditurul sisenemise või laienemise mudelit,
  • kuidas kohandada toode vastavalt turule,
  • kuidas luua optimaalne logistikasüsteem ekspordituru jaoks,
  • kuidas leida kliente ja luua pikaajalised koostöösuhted,
  • kuidas valida sobivad turunduskommunikatsiooni vahendeid ja kanaleid eksporditurule,
  • kuidas maandada ekspordi riske,
  • kuidas luua ekspordiplaan,

2. suhtuvad osalejad eksporti kui süsteemsesse protsessi,

3. oskavad osalejad koostada ekspordiplaani.

REGISTREERI SIIN

Koolitusprogrammi sisu ja teemad:

I moodul: Konkurentsieelise leidmine. Toote kohandamine vastavalt turu nõuetele. Toote hinna kohandamine. Logistika süsteemi loomine ja optimeerimine.

II moodul: Ekspordivalmiduse analüüs. Turgude analüüs. Trendide analüüs. Klientide ja konkurentide analüüs eksporditurul. Mis on oluline sobiva turu valikul? Ekspordi turule sisenemise mudelid  ja nende hulgast sobiva valimine. Lõpphinna kujunemine vastavalt ekspordimudeli valikule.

III moodul: Kliendisuhete loomise viisid. Kultuurilised aspektid ekspordi juhtimises. Läbirääkimised teises kultuuris. Ärivõrgustike ja kliendikontaktide arendamine. Müügi struktuur: otse kliendile või B2B? Uued turuosalised: online supermarketid ja e-toidu jaemüüja. Personaliseeritud müük ja õige kanali valimine. Ettevõtte tutvustus ja müügi kontseptsiooni loomine. Referentside ja edulugude kasutamine. Toodete testimine valitud eksporditurgudel. Pikaajalise kliendisuhte loomine.Võtmekliendi suhete arendamine.

IV moodul: Turunduskommunikatsiooni vahendid eksporditurul. Brändi loomine eksporditurul. „Private label“. Sõnumite valik. Ekspordituru kommunikatsioonikanalid. Sotsiaalmeedia kasutamine eksporditurul. Oma kanalite loomine. Tasulise meedia kasutamine. Koosturundus edasimüüjaga.

V moodul: Ekspordi riskide maandamiseks tegevusplaani koostamine. Ekspordi investeeringud. Esmase müügiplaani koostamine. Ekspordi kulude planeerimine. ROI. Millal tasub eksport ära?

VI moodul, lõpuseminar: Osalejate ekspordiplaanide tutvustamine ja tagasiside.

 

Koolituse metoodika ja hindamine

Kõik koolitused toimuvad veebikeskkonnas „Zoom”. Igale koolitusele järgneb iseseisev töö. Koolituste vahel on osalejal aeg iseseisva töö tegemiseks ehk oma ettevõtte ekspordiplaani ühe osa väljatöötamiseks vastavalt koolitusel õpitule.

Osalejad, kes esitavad iseseisva töö, saavad koolitajalt selle kohta hinnangu, kas esitatud töö vastab nõuetele või mitte. Kui kõik iseseisvad tööd vastasid nõuetele, saavad osalejad tunnistuse. Muul juhul tõendi. Tõendi koolitusel osalemise kohta saavad osalejad ka siis, kui iseseisvaid töid ei ole esitatud.

Vajadusel ja soovi korral saavad koolitusel osalevad ettevõtted osaleda personaalsel juhendamisel välisjuhendajaga, mis toimub veebikeskkonnas “Zoom”peale koolituspäeva toimumist eraldi ajagraafiku järgi. Juhendamiseks tutvub koolitaja ettevõtte taustaga, spetsiifikaga, praeguse olukorraga, kitsaskohtadega, lahendamist vajavate probleemidega ning uurib väljapakkumiseks võimalikke lahendusviise jms. Selle alusel planeerib ja viib koolitaja läbi individuaalse ettevõtte juhendamise.

Kõik “Zoomi” koolitused salvestatakse ja laetakse üles online koolituskeskkonda „Talent LMS“ järelvaatamiseks. Koolitused ja juhendamine toimuvad inglise keeles sünkroontõlkega eesti keelde.

 

Koolituse maht

Koolitusprogramm sisaldab 18 akadeemilist tundi kontaktõpet, 50 akadeemilist tundi iseseisvate tööde koostamiseks. Programmi kogumaht 68 akadeemilist tundi. Osalejad, kes osalevad koolitusel, kuid ei esita iseseisvaid töid, saavad koolituse lõpus tõendi. Osalejad, kes teevad ära kõik iseseisvad tööd saavad tunnistuse.

 

Programmi koolitajad

Lev Rubinstein (EE) on töötanud viimased 15 aastat FMCG´s (Fast Moving Consuming Goods) kiiresti liikuvate tarbekaupade turu valdkonnas,   sellest viimased 9 aastat rahvusvahelises toiduvaldkonnas. Tema põhiline fookus on olnud toidu kaubamärkide laienemine uutele turgudele   jaesektoris ning HoReCa´s. Levil on pikajaline kogemus Valio Eesti ja Valio Soome heaks töötamisel,  tema praegune tööandja on piimatoodete   alternatiivide tootja OddlyGood Global (kaerajoogid, taimsed dessertid, taimsed juustud jne.) ning tema peamine spetsialiseerumine on Poola turg,   kus ta on tegutsenud viimased 7 aastat.

 Jean Sutton (UK) on rahvusvahelise turu-uuringute firma ActionLine juht. Ta on koolitanud eksportijaid ja toidusektori ettevõtteid üle maailma       ning viimase 10 aasta jooksul ka Eestis.     

 

 

 Roland Lock (DE) on pikaajalise toidusektori kogemusega konsultant ja koolitaja, kes on aidanud Arlal siseneda Saksa turule. Ta teeb tihedat   koostööd erinevate Saksamaa toidusektori ettevõtetega ning on nõustanud Missioon Saksamaa programmi raames Eesti toidusektori ettevõtjaid   Saksamaa turule sisenemisel.

 

Programmi moodulid

 I moodul: koolitaja ja juhendaja Lev Rubinstein (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 05. aprill, 10:00 – 13:00

II moodul: koolitaja ja juhendaja Jean Sutton (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 12. aprill, 10:00 – 13:00
  • personaalsed juhendamised

III moodul: koolitaja ja juhendaja Roland Lock (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 18. aprill, 10:00 – 13:00

IV moodul: koolitaja ja juhendaja Lev Rubinstein (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 03. mai, 10:00 – 13:00

V moodul: koolitaja ja juhendaja Lev Rubinstein (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 10. mai, 10:00 – 13:00

VI moodul, lõpuseminar: koolitaja ja juhendaja Lev Rubinstein (inglise keeles, tõlkega eesti keelde)

  • koolitus 16. mai, 10:00 – 13:00
  • Ekspordiplaanide esitlemine ja tutvustamine

Koolitusel osalevate ettevõtete personaalne juhendamine toimub peale koolituspäeva eraldi ajagraafiku järgi ning osalejal on võimalik valida, kas ta soovib juhendamist vastava koolitajaga. Juhendamiseks tutvub koolitaja ettevõtte taustaga, spetsiifikaga, praeguse olukorraga, kitsaskohtadega, lahendamist vajavate probleemidega ning uurib väljapakkumiseks võimalikke lahendusviise jms. Selle alusel planeerib ja viib koolitaja läbi juhendamise.

Koolituse ja juhendamise hind

Koolitusprogramm on  tasuta, kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 900€ ühe osaleja kohta. Juhendamine on tasuta kuni viiele osalejale ühest ettevõttest,  kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 890€/h ettevõtte  kohta.

REGISTREERI SIIN

Toetajad

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014–2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“  tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).

TASUTA
MTÜ
Noored
Est
Kohapeal

Kogukonnapraktika kohtumine

Registreerimine kuni 27 märts 2023
Millal?
29 märts / 2023
14:00-17:00
Kus?
Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Head õpetajad ja vabaühenduste esindajad! Kogukonnapraktikal (KKP) on üle pika aja hea meel teid koosviibimisele kutsuda. Kohtumine toimub Tallinnas 29. märtsil.

Oodatud on õpetajad, kes juba teevad kogukonnapraktikat ja need, kes ei tea sellest veel midagi.
Ja vabaühenduste esindajad, kes õpilastele praktikakogemust juba pakuvad või soovivad pakkuda.

Veedame mõnusalt aega, räägime võimalustest, mida noortele pakkuda ja kuidas erinevaid tegevusi ellu viia, et kõik sellest rõõmu tunneksid. Jagame parimaid praktikaid ja inspiratsiooni.

Ajakava

14.15 – kogunemine, tutvumine, suhtlemine
14:30 – korraldajate etteasted – Kogukonnapraktikast, Neitsitornist, vabatahtlikest
15.30 – Kiek in de Köki tutvustav ekskursioon, mis lõpeb näitlikustava õpitoaga
16.30 – KKP partnerite omavaheline senise kogemuse jagamine, uute kontaktide ja praktikavõimaluste välja pakkumine.

Palun registreeri siin (kuni 24. märtsini), et teaksime sinuga arvestada.

Rohkem infot leiad aadressil www.kogukonnapraktika.ee.

 

Lisainfo: https://www.heakodanik.ee/uudised/kogukonnapraktika-tallinna-kohtumine/

TASUTA
MTÜ
Est
Kohapeal

Kodanikuühiskonna foorum

Registreerimine kuni 20 märts 2023
Millal?
04 mai / 2023
14:00-17:00
Kus?
PROTO avastustehas, Tallinn
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Kõik vabaühendustes tegutsevad inimesed on oodatud kodanikuühiskonna foorumile 4. mail kell 13.00-17.00 PROTO avastustehases (Peetri 10, Tallinn). Koguneda saab alates kell 12.30.

Enam kui 20 aastat on möödas sellest, kui Riigikogu kinnitas EKAKi ja enam kui viis aastat viimasest kodanikuühiskonna foorumist. Aeg on taas koos arutada, kust tuleb vabadus ja mis mõjutab kodanikuruumi. Arutelu juhib Margo Loor (SpeakSmart).

Palun anna oma osalemisest teada siin.

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Teemapäev – Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse noorteprogrammid

Registreerimine kuni 20 märts 2023
Millal?
21 märts / 2023
13:30-15:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

21. märtsil 2023.a korraldab Maaelu Teadmuskeskuse maaeluvõrgustik koostöös Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammide keskusega teemaseminari.

Millised on Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse Agentuuri noorteprogrammid? Mida saab teha Eestis ja välismaal? Kuidas ja kes saavad kandideerida. Tähtajad ja tingimused, näiteid. – Mirjam Kodi,  noorteprogrammide keskuse koordinaator

Küsimused-vastused

KOV
Arutelu
Korteriühistu
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Rus
Kohapeal

Meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgsete toetuse andmise tingimuste tutvustav infopäev

KOHAD ON TÄIS!
Millal?
22 märts / 2023
14:00-16:00
Kus?
Narva (koht täpsustub)
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

NII NARVA KUI KA JÕHVI RÜHMAD ON TÄIS! KUI SOOVITE OSALEDA; KIRJUTAGE NADEZDA:MOROZOVA@IVEK.EE, VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST KUI MÕNI KOHT VABANEB!

Infopäeval tutvustab Rahandusministeerium meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgset eelnõu. Ürituse raames arutatakse läbi ka erinevate ideede sobivust kõnealusesse meetmesse.

Meetme eesmärgiks on (hästi lühidalt väljendatuna): anda õiglase ülemineku protsessile Ida-Virumaal „inimmõõdet“. Meetmes on oodatud osalema mh MTÜd, sihtasutused, korteri- ja aiandusühistud ning muud taotlejad. Toetust saab taotleda nii pehmeteks projektideks, kui investeeringuteks. Meetme maht on kokku 16,7 mln eurot.

Meetme põhimõtted olid eelnevalt tutvustatud eelmise aasta sügisel, ürituse „VNEFormat“ raames, kuid nüüd on Rahandusministeerium saanud valmis toetuse andmise tingimuste määruse esialgse eelnõu ning soovib seda sihtgrupiga valideerida.

Infopäeval tutvustatakse kavandatava meetme esialgset toetuse andmise tingimuste eelnõu ning rahastamisvõimalusi erinevatele sihtrühmadele. Pärast toimuvad rühmatööd, kus saab koos arutada ideid ning kontrollida, kas need sobiks ÕÜ meetmega.

Ootame teid 22.03 kell 10.00 Jõhvis, ning kell 14.00 Narvas; täpse asukoha ning ettevalmistavad materjalid saadame registreerunud osalejatele hiljemalt järgmise nädala lõpuks.

Jõhvis toimub seminar eesti keeles, Narvas vene keeles. Mõlemal seminaril oleme valmis pakkuma keelelist tuge rühmatööde ajal.

Palun kiirustage, kohtade arv on piiratud.

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
Korteriühistu
KOV
Arutelu
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Kohapeal

Meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgsete toetuse andmise tingimuste tutvustav infopäev

KOHAD ON TÄIS!
Millal?
22 märts / 2023
10:00-12:00
Kus?
Jõhvi (koht täpsustub)
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus

NII NARVA KUI KA JÕHVI RÜHMAD ON TÄIS! KUI SOOVITE OSALEDA; KIRJUTAGE NADEZDA:MOROZOVA@IVEK.EE, VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST KUI MÕNI KOHT VABANEB!

Infopäeval tutvustab Rahandusministeerium meetme „Piirkondlike algatuste toetus õiglaseks üleminekuks“ esialgset eelnõu. Ürituse raames arutatakse läbi ka erinevate ideede sobivust kõnealusesse meetmesse.

Meetme eesmärgiks on (hästi lühidalt väljendatuna): anda õiglase ülemineku protsessile Ida-Virumaal „inimmõõdet“. Meetmes on oodatud osalema mh MTÜd, sihtasutused, korteri- ja aiandusühistud ning muud taotlejad. Toetust saab taotleda nii pehmeteks projektideks, kui investeeringuteks. Meetme maht on kokku 16,7 mln eurot.

Meetme põhimõtted olid eelnevalt tutvustatud eelmise aasta sügisel, ürituse „VNEFormat“ raames, kuid nüüd on Rahandusministeerium saanud valmis toetuse andmise tingimuste määruse esialgse eelnõu ning soovib seda sihtgrupiga valideerida.

Infopäeval tutvustatakse kavandatava meetme esialgset toetuse andmise tingimuste eelnõu ning rahastamisvõimalusi erinevatele sihtrühmadele. Pärast toimuvad rühmatööd, kus saab koos arutada ideid ning kontrollida, kas need sobiks ÕÜ meetmega.

Ootame teid 22.03 kell 10.00 Jõhvis, ning kell 14.00 Narvas; täpse asukoha ning ettevalmistavad materjalid saadame registreerunud osalejatele hiljemalt järgmise nädala lõpuks.

Jõhvis toimub seminar eesti keeles, Narvas vene keeles. Mõlemal seminaril oleme valmis pakkuma keelelist tuge rühmatööde ajal.

Palun kiirustage, kohtade arv on piiratud.

Võtame ühendust!

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Kuidas luua ise sotsiaalmeedia videosisu, mis töötab

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
05 mai / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Kuidas luua ise sotsiaalmeedia videosisu, mis töötab

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Reede, 5. mai kell 10:00-11:30

Koolitaja Kairi Killing

Videosisu võidukäik erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja turunduses laiemalt on kestnud juba mõnda aega ega näita ka taandumise märke. Vahetuvad ning liikuvad visuaalid suudavad kasutajate tähelepanu paremini hoida kui staatiline pilt või tekst.

Kuidas üldse sünnivad video ideed? Millist tehnikat on video tegemiseks vaja? Kuidas luua visuaal, mis on silmale ilus ja monteerida see tervikuks? Kuidas tagada oma video edu sotsiaalmeedias? Kõigest sellest koolitusel räägimegi. 

Koolituse jooksul käime läbi läbi kogu video praktilise loomise protsessi – alates idee kaadritesse väljamõtlemisest ja filmimisest kuni monteerimise ja selle levitamiseni. Jagame praktilisi nõuandeid, selleks, et sinu ettevõtte tulevased videod oleksid selge loo ja ilusate visuaalidega, aga ka tehnilisest aspektist tugevad.

Koolitus on mõeldud eelkõige alustavale sisuloojale, kes soovib oma kanaleid rikastada originaalsete ning väärtust pakkuvate videotega.

Läbides selle koolituse:

  • tead kuidas läbi mõelda mida filmida ja teha ülesvõtteid
  • mõistad videotöötluse põhilisi termineid ja tehnikaid digiturunduse jaoks
  • tead millist sisu millisesse digikanalisse luua.

Peale koolitust omad baasteadmisi sotsiaalmeedia videote loomisest ja selle tarbeks vaja minevatest tehnilistest oskustest. Mõistad paremini, kuidas luua lisaks visuaalselt pilkupüüdvale ka väärtust pakkuvat videosisu ning kuidas video kõige paremini sinu ettevõtte eesmärke toetama panna. Lisaks teed vahet erinevate kanalite kriteeriumitel ja eripäradel, mis seal levivale videosisule kehtivad.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

Videoloome A&O toob sinuni hinnatud sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja Kairi Killing. Koolitusel on võimalik Kairile küsimusi esitada. 

Kairi Killing

Kairi Killing on hinnatud ning suure kogemustepagasiga sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja, kes on valdkonnas tegutsenud üle 13 aasta. Oma peamise eesmärgina soovib ta aidata klientidel luua sotsiaalmeedia sisu, mis loob väärtust nii ettevõttele kui ka tarbijale.  Kairi on aidanud luua kaasavaid sotsiaalmeedia kanaleid sellistele brändidele nagu Sportland, Apple ja Red Bull. Samuti on Kairi SPARK Stuudio asutaja ja kosnultant.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga:Copywriting: Tule videoga esile: eduka videoreklaami loovidee

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
03 mai / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tule videoga esile: eduka videoreklaami loovidee

 

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Kolmapäev, 3. mai kell 10:00-11:30

Koolitaja Jenny Tupits

 

Video on üks olulisemaid ja tõhusamaid vahendeid, mille abil uusi kliente leida ja toodet või teenust tutvustada.

Koolitusel keskendume nõuannetele ja konkreetsetele näidetele, kuidas kasutada videot digiturunduses. Tutvustame videoturunduse põhimõtteid ning räägime ka sellest, kuidas ehitada üles turundusvideote loovlahendusi ja alustada videoturundusega YouTube’is.

Koolitusele on osalema oodatud nii videotega esimesi katsetusi tegevad kui ka juba varasemalt videoturundust kasutanud ettevõtted.

Läbides selle koolituse:

  • oskad vältida peamisi vigu, mida videoturunduses tehakse;
  • oskad seada turunduseesmärgist lähtuvaid kriteeriumeid oma video loovlahendusele;
  • tead, mida teha, et YouTube’i otsingus välja tulla.

Pärast koolitust on Sul olemas baasteadmised videoturundusega alustamiseks – oskad välja tulla pilkupüüdvate loovlahendustega, tead millistele põhimõtetele oma strateegia YouTube’is üles ehitada ning kuidas videosisu oma ettevõtte turundusse integreerida.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Jenny on pikaajalise kogemusega digiturundaja, kes aitab sul leida vastused, milliseid äri- ja turundusprobleeme video lahendada aitab ning soovitab koolituse käigus ka kasulikke tööriistu videote töötlemiseks. Koolituse jooksul on Jennyle võimalik esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

 

Jenny Tupits

VIVID Creative Content Studio juht ja videoturunduse strateeg Jenny Tupits on varasemalt töötanud Südameapteegi digiturunduse spetsialistina ning vabakutselise sisuturundajana. Jenny klientide seas on olnud L’Oréal, Arsenal FC, Aatriumi Sisutuskaubamaja, Confido Meditsiinikeskus, PLM Group, Leigo Järvemuusika ja Agapics (Hallmarki esindaja Baltikumis).

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga:Copywriting: tugevad müügitekstid reklaamides

Registreerimine kuni 27 apr. 2023
Millal?
27 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Copywriting: tugevad müügitekstid reklaamides

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

Hea tekst ning täpne sõnum digikanalite reklaamides on sama oluline kui visuaal. Ükski reklaam ei müü, kui sõnum on segane või vähe veenev. Hea copywriting on teksti loomine selliselt, et see ärataks lugejas huvi ja soovi edasi klikkida, osta või sinu ettevõttega muul moel suhelda ning samuti eristada sind konkurentidest.

Koolituse eesmärk on anda teadmised, kuidas väga hõlpsasti luua töötavaid ja üheselt mõistetavaid reklaamtekste. Koolitaja räägib kasulikest nippidest ja argumentidest, mille abil kirjutada häid reklaam- ja müügitekste veebilehe, reklaamide, sotsiaalmeedia postituste või  uudiskirjade tarbeks.

Koolitusel jagame sinuga copywritingu põhimõtted, kuidas luua oma brändi või ettevõtte kõnekeel ning tehnikaid, kuidas kujundada tabavad pealkirjad ja luua sõnumid, mis paneksid klienti koheselt tegutsema. Õpi kirjutama veenvaid müügitekste, mis samal ajal on ka sinu ettevõtte brändi nägu.

See koolitus on mõeldud kõigile turundusinimestele ja ettevõtjatele, ka müügiga tegelejatele, kelle igapäeva töös on suur roll sõnade seadmisel ja reklaamtekstide kirjutamisel. Eelnev kirjutamise kogemus ei ole vajalik, kuid on kasulik, et koolituse käigus oma sõnumeid testida.

 

Koolitus toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

 

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Pane YouTube’i reklaamid enda kasuks tööle

Registreerimine kuni 17 apr. 2023
Millal?
20 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Pane YouTube’i reklaamid enda kasuks tööle

Neljapäev, 20. aprill 10:00 – 11:30

Koolitaja Liis Laisaar

YouTube on Google’i järel suuruselt teine otsingumootor ja pakub rohkelt võimalusi tutvustada oma toodet või teenust uutele potentsiaalsetele klientidele või taassihtida juba olemasolevaid kliente-külastajaid.

Kuidas alustada videoreklaamidega YouTube’is? Milliseid kavalaid sihtimisvõimalusi need pakuvad? Mida seadistamisel silmas pidada? Käime koolituse raames läbi sammud kampaania planeerimisest esimeste reklaamide live’i jõudmiseni.

Koolitusel vaatame täpsemalt, milliseid reklaamiformaate ja sihtimisvõimalusi YouTube pakub ja käime läbi vajalikud sammud reklaamide live’i jõudmiseni. Anname ülevaate parimatest praktikatest ja kavalatest lahendustest, mis võimaldavad ka piiratud eelarvest maksimumi võtta. Juttu tuleb ka YouTube’i kampaaniate põhimõõdikutest ja tulemuste analüüsist. Vaatame konkreetseid näiteid ja käime läbi endale sobiva strateegia loomise sammud.

Osalema ootame nii oma esimeste reklaamidega alustajad kui ka juba kogenumad YouTube’i turundajad, kes tahavad oma teadmisi värskendada ja platvormi uusimate trendidega kursis püsida.

Läbides selle koolituse oskad:

  • Panna paika efektiivse YouTube’i strateegia
  • Seadistada oma esimesed kampaaniad
  • Analüüsida kampaaniate tulemuslikkust

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Teadmised YouTube’i reklaamidest toob sinuni Google reklaamide spetsialist Liis Laisaar, kes igapäevaselt turundab eri suuruses ettevõtteid just Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Koolituse vältel on võimalik Liisile esitada küsimusi!

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

Liis Laisaar

Liis on Google reklaamide seeniorspetsialist agentuuris Holini. Tema põhitööks on eri suuruses ettevõtete turundamine Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Selle kõrvalt on ta oma kogemusi jaganud ka mitmetel seminaridel ning loengutel.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga

Registreerimine kuni 14 apr. 2023
Millal?
18 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga

Teisipäev, 18. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Liis Laisaar

Rohkem kui 65% ostlejatest vajutab enne ostu tegemist Google Adsi reklaamile. Google Adsi kasutamine on alus edukale digiturundusele ja igapäevane tegevus paljudele ettevõtetele. See on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel.

Millistel põhimõtetel Google Ads töötab? Kuidas oma reklaame seadistada nii, et need ettevõtte eesmärke täidaks? Millele tuleks otsingu- ja bännerkampaaniat luues mõelda? Sellest kõigest koolitusel räägime.

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad alustada ettevõtte turundamisega Google Adsis.

Läbides selle koolituse:

  •     tead, kuidas Google Ads töötab
  •     oskad üles seada Google Adsi otsingu- ja bännerkampaania
  •     oskad seada kampaania eesmärke ja koostada eelarvet

Koolituse lõpuks on sul teada põhitõed, et teha otsingu- ja bännerreklaami Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente võita ja äri kasvatada.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Koolitaja on Google reklaamide spetsialist Liis Laisaar, kes igapäevaselt turundab eri suuruses ettevõtteid just Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Koolituse vältel on võimalik Liisile esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Liis Laisaar

Liis on Google reklaamide seeniorspetsialist agentuuris Holini. Tema põhitööks on eri suuruses ettevõtete turundamine Google Adsi poolt pakutavate võimaluste abil. Selle kõrvalt on ta oma kogemusi jaganud ka mitmetel seminaridel ning loengutel

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Tõhus sotsiaalmeedia reklaam ettevõttele

Registreerimine kuni 07 apr. 2023
Millal?
12 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tõhus sotsiaalmeedia reklaam ettevõttele

Kolmapäev, 12. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Andrus Kiisküla 

Sotsiaalmeediast on saanud meie igapäeva lahutamatu osa ning seetõttu tegutseme järjest enam sealsetes erinevates kanalites. Sotsiaalmeedia olulisus on nii ka ettevõtete jaoks üha kasvanud ja selle tähtsus igale turundajale teada. Lisaks orgaanilisele tegevusele kulutavad ettevõtted täna sotsiaalmeedia kampaaniatele palju raha.

Soovid kasvatada müüki? Suurendada brändi tuntust? Leida uusi kliente? Kasvatada veebiliiklust? Sotsiaalmeedia on suurepärane koht, kus seda kõike teha. 

Sellel koolitusel keskendume sotsiaalmeedia olemuse ja võimaluste lahtiselgitamisele, millised on seal kehtivad olulised reeglid, piirangud ja uuendused. Keskendume peamiselt Facebooki ja Instagrami platvormidele. Toome nippe, kuidas paremini kaasata fänne, panna neid tegema seda, mida bränd soovib ning kuidas nende kahe platvormi reklaame seadistada nii, et raha oleks kulutatud efektiivselt ja tulemuslikult.

Koolitus sobib nii alles reklaamidega alustajale, kes soovib paremat ülevaadet planeerimiseks kui ka juba reklaamidega katsetajale, kes soovib paremini reklaamistrateegiat läbi mõelda ning selle tulemuslikkust tõsta.

Läbides selle koolituse:

  • tead, kuidas kõnetada oma klientuuri ja millist sisu tema jaoks luua
  • saad mitu ideed, mida oma sotsiaalmeediakanalitesse teha
  • oskad alustada Facebooki ja Instagrami reklaamide seadistamist

Koolituse järgselt oskad sotsiaalmeedias oma ettevõtte kuvandit optimeerida ning mõistad erinevate platvormide reklaami omapärasi. Oled varustatud valdkonna kõige uuemate trenidega ning oskad oma reklaame efektiivselt seadistada.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Eduka veebistrateegia loomiseks vajalikud oskused toob sinuni hinnatud digiturunduse ekspert, Andrus Kiisküla. Koolituse vältel on võimalik Andrusele esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Ilma rahata koolitused – Õpi koos Google’iga

 

Andrus Kiisküla

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Ettevõtte esiletõstmine SEO’ga

Registreerimine kuni 31 märts 2023
Millal?
07 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Ettevõtte esiletõstmine SEO’ga

Reede, 7. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Raido Tamar

Edukas ettevõte on lihtsalt leitav kõikjalt, kust potentsiaalsed kliendid tema toodet või teenust otsivad. Kõige sagedamini alustatakse otsimist Google’ist või mõnest teisest otsingumootorist. Et sinu veebileht oleks kergesti leitav ja nähtav, on vaja see otsingumootoritele optimeerida.

Kuidas muuta ettevõte otsingutes kergesti leitavaks? Koolitusel keskendume veebilehe otsingumootorite optimeerimisele (SEO, ing search engine optimization) ja tutvustame lihtsaid tegevusi, mis aitavad ettevõtte veebis nähtavamaks muuta.

Koolitusel osalema oled oodatud vaatamata sellest, kas kuuled SEO-st esmakordselt või oled sellega juba varasemalt kokku puutunud. Uusimate trendidega oma teadmiste värskendamine on kasulik ka kogemustega veebilehtede haldajatele.

Läbides selle koolituse:

  • saad aru, kuidas SEO toimib
  • oskad oma ettevõtte klientidele veebis leitavaks teha
  • oskad saadud SEO teadmisi veebilehel rakendada

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

SEO lihtsatest ja praktilistest oskustest räägib SEO spetsialist Raido Tamar SEO Partnerist. Osalejad saavad koolitusel esitada Raidole küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

 

Raido Tamar

Raido on kogenuim SEO spetsialist Eesti turul, kelle peamiseks tegevuseks on e-kaubanduse lahenduste otsingumootoritele optimeerimine ja mahukate veebilehtede analüüsimine. Raido klientide nimekiri ulatub suurtest e-kaubanduse ettevõtetest nagu Hansapost, Rahva Raamat, Home4you kuni Telia, IF Kindlustus, Õhtuleht. Ta on pakkunud SEO teenust enam kui 10 aastat ja teostanud 300+ SEO projekti.
KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: 6 sammu, mis muudavad veebipoe külastaja kliendiks

Registreerimine kuni 31 märts 2023
Millal?
04 apr. / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

6 sammu, mis muudavad veebipoe külastaja kliendiks

Teisipäev, 4. aprill kell 10:00-11:30

Koolitaja Lauri Post 

Internetis kaupade ja teenuste müümine on lihtsam kui varem. E-kaubandus purustab pidevalt rekordeid, eriti peale kriisiaega, ning uutele turgudele laienemine interneti vahendusel on muutunud kergesti saavutatavaks. Selleks, et klient jõuaks kiiresti ostuni, peab sinu veebipood olema kasutajasõbralik, kiire ning kliendi jaoks intuitiivne.

Milliste nippidega saavutada konkurentide ees eelis? Mida teha, et potentsiaalsed kliendid sinu veebipoest ostaksid? Kuidas panna müük internetis tõeliselt tööle? Koolitusel tutvustame 6. tegevust, mis aitavad sul oma veebipood läbi analüüsida ja särama lüüa.

Käime läbi 6 sammu, mida pead veebipoe loomisel või parendamisel põhjalikult läbi mõtlema, et müük sinu veebipoes paremini tööle hakkaks. Koolitusel anname platvormisoovitusi täiesti uue veebipoe loojatele ja ka juba tegutsevatele veebipoodidele.

Osalema oled oodatud olenemata sellest, kas mõtled alles oma veebipoe loomisele või on sul juba töötav e-pood, mida soovid edasi arendada.

Läbides selle koolituse:

  • tead, mida oma veebipoe parendamiseks analüüsida
  • tead, mida ja miks teha ning millises järjekorras
  • saad soovitusi, milliste platvormidega täiesti uus veebipood luua

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Koolituse viib läbi e-poe ekspert Lauri Post, kellel on üle 10. aastane kogemus erinevate e-poodide loomisel ning kasutajamugavuse parandamisel. Koolituse jooksul on võimalik esitada Laurile küsimusi!

 

Lauri Post

Lauri on e-äride kasvuplaformi Wunderfront asutaja ja juht ning hinnatud UX/UI disainer. Tänaseks teeb ta koostööd klientidega 20 riigist ning aitab e-äridel igapäevaselt müüki tõsta. Lauri ja ühtlasi tema asutatud agentuuri Bitfiner laual on üle seitsme maineka disainiauhinna Eestist ja Euroopast ning üle kõige hindab ta otsekohest suhtlemist ja mõõdetavaid tulemusi. Kõik teadmised on Lauri omandanud Google’ist ja läbi praktika. Wunderfront pakub e-poodidedele digitaalseid tooteid, mis aitavad kasumlikkust ja ostukogemust uutesse kõrgustesse tõsta. Bitfiner on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Analüütika: seadistame GA4 olulisimad raportid

Registreerimine kuni 25 märts 2023
Millal?
30 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Analüütika: seadistame GA4 olulisimad raportid

NB! Koolituse detailid veel täpsustuvad. Jäta vormi oma e-maili aadress ning anname sulle kohe teada kui koolitusele registreerumine algab! 

 

Neljapäeval 30. märtsil

Kell 10:00-11:30

NB! Koolitus toimub inglise keeles

 

Hetkel üks kõige kuumemaid teemasid turunduses on Google Analytics 4, sest juba 1. juulist peavad kõik ettevõtted olema üle läinud GA4 kasutamisele, kui Universal Analytics lõpetab oma tegevuse.

Mida pead teadma Google Analytics 4-st, kust leida vajalikud andmed, seadistada ning panna paika kõige olulisemad raportid? Toome sinuni kõige kriitilisema GA4le üleminekuks.

See koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes pole veel GA4le üle läinud või alles püüavad seadistustest aru saada. Koolitus on kasulik ka juba GA4ga alustanutele, sest koolitusel on võimalik Google’i analüütikult otse küsimusi küsida.

Erandkorras on see koolitus inglise keeles, kuna toome koolitajateks analüütiku otse Google’st!

 

Läbides selle koolituse:

  • saad teha esmase GA4 seadistuse
  • oskad luua olulisemad raportid
  • tead uutest võimalustest andmete analüüsimiseks

 

Sul on GA4 kohta küsimusi? Väga hea, saada need koolitajale ette SIIN.  

 

Turundaja üks olulisemaid tööriistu on Google Analytics – veebiandmete mõistmine ja analüütika aitavad teha õigeid otsuseid, vahet pole kas oled suur või väike ettevõte, kas oled e-pood või kasutad digitaalseid platvorme ainult turundamiseks.

1.juulil 2023 lõpetab Google Universal Analytics andmete kogumise ning GA4’le üleminek on möödapääsmatu. Kuna versioonid on erinevad, andmete kogumine toimub teistel põhimõtetel, siis tasub analüütika migreerimisega alustada juba täna, et andmeid võrrelda ja uue platvormiga tutvuda.

 

Koolitus kestab 1 tund, millele järgneb 30-minutiline vestlus, kus koolitajad vastavad sinu koolituse käigus tekkinud küsimustele.

Koolitus toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile.

 

Google

Oleme koolitajaks kutsunud Google’is töötavad analüütiku, kelle igapäevatöö on Google’i erinevate toodete arendamine ning probleemide lahendamine

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Tõhus meiliturundus ettevõtetele

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
23 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Tõhus meiliturundus ettevõtetele

Neljapäev, 23. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Anni Parksepp

Meiliturundus on odav ja tõhus ning aitab hoida ühendust oma klientide või kogukonnaga. Õpi seda kasutama!

Mis on tõhusa meiliturunduse retsept? Kuidas kirjutada kütkestavaid pealkirju ja kaasahaaravat sisu? Milliste nippidega on võimalik kasvatada klikimäära, et tuua rohkem potentsiaalseid kliente veebilehele? Nendele küsimustele saad koolitusel vastused. 

Meiliturunduse koolituselt saad uued teadmised olemasolevate klientide kaasamiseks, uute kontaktide loomiseks ning veebimüügi edendamiseks. Samuti tutvustame meiliturunduse vahendeid ja võimalusi – kuidas e-posti teel turundamisega alustada, kuidas koostada müüvat emaili, kuidas meililiste kasvatada ja kuidas mõõta oma tegevuste tulemuslikkust.

Koolitusele on oodatud nii alles oma äriga alustajad kui ka juba kogenud ettevõtjad, kes on otsustanud oma ettevõtte turundust laiendada.

Läbides selle koolituse:

  • omad tõhusale meiliturundusele vajalikke teadmisi
  • oskad leida uusi kliente e-posti teel
  • oskad luua meiliturunduse kampaaniaid ja postitusi

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Meiliturunduse praktilised oskused toob sinuni digiturunduse spetsialist Anni Parksepp digiagentuurist WOW Digital. Osaledes saad esitada Annile koolitusel küsimusi.

 

Anni Parksepp

Anni on 10-aastase kogemusega digiturunduse ekspert, kes on töötanud nii spetsialisti kui strateegina. Aastatepikkune töö agentuuris lõi võimalusi koostööks mitmekümnete suurte ja väikeste ettevõtetega väga erinevatest valdkondadest. Seega on Annil palju kogemusi nii turundusstrateegiate loomise kui ka digikampaaniate ning kõige selle juurde kuuluvaga. Kõige põnevamaks valdkonnaks on Anni jaoks e-kaubanadus. WOW Digital koondab pikajalise kogemusega digiturunduse eksperte ning loob ja viib ellu tulemuslikke turundusstrateegiaid.  

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
21 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

Teisipäev, 21. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Andrus Kiisküla

 

Sinu ettevõttel on veebileht? Suurepärane! Kuid ainult sellest enam edu saavutamiseks ei piisa.

Potentsiaalsete klientide veebiharjumused on mitmekesistunud ning järjest enam liigutakse mitmete erinevate platvormide vahel. Seega on ettevõtte veebikuvand ning platvormide ülene strateegia edu aluseks veebis.

Kuidas luua tõhus digiturunduse strateegia? Kuidas oma strateegiat analüüsida ja sellest lähtuvalt tegevusi planeerida? Millised platvorme ja kanaleid peaks kasutama? Kõigest sellest koolitusel räägimegi.

Toome praktilisi näiteid ning soovitame erinevaid tööriistu, kuidas luua eesmärgistatud digiturunduse strateegiat, mis aitaks eesmärkide saavutamisel nii lähitulevikus kui ka pikemas perspektiivis. Lisaks keskendume veebistrateegia analüüsimisele, oma tegevuste planeerimisele ning erinevate veebiplatvormidele ja -kanalitele olemusele.

Koolitusele on oodatud kõik, kes tahavad oma digistrateegiaid tõhusamaks muuta ning seeläbi ettevõtte edusse panustada. Eriti kasulik on see alustavatele ja väikeettevõtetele, et koheselt ennast nähtavaks muuta.

Läbides selle koolituse:

  • tead, millistest elementidest peab digistrateegia koosnema
  • mõistad strateegilise planeerimise põhimõtteid
  • oskad tõhusa digiturunduse vahendeid praktiseerida

Peale koolitust oskad koostada esmast digiturunduse strateegiat ning tead, millistest elementidest see koosenb. Tervikliku arusaama pealt oskad teha otsuseid, millised on sinu ettevõtte jaoks õiged strateegilised alused ning millised on olulisemad kanalid või tööriistad, mida peaksid edaspidi kindlasti kasutama.

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Eduka veebistrateegia loomiseks vajalikud oskused toob sinuni hinnatud digiturunduse ekspert, Andrus Kiisküla. Koolituse vältel on võimalik Andrusele esitada küsimusi!

 

Tasuta koolitused - Õpi koos Google'iga

Andrus Kiisküla

Andrus on digiturundaja, turunduskonsultant ja koolitaja, kellel on praktiline kogemus üle 15 aasta. Selle aja jooksul on digiturunduses ja erinevatel platvormidel palju muutunud, pakkudes järjest paremaid võimalusi oma sõnumit vormistada, seda täpselt sihtida ning hiljem mõõta iga tegevuse tasuvust.

KOV
TASUTA
Alustav
Tegutsev
ONLINE
Ettevõtja
MTÜ
Noored
Koolitus
Koolitusprogramm
Seminar
Est
Veebipõhine

Õpi koos Google’iga: Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile’iga

Registreerimine kuni 13 märts 2023
Millal?
15 märts / 2023
10.00-11.30
Kus?
other
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Õpi koos Google’iga

Ole kliendile nähtav ja leitav Google Business Profile’iga

Kolmapäev, 15. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Hando Murumägi

Ettevõtte leitavus ning tagasiside Google’i otsingus ja Google Maps’is on muutunud üha olulisemaks. Kas ettevõte on lihtsalt leitav ning sisaldab kliendile kogu vajalikku infot? Google Business Profile ehk Google ettevõtteprofiil on asi, mis peaks tänapäeval olema igal ettevõttel, sõltumata sellest kas tegutsetakse turismisektoris või hambaarstina.

See on koht, kust inimesed saavad ettevõtte kohta lugeda avalikku tagasisidet, vaadata pilte, avamisaegasid, tutvuda toodetega ning uurida asukohta Google kaardil. Kui ise enda kontot ei hallata, siis suure tõenäosusega on Google ettevõttest juba ise automaatselt profiili teinud. See tähendab, et see võib elada täiesti oma elu ning paljud kasulikud funktsioonid on kasutamata.

Google ettevõtteprofiil peaks olema üks ettevõtte visiitkaarte, mille üle on igapäevaselt kontroll. Ometigi ei kasuta seda võimalust paljud ettevõtted või tehakse seda väga vähe. Oma ettevõtteprofiili haldamine ei ole raske ning on jõukohane igale inimesele, kes profiili haldamise põhimõtted endale selgeks teeb.

Koolitusel räägime läbi, kuidas oma ettevõtteprofiili loomisega üldse alustada ning mida on oluline meeles pidada selle edasise haldamise juures. Samuti jagame nippe, kuidas oma profiili optimeerida ning Google otsingus teistest esile tuua.

Osalema ootame nii alles ettevõtlusega alustajaid kui ka juba tegutsevaid ettevõtjaid, kes soovivad oma äri veebis laiendada ja strateegilisemaks muuta.

Läbides selle koolituse:

  • oskad teha enda ettevõttele Google ettevõtteprofiili
  • tead, kuidas ja kust muuta ettevõtte kohta käivat infot
  • tead mille alusel Google ettevõtte profiile otsingus järjestab ja kuidas sina seda mõjutada saad

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav. 

Google ettevõtteprofiili aitab Sul luua iseõppinud praktik Hando Murumägi, kes on koolitanud sadu inimesi ja aidanud ise kümneid ettevõtteid nende profiilide haldamisel. Koolituse jooksul on võimalus Handole esitada küsimusi!

 

Hando Murumägi

Hando on iseõppinud praktik, kes hetkel töötab Pärnumaa Arenduskeskuses Pärnumaa turundusjuhina. Ta puutub igapäevaselt kokku väga erinevate ettevõtete ja nende probleemidega. Läbi aastate on Hando teinud endale selgeks erinevaid digiteemasid, et olla parem tellija või siis soovitu hoopiski ise ellu viia. Hando on koolitanud sadu ja aidanud ise kümneid ettevõtteid, kellel on olnud Google ettevõtteprofiiliga probleeme erinevatel teemadel alates sellest, et Google verifitseerimiskiri ei jõua kohale kuni selleni, et Google kaardil on ettevõtte profiile ühes kohas mitu tüki.  Pärnumaa Arenduskeskus on Pärnumaa omavalitsuste poolt maakonna tasakaalustatud arenguks loodud sihtasutus, mis kavandab Pärnumaa arengut, arendab ettevõtlust, noorte ettevõtlikkust ja ettevõtlusõpet ning kodanikuühiskonda.

Mentorklubi
Alustav
TASUTA
Ettevõtja
Est
Kohapeal

Ida-Viru Mentorklubi Jõhvis (eesti keeles, 2023)

Koht, kus kohtuvad Ida-Viru parimad ettevõtjad! Omista uusi teadmisi ja laienda kontaktide võrgustikku!

Registreerumine
Millal?
20 apr. – 09 nov. / 2023
12:00-17:00
Kus?
Erinevates Ida-Viru ja Eesti kohtades
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Maakondlikud Arenduskeskused
Ida-Viru Mentorklubi 2023 (eesti keeles, Jõhvi piirkond)

Registreerumine Jõhvi mentorklubisse on juba alanud!

Mentorlusprogrammi eesmärgiks on:

– toetada maakonnas tegevust alustanud alustavaid ettevõtjaid;
– suurendada ettevõtlusalaseid teadmisi, laiendada kontaktvõrgustikku;
– kogemuste vahetamine;
– ettevõtjate omavaheline suhtlus;
– mentorite tugi ja kogemuse jagamine mentiidele.

NB! Korraldajal on õigus teha kuupäevade ja teemade osas muudatusi, kui selleks on otsene vajadus.

JÕHVI MENTORKLUBI KLUBIKOHTUMISTE KUUPÄEVAD JA TEEMAD:

NB! Korraldajal on õigus teha kuupäevade ja teemade osas muudatusi, kui selleks on otsene vajadus. 

20.04.2023  12.00-17.00

Sissejuhatus mentorklubisse, tutvumine, kogemuslugu.

Klubi teema: „Kuidas sõlmida lepinguid ja mida sealhulgas silmas pidada.“ Kohale on kutsutud kogenud spetsialist.

18.05.2023 12.00-17.00

Klubi teema: “Alustava ettevõtte rahaasjad ja raamatupidamine.”

Seminari viib läbi praktik raamatupidamise ettevõttest.

08.06.2023 12.00-17.00

Klubis räägime teemal: “Kes on minu klient ja mida kujutab endast põlvkondade teooria?”

Teemast räägib valdkonna koolitaja.

24.08.2023 12.00-17.00

Räägime teemal „Turundus ja hea müük. Kuidas saavutada tähelepanu ja edu?“

Kutsume sellel teemal rääkima kogenud spetsialisti.

21.09.2023 12.00-17.00

Mentorklubi teema osalejate valikul või nt praktiline kohtumine teemal: Storytelling – milline on sinu lugu ja kuidas seda enda tegevustes ära kasutada.“

Praktilist kohtumist tuleb läbi viima kohale kutsutud spetsialist.

09.11.2023  12.00-17.00

Jõhvi ja Narva mentorklubide ühine õppereis Harjumaale, kus külastame kohalikke ettevõtteid, et ammutada uut inspiratsiooni ja saada uusi kogemusi.

Mentorklubi lõpetamine, kokkuvõtete tegemine.

Kohtumised toimuvad piirkonna erinevates paikades ja formaatides.

Igal kokkusaamisel osaleb ka üks kutsutud külaliskoolitaja või -lektor, kes räägib klubi teemast ja jagab endi kogemusi, teadmisi.

Hea alustav ettevõtja! Kui sul tekkis mentorklubi programmis osalemise vastu huvi, siis võta koordinaatoriga ühendust või registreeru osalejana.

Koordinaator

Ida-Viru Mentorklubi Jõhvis (EST)

Kersti Liiva

Loomemajanduse projektijuht

Konsultatsiooni keel
Rus
Est

Klubis osalemine on alustavale ettevõtjale TASUTA. Kuid ettevõttele arvestatakse vähese tähtsusega abi.

Palun loe selle kohta rohkem siit – https://www.fin.ee/riigihanked-riigiabi-osalused-kinnisvara/riigiabi/vahese-tahtsusega-abi

Ida-Viru Mentorklubisid korraldab ja koordineerib SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Toetab Eiroopa Liidu Regionaalarengu Fond
Ida-Viru Mentorklubi 2023 (eesti keeles, Jõhvi piirkond)

REGISTREERU:

registreerumine on lõppenud.

TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine.

Millal?
14 märts / 2023
17:00-20:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
IVOL

Kohaliku omaalgatuse programmi ehk KOP-i 2023. aasta kevadvooru taotluste esitamine e-toetuse keskkonnas algab 01.03 ja tähtaeg on 03.04 kell 16.30.

Eelnev registreerumine pole vajalik, infopäeva ajal saab enda osaluse ära märkida korraldajate statistikakorje tarbeks.
Infopäevi ei salvestata.

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine. Programmi eesmärgi saavutamiseks toetatakse tegevusi, millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse, tõhusama koostöö tekkesse ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.
Programmiga soovitakse kaasa aidata tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimisele ning püsimisele.

Toetust saab taotleda meetmest „Kogukonna areng” (maksimaalne toetus 2500 eurot), millega panustatakse kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste kasvu, kogukonna identiteedi tugevnemisse ja tõhusama koostöö tekkesse ning meetmest „Investeeringud ja kogukonnateenuste arendamine” (maksimaalne toetus 4000 eurot), millega panustatakse kogukonnale vajalike ja kogukonnaliikmete ühistegevust soodustavate avalikus kasutuses olevate objektide rajamisse ja arendamisse ning kogukonnaliikmetele vajalike teenuste pakkumisse.

Omafinantseering peab olema 10% projekti kogumaksumusest.

Toetust saavad taotleda avalikes huvides tegutsevad mittetulundusühingud ja sihtasutused, kus ei osale liikmena kohalik omavalitsus ega riik ja mille liikmetest äriühingud ei moodusta rohkem kui poole.

LISAINFO PROGAMMI KOHTA

Võta ühendust

Nadežda Morozova

Vabaühenduste konsultant (Jõhvi)

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng

Võta ühendust

Tatjana Zamorskaja

Vabaühenduste konsultant (Narva), Europe Direct Narva juhataja

Konsultatsiooni keel
Rus
Est
Eng
TASUTA
MTÜ
Infopäev
Est
Veebipõhine

Kohaliku omaalgatuse programmi infopäev

Kohaliku omaalgatuse programmi eesmärk on tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimine ja püsimine.

Millal?
08 märts / 2023
10:00-13:00
Kus?
zoom
Kui palju maksab?
0 €
Korraldaja